چه جوری بگم : میخوام برم دستشویی

توی این ویدیو 4 تا جمله یاد میگیریم که چه جوری بگیم «میخوام برم دستشویی»

مراقب باشید که از این جملات پیش دوستان و اعضای صمیمی استفاده کنید وگرنه امکان داره که یکم زننده باشن :sweat_smile:

جملات:

• I gotta go pee

• I gotta take a piss

• I gotta take a leak

• I gotta take a dump

اگه جایگزین دیگه ای بلدید بگید که بقیه دوستان هم استفاده کنن اگه هم بلد نیستید همینارو تو کامنتا بنویسید که ملکه ذهنتون بشه :wink:

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/tir/Aref/How%20to%20say%20''I%20need%20to%20go%20to%20the%20bathroom''.mp4

لینک دانلود
لینک این ویدیو در اینستاگرام
لینک این ویدیو در تلگرام

22 پسندیده

دمت گرم داداش
اغلب موضوعات کاربردی رو میگی که خیلی خوبه :+1::+1::blush:
من میگم، Nature calls :grin:

15 پسندیده

I’m bursting :joy: :joy: :joy:

من چون همیشه آخرین لحظه میفهمم این برام کاربرد زیاد داره

8 پسندیده

The nature is calling me :face_with_hand_over_mouth:

12 پسندیده

I want to go to the WC

WCکجا استفاده میشه

6 پسندیده

Must pee.
I’m off to the leak.
I’m going to the tap kidney.
I need go to the bathroom.
The nature is calling me!
I’m bursting!

10 پسندیده

I have one.درسته؟؟؟ووووووووو

4 پسندیده

سلام
یه سوال w.c که بالای دستشویی ها میزنن چی هست؟

4 پسندیده

Water Closet
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌

14 پسندیده

سلام اقا عارف
خداقوت :sweat_smile::clap::clap: ویدئو بسیار کاربردی بود :woman_facepalming:

@pari
خوشبحال بچه هایی که معلم زبانشون شمایین پروین جون چه لذتی میبرن از درس زبان :star_struck::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

فدات شم عزیزم لطف داری. :smiling_face_with_three_hearts:

والا بچه‌های این دوره هیچی براشون مهم نیست جز نمره. مگه تو هر کلاس تک و توکی و اونا هم خودشون از قبل استارت رو زدن و معلم فقط نقش راهنما داره براشون. مشکل بچه‌های این دوره “نداشتن هدفه”. :woman_facepalming:

5 پسندیده

شناختی که من از شما دارم مطمعنم خودتون باعث میشین بچه ها بزرگترین هدف هارو داشته باشن :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

منم دبیرستان بودم فقط نمره واسم بود به خصوص تو درسی مثل زبان…الان خیلی پشیمونم از اون روز ها :woman_facepalming:t2:
البته اینم بگم هیچ وقت معلمی مثل شما نداشتم معلم زبان ما خودش از بچه ها سوال می پرسید :grin: بیشتر شبیه دبیر دینی بود تا زبان :expressionless:

5 پسندیده

این خانه از پا‌یبست ویران است.

الان کمی بهتر شده البته، کتاب‌ها تغییر کردن، لسینینگ و اسپیکینگ تو اولویته.

اما متاسفانه روش معلم‌ها چندان تغییری نکرده. نمیدونم چرا مقاومت نشون میدن در مقابل تغییر. الان کلاس هفتم حروف رو نباید به ترتیب درس داد، هر درس سه تا حرف رو پوشش میده اما دیدم معلمایی رو که اول کل حروف رو درس میدن بعد میرن سراغ درس. :woman_facepalming: یعنی همون سیستم سابق.

4 پسندیده

یه idiom باحال دیدم امروز واسه دستشویی رفتن

I have to see the john :slight_smile:

4 پسندیده