فراخوان تایپ دوره ی انگلیسی روان 🔴

سلام به دوستای گل زبانشناس :rose:

امیدوارم حال همتون عالی باشه و سرشار از حال خوب و انرژی مثبت باشین :heart:

از اونجایی که دیدم تو تایپ دوره ی نیومتد ای جی خیلی کمک بزرگی به زبانشناس کردین خواستم اول ازتون تشکر کنم که تو این راه به تیم زبانشناس کمک کردین و همچنین ازتون کمک بخوام تا دوباره با کمک هم اینبار متن دوره انگلیسی روان رو تایپ کنیم
انگلیسی روان (flow english)

:red_circle: برای تایپ این دوره نیازه که دو نکته رو خدمتتون بگم

1- این دوره فقط فایل صوتیه و برای تایپ این فایل ها لازمه که قدرت شنیداری خوبی داشته باشید (ای جی خیلی شمرده صحبت می کنه تو این دوره و همین کار رو ساده تر میکنه) و همینطور Spelling ها رو هم تا حد ممکن رعایت کنید تا دیکشنری زبانشناس بتونه به خوبی کلمات رو به درستی تشخیص بده.

2 - نکته دوم هم رعایت موارد نگارشی مثل رعایت پارگراف ها، استفاده از علائم نگارشی مثل (علامت سوال و نقل قول و کوتیشن) هستش که به زیبایی و فهم متن و همچنین قرار گیری درست لغات در لایتنر هم کمک شایانی میکنه.

خوشحال میشم دوستانی که دوست دارن در این مسیر همراه باشن اعلام کنند تا تقسیم بندی درس هارو انجام بدیم و شروع کنیم تا بتونیم متن این دوره رو هم به بهترین نحو به نرم افزار اضافه کنیم :tulip::rose:

پیشاپیش از همراهی و کمک همه دوستان ممنونم :heart:

دوستان عزیز لطفا چت غیر مرتبط با موضوع نداشته باشین تا بهتر بتونیم تاپیک رو پیش ببریم :blush::tulip:

20 پسندیده

آقا فرزاد :dizzy::dizzy::dizzy:
@Farzad_Poodineh
می شه هر درسی از زبانشناس :blue_heart::blue_heart: که متن نداره رو به صورت دلبخواهی و داوطلبانه، متن انگلیسی اش رو تهیه کنیم و قرار بدیم رو اَپ؟
مثلاً من خودم ویدئوهای Vanessa رو خیلی دوست دارم.

:sunflower::hibiscus::two_hearts:

8 پسندیده

سلام
محدثه خانوم ممنون بابت تاپیک :pray: :rose:

چرا نمیشه
هر درسی که دوست داشته باشین رو می تونید لطف کنید و تایپ کنید
پیشاپیش خیلی هم ممنون :rose: :rose:

14 پسندیده

محدثه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
برای این، تاپیک خاصی تو تالار هست؟
اگه هست، بی زحمت، لینکش رو برام بزار. :pray::pray:

:blue_heart::blue_heart::blue_heart:

9 پسندیده

تاپیکی در تالار نیست اما این لینک میتونه کمک کننده باشه
http://englishinfo.ir/english-writing/306/

11 پسندیده

سلام محدثه جان
درس گاو شگفت انگیز متن ها رو نوشتم تموم شد فقط مونده تایپ کنم
فقط یه مشکلی هست :grin:
من به نوشته هام اعتماد ندارم قطعا اشتباه داره
اگر میشه یکی لطف کنه متن منو ویرایش کنه :see_no_evil:

11 پسندیده

رو کمک من حساب کنید …

8 پسندیده

سلام عزیزم ممنون ازت مشکلی نیست شما متنو تایپ کردی بفرست برام من چک میکنم برات درستش میکنم خودت بزار :blush::heart:

خیلی ممنون از لطفتون :rose:

9 پسندیده

عشقی عشق :heart_eyes:

عه چرا من؟! چه فرقی داره خودت بزار :joy:

8 پسندیده

نرم افزار WORDزیر کلماتی که غلط املایی دارن خط قرمز میکشه و کلماتی که غلط نگارشی خط سبز میکشه

11 پسندیده

سلام… اگر اشتباه نکنم درسهای این دوره هم همراه دوره ی انگلیسی بدون تلاش به دوستان واگذار شده بود برای تایپ… مثلا دو درسش رو من خودم انجام دادم.
بهرحال اگر درس دیگه ای هم هست روی کمک من حساب کنید.

من هم اعلام آمادگی میکنم برای ویرایش :cherry_blossom:

10 پسندیده

سلام عزیزم
پس متن رو به شما میسپارم دیگه به محدثه جان زحمت ندم :see_no_evil:
تایپم که تموم شد براتون می‌فرستم پی وی

9 پسندیده

سلام دوستان :gift_heart:

منم میخوام امتحان کنم ببینم میتونم یا نه ؟نمیدونم سطحم در چه حدی هست.ولی امتحانش ضرری نداره.اگر نتونستم برسونم سریع اطلاع میدم که نظمو بهم نریزم.

فقط یکی لطفا راهنماییم کنه که چیکار باید بکنم؟ :pray:

10 پسندیده

هیچ کدوم از اینا غلط نداره فقط مثلاً یک کلمه رو متوجه نشدم خودم حدس زدم نوشتم یه همچنین چیزی

6 پسندیده

زحمتشو تو کشیدی عزیزم :heart:

اره چندتا درس انجام شده چند تا درس هم باقی مونده همون درس های باقی مونده رو اگه بشه جمع کنیم خیلی خوبه ممنون از شما

ممنون ازت رو کمکت حساب میکنم به کمک احتیاج داشتی هم میتونی از من کمک بگیری بتونم کمکت میکنم

صوت درس رو پلی میکنی و هرچیزی که میشنوی رو تایپ میکنی برای بهتر شدن و راحت تر بودن کار من پیشنهادم اینه اول درس اصلی رو چندیار گوش بدین بعد داستان کوتاه (که باید متنش تایپ بشه) رو فقط صوتشو چندبار گوش بدین تا گوشتون عادت کنه بعد شروع به تایپ کنین

دوستان عزیزم ممنون از اینکه اعلام امادگی کردین من تا فردا صبر میکنم اگه دوست دیگه ای داوطلب نشد نصف دروس رو تقسیم میکنم و پیش میریم باهم

10 پسندیده

خیلی ممنون عزیزم. :revolving_hearts: پس منم رو کمک شما حساب میکنم. :pray:

فقط درسی که من و شما باید روش کار کنیم رو مشخص کنید لطفا و اینکه تو چه تایمی باید برسونیم؟ممنون

8 پسندیده

سلام
من یک درس از فرندز رو تا حدود ۷۰ درصد تایپ کردم ذخیره پیش نویس هم زدم
بعد چند روز رفتم ادامش رو تایپ کنم حذف شده بود :unamused:
@Farzad_Poodineh
درس جویی و کلاس بازیگری بود …

6 پسندیده

هرچی میشنوی به بخش تلفظ گوگل ترنسلیت بگو ترجمه و معنیشو بهت میگه

7 پسندیده

فعلا منتظرم اگه شخص دیگه ای اطلاع نداد تقسیم بندی رو انجام میدم دوست عزیز

8 پسندیده