چالش هر روز چند ساعت زبان میخونی ؟

سلام به دوستان زبانشناس

2.30 شهریور

4 پسندیده

فوق العاده ای، تبریک میگم به شما

4 پسندیده

علیرضا
25 شهریور 4 ساعت

4 پسندیده

از هردوتون ممنونم :pray:t2:
آخه با بچه ها تو تاپیک چالش شدت هستیم ، دیگه هر کی هر چقدر وسعش برسه و زمان داشته باشه ، تو خوندن کم نمیزاره

7 پسندیده

لیا … 25 شهریور … 4 ساعت و نیم
الهام جون اگه اجازه بدی من از این به بعد ساعت فیلمهام رو ننویسم فقط ساعت کار کردن با زبان رو مینویسم

7 پسندیده

دوستان برای دقیقتر شدن آمار میتونین از این دوتا برنامه عالی برای مدیریت زمان کمک بگیرین

9 پسندیده

بله همین طور که میگید،
خیلی عالیه :v: :ok_hand: :green_heart: :yellow_heart:

6 پسندیده

حتمآ ساشا سعی میکنم بیشتر بخونم
یکم کم انگیزه شدم انگار

3 پسندیده

چشم حتما جبران میکنم و سعی میکنم که بیشتر بخونم

2 پسندیده

باباشما هم گاه گدار منو بترسونید.هرچند من ترسو نیستم ولی اگه زیاد تهدیدم کنید وسرم دادبزنیدکم کم ترسو میشم :pleading_face::pleading_face:زیاد زبان میخونم دوباره میشم ریچارد شیردل:japanese_goblin::japanese_goblin: و درس نمی خونم و باز باید به شما التماس کنم که : بابا جان منو بترسونییییییید:dragon_face::dragon_face::dragon_face::dragon_face:وجدانا خیلی ظالمین انگیزه میدم افتخارنمیدید شما هم انگیزه بدید.مگه نه الهام؟اگه دروغ میگم زنجیرم قطع بشه بیفته پشت کوه حتی عمو زنجیرباف هم نتونه زنجیرم رو ببافه
میبینی الهام دیونه شدم امروز نمی خواستم درس بخونم ولی اومدم به شما رای دادم .و… بالاخره خوندم و نذاشتم منت عمو زنجیرباف بیاد سرم.:grin::grin::grin::grin::grin::smiley_cat::muscle::muscle:⁦:weight_lifting_man:⁩:man_dancing:حالا باید یه شات اسپرسو تک بزنم که مغزم نپوکه:coffee:زیاد حرف زدم الهام .شما هم یه کلمه بگین.اینم سزای کسیه که میخواد زبانشناس بشه .آهای زبانشناسای جدید عبرت بگیرید،:unamused:

6 پسندیده

سعی می کنی؟هه .باید بخونی ولکنت نیستم باید بخونی مثل دخملای خوب .گزارش بدی تاکاری باهات نداشته باشم.اگه اگه اگه خیلی بخونی برات شاید لواشک زردآلو خریدم.فضا نوستالژیک شد.آفرین برو بخون .دیدی الهام اینجور انگیزه میدن.یاد بگیر🏆

6 پسندیده

Hello
Ana.16Sept.165min
:yellow_heart: :diamond_shape_with_a_dot_inside: :green_heart:
Good night :raised_hand: :heart_decoration: :two_hearts: :sleeping:

5 پسندیده

فاطیما … ۲۶ شهریور ۳ ساعت و نیم
Good night

4 پسندیده

سالار 25 شهریور 2 ساعت

سالار 26 شهریور 3 ساعت

5 پسندیده

سلام
علیرضا…26 شهریور…4 ساعت

6 پسندیده

سلام
لیا … 26 … شهریور … 6 ساعت

5 پسندیده

امروز همه باید بیشتر از دیروز بخونیم

4 پسندیده

بله صحیح اگه تنبلی امان بده
چراکه نه! بااین تصویر اکانتت که دستت زیر سر مبارکته الهام جان شمانشون میده سرباز جبهه خواب هستین .یعنی آماده برای لالا.بابا شعار نده پاشو بخون.

2 پسندیده

فرنوش 26شهریور2ساعت:love_you_gesture::blush:

6 پسندیده

محمد 26شهریور 2ساعت…Continue reading

9 پسندیده