بهترین نکته ای که دریادگیری زبان یادگرفتین؟

بهتربن نکته ای که دریادگیری زبان یادگرفتین؟
:zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap:
سلام به همگی
دیشب داشتم یک مقاله از زبانشناس میخوندم یک نکته اش خیلی به دلم نشست.
:zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap:
از بقیه بچه ها و دوستان هم میخوام که بهترین نکته ای که تو یادگیری زبان رو فهمیدند به اشتراک بذارن.مرسی.
:zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap:

چیزی که من یادگرفتم، با این مضمون بود.
((وقتی به سطح متوسط زبان میرسین(میتونین یک ار تباط ساده با یک خارجی ویا یک گفت وگو رو داشته باشین) باید کم کم سعی کنین با زبان زندگی کنین.زبان رو تنفس کنین وتوش غرق بشین.باید اون رو وارد زندگیتون بکنین.انگار که اون بخشی از زندگی شماست.
:zap::zap::zap::zap::zap::zap:
یک مثالش اینه:مطالعه کتاب های مورد علاقتون به زبان انگلیسی(ترس نداره انتحان کنین:)
هم زبانشناس کلی کتاب داره
هم نرم افزار هرمس مجله انگلیسی داره.
:zap::zap::zap::zap::zap::zap::zap:

علاوه بر اون گسترده خوانی وتنوع در منابع در افرادی با ((سطح متوسط)) قرار بگیره و ابن میتونه خیلی مفید باشه.
از خوندن کتاب،
دیدن فیلم،
دیدن کارتون،
کلیپی از بچه های زبانشناس،
گوش دادن اهنگ
یادگرفتن یک اصطلاح رایج و…باشه.
منتظر نظراتتون هستم.

15 پسندیده

سلام

من از یادگیری زبان یاد گرفتم که “هیچ چیزی وجود نداره که انسان نتونه یادش بگیره”.

16 پسندیده

سلام
من هم یاد گرفتم که “یاد گرفتن زبان استعداد نمیخواد، اراده و تلاش میخواد.”

15 پسندیده

سلام، من از يادگيری زبان ب این نکته رسیدم ک انسان همیشه میتونه در حال یادگیری و یاد دادن باشه، حرفم مصداق همون ضرب المثل معروفه :

ز گهواره تا گور دانش بجوی :slightly_smiling_face:

10 پسندیده

من از یادگیری زبان یاد گرفتم که انسان موجودی اجتماعیه وندانستن زبان همدیگر مانع این ارتباط نیست.

8 پسندیده

من یاد گرفتم که یاد گرفتن هر چیزی هرچند کم باعت افزایش اعتماد به نفس میشه و افزایش اعتماد به نفس باعث افزایش انگیزه… و افزایش انگیزه باعث افزایش شانس در اون زمینه که شما در حال یاد گیری هستید…
به عنوان مثال:
شما زبان دارید یاد میگیرید تا بتونید توی یک هتل بین المللی شروع به کار کنید
با افزایش روند یاد گیری اعتماد به نفس شما زیاد میشه
و همچنین انگیزه تون برای هر چه بیشتر تلاش کردن و رسیدن به اون موقعیت شغلی بالا میره
و نهایتا موقع درخواست کار، شانس شما برای استخدامی، بخاطر داشتن سطح بالای زبان که خیلی توی اون حرفه مهم هست و همچنین داشتن اعتماد به نفس بالا هنگام مصاحبه، از دیگر رقیباتون بیشتر میشه.

10 پسندیده

سلام من به این نتیجه رسیدم که اگه توی انجام کاری عشق نباشه اون کار بیهودس
مثلا توی یادگیری زبان اگه با عشق زبان نخونی هیچوقت موفق نمیشی

8 پسندیده

سلام

من از یادگیری زبان یاد گرفتم “اگه تو یک کاری شکست خوردی دلیلش این نیست که استعداد نداری تلاشت کافی نبوده”

12 پسندیده

سلام
من یاد گرفتم زبان خیلی شیرینه و باید مثل زبان فارسی باهاش انس گرفت و هیچوقت ناامید نشین…زبان انتها نداردپس تاابد با زبان انگلیسیییییی:hugs::sunglasses::heart_eyes:

9 پسندیده

مرسی از همتون بابت مشارکت.
بچه ها اگه نکته ای هم در رابطه با روش یادگیری زبان از مقاله ها یادگرفتین به اشتراک بذارین مرسی.

8 پسندیده

ممنون ازشما آقای هادیان

6 پسندیده