بعد از داستان های بچگانه، داستان های مصور بخونیم؟

سلام، دوستان بعد از داستان های بچگانه، داستان های مصور رو بخونیم؟بعد من هر داستان رو با اون پنج تکنیکی که منجر به بازگویی داستان میشد میخونم اما خب خیلی کند پیش میرم، موندم چیکار کنم؟ به همین منوال ادامه بدم؟ :roll_eyes:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز داستان واقعی رو بخونین که
یکی از پرطرفدارترین و موثرترین دوره های زبانشناس برای تقویت گرامر، واژگان، درک مطلب و مکالمه، هست. چون این مهارتها رو در این دوره میتونین به صورت فعالانه با استفاده از روش انجام و تکرار یاد بگیرین.

هر درس از این دوره شامل درسنامه های مکالمه، گرامر و تسلط هست که به صورت ناخودآگاه زبان انگلیسی رو در شما تقویت میکنه.

پیشنهاد میکنم در اپلیکیشن زبانشناس این دوره رو انتخاب کنین و شروع کنین به خوندن. اگر دیدید خیلی براتون آسون هست به من پیغام بدین که دوره ی بهتری رو معرفی کنم. در لینک زیر توضیحاتی در مورد نحوه خوندن این دوره اومده ولی باز اگر در این رابطه سوالی دارین در خدمتیم.

همچنین در ویدئوی زیر هم میتونید توضیحات مفیدی رو در رابطه با این دوره مشاهده بفرمایین.

https://www.instagram.com/tv/Bz2FTCmhRE0

5 پسندیده

ممنون از کمکتون، حتما به توصیتون عمل میکنم، قلبم درد گرفت تاریخ انتشار مقاله رو دیدم، من چقدر دیر با این نرم افزار آشنا شدم☹️

5 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز مهم اینه الان که این روش رو پیدا کردین درست طبق توصیه ها عمل کنین تا بهترین نتیجه رو بگیرین

4 پسندیده

سلام مجدد محدثه جان، یه سوال در مورد این داستان های واقعی، من باید تکنیک سایه رو از حفظ بتونم انجام بدم، یعنی فقط با گوش دادن؟ و بدون متن، متشکرم

2 پسندیده

سلام عزیزم

نیازی نیست کل درس رو حفظ باشین اینکه بتونین خلاصه ای از درس بگین خوبه

تکنیک سایه به صورت اختصاصی در این مقاله توضیح داده شده:

توضیحات تکمیلی داستان واقعی رو در لینک زیر میتونین ببینین

2 پسندیده

سلام محدثه جان، خوبین عزیزم؟ لطف میکنید مقاله مربوط به دوره های ای جی هوگ رو برا من بذارید؟ من درس دختر زیرکش رو خوندم خیلی خوشم اومد، به نظرتون در کنار داستان های واقعی بخونم عیب نداره؟ چون پشت هم تو داستان های واقعی باشم خسته میشم ازش🥴

3 پسندیده

البته این داستان دختر زیرک مربوط به دروس پایه انگلیسی بدون تلاش بود

2 پسندیده

سلام محبوبه جان نه پیشنهاد نمیکنم این دو دوره رو باهم بخونی چون انرژی زیادی میخواد و پیشنهاد نمیشه به جاش پادکست گوش بده یا کتاب داستان مناسب سطحت بخون

3 پسندیده