محل انتقال مطالب متفرقه

خودمم نمی‌دونم

حالا خدارو شکر زبانشناس میاره بالا

2 پسندیده

خیلی سخته مخصوصا در مورد کسب و کارهای اینترنتی و کلاسهای اینترنتی دانشگاهی .
عملا درصد زیادی از نسل امروز تموم کارهای زندگیش تو گوشیشه .

و من دیدم ک جوون با قطع اینترنت ، کار زیادی نداشت ک انجام بده و گرفت خوابید :thinking:
حتی برای نسل من ، ک خیلی با اینترنت زندگی نکردیم ، انگار ی چیزی کمه .

اما برای ما کاربران زبانشناس ، فرصت خوبیه ک مقالات تالار رو بخونیم .

زبانمونو اندکی سریعتر و با انگیزه قویتر تقویت کنیم چونکه برای داشتن ارتباط با مردم دنیا و شنیدن و شنیده شدن بسیار لازمه :+1:

5 پسندیده

سلام
صد درصد

ولی
با قطعی خیلی ها ضرر کردن

یعنی کسب کار مردم داره نابود میشه

بنابراین باید هرچه زودتر وصل بشه

واقعا کاش آف کلنز چرا فیلتر کردن؟

واقعا درکش سخته

2 پسندیده

هر پلتفرم محبوبی که میشه دو نفر با هم صحبت کنن و داخلی نیست رو قطع میکنن

4 پسندیده

:+1: ‌‌‌‌

1 پسندیده

منم گوشیمو تکوندم.سبک شد :grin::grin::grin::grin:

6 پسندیده

Wlc to club :smile:

1 پسندیده

سلام به همه ی دوستانم در تالار
یه سؤال داشتم دوستان. تو پیوی من در تلگرام افراد خارجی برای چت کردن زیاد میان ولی با اینکه علاقه ی زیادی به چت انگلیسی با اونا دارم اما چون نمیشناسمشون باهاشون چت نمیکنم میترسم هکر باشن :no_mouth::expressionless:
آيا همچین چیزی ممکنه که طرف با چت کردن اطلاعاتمو هک کنه. حالا اطلاعات به خصوصی هم ندارم :joy:
نمیدونم شما بگین من چه بکنم. طرف رو خوب نمیشناسم :thinking:
شما اگه جای من بودید اگه یه فرد خارجی تو پیوی تلگرام تون میومد باهاش چت می‌کردید؟!!!

8 پسندیده

" آيا ممکنه که پای یه هکر در میون باشه؟!"

هکرها معمولاً از دستاشون استفاده می‌کنن؛ ولی آره، چرا که نه.

شوخی به کنار؛ فکر نمی‌کنم؛ زیادی سخت گیری. اگه خودت اطلاعات ندی، کار خاصی از کسی بر نمیاد.

8 پسندیده

بالاخره اگه دوست دارید و فکر میکنین ابن کمک به پیشرفتتون می‌کنه انجام بدین.زیادم سخت نگیرید
خیلی فقط صمیمی باهاشون نشین و اطلاعات ندید‌وگرنه مشکلی پیش نمیاد

7 پسندیده

منم موافقم.با حرف زدن نمیتونه اصلاعاتی بگیره .فقط یه توصیه کوچیک حرف زدن با هر کسی ضررهاش بیشتر از فوایدشه

8 پسندیده

اینه بچه ها. :see_no_evil::joy:
این میتونه خطرناک باشه :no_mouth::joy:

7 پسندیده

ولا چی بگم اگه بگم آره برق دست چپش چشم آدم رو کور میکنه بگم نه چاک یقه اش آدم رو خفه میکنه.همون چت کنی بهتره.خخخ

8 پسندیده

آره خیلی جذابه :joy:
خواهرم میگه نه حتی با فرستادن یه نقطه میتونه هکت کنه :no_mouth::expressionless:
آقا من دوست دارم باهاش چت کنم :joy:

7 پسندیده

من میگم هک رو بیخیال چت رو بچسب اگه چت کنی خودت رو هک میکنه نیازی نیست گوشیت رو هک کنه.خخخخ

9 پسندیده

سلام تا وقتی که کدهایی که تلگرام براتون میده رو برای کسی نفرستین کسی نمیتونه هکتون کنه

منظورم این کدهای یکبار مصرف 5رقمی و کدهاییکه از طرف تلگرام براتون اس ام اس میشه هست

ضمنا این عکسها هم فیکه حواست باشه من یبار با ی دختر امریکایی حرف میزدم تهش ی پسر نیجریه ای در اومد :laughing:

این عکس که تابلوست فیکه بهش بگو دست چپتو بزار رو پیشونیت ی چشمک هم بزن عکس یهویی بده :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

13 پسندیده

چه شانسی دارید اقا محراب :rofl::rofl::rofl:

10 پسندیده

ایول .
کاملا موافقم.
این کد ها لازمه تا هک بشی.

اگه نداشته باشه نمیشه

.
یبار وات دوستم رو اینطوری زدم .
یه پیام انگلیسی بهش فرستادم گفتم که جهت بهبود امنیت و… کد رو لازم داریم اونم بهم فرستاد :sweat_smile::joy:

8 پسندیده

درسته؛ البته من شخصاً هیچ سودی توی چت خصوصی هم نمی‌بینم. فقط برای سرگرمی خوبی. همه دنبال پارتنر می‌گردن، ولی نمی‌دونن فضاهای شخصی ضررش بیشتر از سودشه. مگه اینکه خودت محض وقت گذرونی و خنده ازشون استفاده کنی. یه راه بهتر اینه که خجالت رو بذارید کنار و توی چت‌های انگلیسی همین تالار شرکت کنید؛ مطمئن‌تره. (دارم تبلیغ می‌کنم مثلاً :sweat_smile:)

9 پسندیده

بچه ها اینم عکس دیگه اشه
پس من میرم تو کارش :see_no_evil::joy:

9 پسندیده