فراخوان تایپ دوره ی انگلیسی روان 🔴

من golroyae هستم بعلت تغییر نام و ایمیلم از این به بعد به این نام کاربری هستم خواستید متن صوتی نامگذاری کنید محدثه جان مشکلی پیش نیاد

2 پسندیده

به نظرم اگه ایشون رو ‌منشن کنیم و از خودشون بخوایم که اصلاح کنن بهتره
که درس هم به نام خودشون ثبت بشه
من متاسفانه آیدی شونو ندارم

2 پسندیده

سلام دوست عزیز دروس این بخش تموم شده و بخش ها به دوستان واگذار شده اگه شخصی از دوستان اعلام کرد که نمیتونه کار رو تحویل بده رو کمک شما حساب میکنم ممنون از شما

بله حقشون ضایع نشه ای دی رو از داخل لینکی که دادین پیدا کردم ممنون

@shayan28

سلام اقا شایان خسته نباشین خواستم بهتون اطلاع بدم متن یکی از دروس تایپ شده رو به اشتباه در بخش چای سبز دوره انگلیسی روان گذاشتین متاسفانه خاطرم نیست کدوم درس رو باید انجام میدادین به همین دلیل منشن کردم خودتون یه بررسی بکنین

3 پسندیده

اوک مشکلی نیست…در کل در خدمت هستم خیلی دوست دارم مشارکت کنم حتما کسی نتونست انجام بده بمن اطلاع بدید
ممنونم

3 پسندیده

محدثه جان میشه یه توضیحی هم در مورد وارد کردن متن پیاده شده بدید؟و اینکه باید بدیم از دوستان کسی بازبینی کنه قبل ثبت؟

3 پسندیده

سلام هلن عزیز

اقا فرزاد زحمت کشیدن در این پست توضیح دادن

خیر صرفا نیاز به بررسی نداره اما میتونین بفرستین برای من تا بررسی کنم بعد بهتون اطلاع بدم که بزارین

3 پسندیده

سلام

ممنون محدثه جان.درس من چون قسمت اول ساده بود.فکر نکنم بازبینی بخواد.خودم یه بار دیگه چکش میکنم و پانکچوشنشو در حدی که بلدم درست میکنم و ثبتش می کنم. :relaxed:

ضمنا اگر عجله ندارین من میتونم پارت دوم قسمت کامنتری رو هم انجام بدم.

4 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم ازت زحمت کشیدی

ممنون میشم انجامش بدی

5 پسندیده

سلام عزبزم کاری نکردم خوشحال بودم که تونستم کاری بکنم. :blush:

محدثه جان ،یه مدت نمیتونم تالار بیام.قسمت داستان کوتاهو که قول داده بودم.دیروز نهایی کردم فرستادم. یادگاری من به دوستان زبانشناس. :relaxed:

اگر قسمت کامنتری رو که بعدا اضافه کردم تا یه هفته دیگه از تاریخ امروز(۱۳مرداد) نفرستادم بدش یکی دیگه عزیزم، البته چون مدتش کوتاهه احتمالا برسم انجامش بدم اما چون نمیدونم چی پیش بیاد، نمیخوام نظمو بهم بریزم‌.

برای همه آرزوی موفقیت دارم. :gift_heart:
هلن

3 پسندیده

سلام عزیزم

ممنون که انقد وظیفه شناس بودی و کمکون کردی امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

موفق باشی :rose::tulip:

3 پسندیده

ممنون برای قدرشناسی ات :upside_down_face:

2 پسندیده

سلام اقا فرزاد شرمنده منشنتون کردم @Farzad_Poodineh خواستم اطلاع بدم من نمیتونم پیامی که برای تقسیم بندی دروس گذاشتم رو هدیت کنم و برای هلن جان تیک بزنم که متوجه بشن دوستان انجام شده اگه شما امکانش رو دارین ممنون میشم انجام بدین

3 پسندیده

سلام
خواهش میکنم
کجا میخواین تیک بزنین؟ اگه ممکنه لینکش رو بهم بدید

2 پسندیده

ممنون از شما در این پیام :point_down:

2 پسندیده

انجام شد :pray:
پست رو هم دانشنامه کردم که بتونین دسترسی داشته باشین

3 پسندیده

ممنون از لطف شما :rose::tulip:

3 پسندیده

سلام به دوستان گل زبانشناسی

دوستان لطف میکنین یک گزارش از کار بدین؟ اگه شخصی نمیتونه انجام بده به سایر دوستان بگم انجام بدن
@fateme871
@n0srat
@IHAN-RAD

2 پسندیده

سلام… من مقدار کمی از تایپم مونده که انشالا امروز تکمیل میکنم و میذارم

3 پسندیده

ممنونم فاطمه جان :heart_eyes::tulip::rose:

3 پسندیده

سلام طیبه جان تمایل دارین در این فراخوان شرکت کنین؟

@Hodakarbasy1363

سلام شما چطور هدا جان هنوز تمایل دارین در این امر مشارکت کنین؟؟

3 پسندیده