محل انتقال مطالب متفرقه

نمیدونم به انگلیسی اسمشو نوشته بود میشل
و اینکه خودشه فکر کنم ژستش فرق داره

6 پسندیده

این عکسشو از کجا آوردی؟!!!

6 پسندیده

گفتم که؛ چت خصوصی برای شوخی و خنده خوبه. جدی نیست. اصن کسی با همچین ماشینی نیازی به پارتنر انگلیسی رندوم نداره؛ یه چشمک بزنه، هزارتا پارتنر نیتیو جلوش زانو می‌زنن می‌گن “امر بفرمایید قربان”. جدی نگیر.

گوگل کردم (عکس هم سرچ می‌کنه)

7 پسندیده

منم جدی نگرفتم دیگه اومد تو پیویم. آره حق با توعه
چه بدونم والاااااا. منظورش از این استیکر بازیهاش چیه

6 پسندیده

اونم نگفت بیا پارتنر زبانم شو. اومد پیویم پیام سلام و استیکر داده که که من جوابشو ندادم
آره حواسم هست ممنونم بازم :pray:t2:

6 پسندیده

نمی‌دونم پی‌وی کجا منظورته، ولی اگه عکس پروفایلت همینه که اینجا هم هست، حدس زدن منظورش خیلی سخت نیست. (عکس توی حمومه؟ :sweat_smile:)

7 پسندیده

اولا که بله یکی که نه صد تا دختر می‌ریزن تو ماشینش :joy:
دوما منم عکسهای خودمو گذاشتم پرو تلگرامم. خوب ازم خوشش اومده منتها من جوابشو ندادم چون میترسیدم هکر باشه.
و اینکه عکس پروفایلم تو تلگرام این عکس حمومه نیست
یعنی هست بعد عکسای خودمه :joy:
به هر حال متشکرم تحقیق کردی چشممو باز نمودی :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

6 پسندیده

نه نترس، هکر نیست. شمام اگه ازش خوشت اومده، جوابشو بده، بنده خدا رو He looks desperate :joy: :sweat_smile:

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

خواهش می‌کنم، خدمات کارآگاهی خصوصی در خدمت شماس. روی کیس بعدی و به مشتری‌های وفادارمون تخفیف هم می‌دیم.

6 پسندیده

هستی جان یه سوال پیش اومد برام

چطوری امکان داره یعنی ایدی رو سرچ میکنند ؟!
حالا در هر حال خبر بده اگه چت کردید ما هم بی اطلاع نباشیم ، کنجکاو شدم بدونم طرف زبان بلده در چه حد؟
(:joy::+1:)

6 پسندیده

اوه مای گاد مهراب چقدر تو خوش شانسی پسر :joy::face_with_head_bandage:

باشه حتماً میگم یه عکس یهویی هم بده :see_no_evil::joy:
دوستان بازم از راهنمایی های دلسوزانه تون سپاسگذارم
درود و صد به درود :raising_hand_woman:t2:

6 پسندیده

:no_mouth::expressionless::frowning: خلاجت داره والاااااا :disappointed_relieved::joy:

7 پسندیده

باور کن ریحانه جان، خدا شاهده تو تلگرام من فقط 3 تا کاربر مرد بلاک کردم وقتیم ازشون میپرسم شماره ی منو از کجا دارید؟!!! یکیشون گفت یه اسم همین جوری زدم شما اومدید بالا :expressionless::no_mouth::roll_eyes::astonished:

6 پسندیده

سلام. آها اینو یادم رفت جواب بدم. شما پسرا کل رو نگاه می‌کنید و متاسفانه جزو رو نمی‌بینید اگه عکس پروفایل حموم که حالا عکسشو برداشتم متن انگلیسی و ترجمه فارسیشم بود میخوندی اونوقت صحیح تر حدس میزدی و منو قضاوت نمیکردی

فقط متن زیرشو بخون. تنها به عکس اکتفا نکن :expressionless::frowning::cry:

4 پسندیده

و این پیامت. نمیدونم پیوی کجاست اگه عکس پروفایلم همینه که هست. حدس زدنش کار سختی نیست
خوب اون بنده ی خدا نیتیو زبانه خودش قضیه دستش میاد با همین پروفایلم و اینکه اتفاقا خوب عکسیه.
من دیگه از دست مزاحم های تالار خسته شدم این عکسو گذاشتم و خصوصیمو بستم
و در مورد اون نیتیو زبان که حرفشو زدم برای بیزینس و اینکه کارش تو شرکت مجازی Bit coin اومده بود سراغم
خلاصه کمی مراقب کامنتهاتون باشید و دست و دل منو نلرزونید.

5 پسندیده

قضاوت نکردم؛ به نظرت اونقدر ساده‌ام که با یه عکس پروفایل یه آدمو قضاوت کنم؟ :smile: ولی بله؛ پسرا همینطوری‌ان. حدس زدم یارو فکر بد کرده، به علاوه، از کجا باید می‌دونستم این جمله زیر عکس نوشته؟ :sweat_smile: (با این حال عکس قشنگی نیست؛ شرمنده)

خلاصه چشم، از این به بعد بیشتر مراقب می‌شم. ببخشید که دست و دلت لرزید.

4 پسندیده

مگه دومی نباید این معنی رو بده
من در مدرسه ام ؟
:expressionless::neutral_face:
از انگلیسی هیچی بعید نیس:joy: یهو دیدی همون معنی من دانش اموزم میده :joy::ok_hand:

5 پسندیده

:joy: :joy:

مگه میشه از لحاظ روحی تو مدرسه باشیم ؟ :expressionless:
فکر نکنم مدرسه جایی باشه که روحمون توش جا بزاریم :joy::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

2 پسندیده

گلی خیلی بلا شدی آاااا … :joy::rofl::joy::rofl: کلی خندیدم مرسی که هستی ( اینقد از این جمله خز بدم میاد:neutral_face:)

1 پسندیده

استاد دارم درس پس میدم راضی بودی:joy::sunglasses:

بین خودمو خودت باشه منم خیلی بدم میاد :joy:
مرسی که هسی هانی :woozy_face::joy:

2 پسندیده