محل ذخیره‌ی فایل‌ها

قسمتهای مختلف از برنامه رو که دانلود میکنیم فیلم، داستان و … فقط درون برنامه قابل استفاده است یا میتونیم روی فلش هم ذخیره کنیم

اگر این امکان وجود داشته باشه که مطالبی که دانلود کردیم رو در هنگام رانندگی یا سر کار هم از طریق فلش گوش کنیم خیلی بهتره

5 پسندیده

اگر در فایل هاتون به قسمت اندروید و بعد دیتا برید فایل های صوتی و فیلم ها اونجا هست
Android>data>files

6 پسندیده

خیلی ممنون از پاسختون:heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام متاسفانه در درایو ی که فرمودید فایل فیلم و صوت دیده نمیشود ت نه در حافظه داخلی ونه خارجی

یک کم جستجو کنید حتما پیداش میکنید من خودم قبلا در فایلهای شخصی اونا رو دیدم و حتی میتونید اونا رو هم به اشتراک بگذارید

الان دوباره رفتم بررسی کردم دیدم نمیتونم فایلها رو پیدا کنم بعد از یک مقدار جستجو متوجه شدم فایلها باید مخفی شده باشند پس :

1. فایلهای شخصی رو باز کن
  2. در پایین صفحه به قسمت من برو
  3. به قسمت تنظیمات برو
  4. اونجا علامت تیکِ نمایش فايل های پنهان و نمایش فایلهای رسانه ای پنهان رو بزن
    دیگه ایندفعه همه رو میاره
    فقط دقت داشته باش که وقتی از فایلهای شخصی وارد قسمت صوتی یا تصویری میشید دسته بندی بر اساس زمان باشه اونم اخرین زمان در بالا باشه
    اگه دسته بندی فایلهای صوتی شما منظم نبود خودتون تغیرش بدهید سه نقطه ی بالای صفحه را بزنید و انواع دسته بندی رو میاره شما اگر دسته بندی بر اساس زمان را زدید و زمان‌ها برعکس اومده بود یکبار دیگر هم اونو بزنید ایندفعه درست میشه:blush::rose:
1 پسندیده