افزایش شدت شنیداری

نه من اصلاً به هیچ عنوان، جایی یادداشت نمی کنم. سعی می کنم تو قالب جمله و متن، کلمات جدید رو یاد بگیرم یا از لایتنر استفاده می کنم.

3 پسندیده

ببین من الان رفتم داخلش کلماتی رو که می دونستم را تیک زدم ولی هر چی میزنم روی continue نمیاد…

3 پسندیده

الان چیکار کنم؟؟
ممنون

2 پسندیده

فیلتر شکن می خواد.

این هم نتیجه خودم تو این سایت برای چند روز پیشه

3 پسندیده

سلام و خداقوت
من خیلی سطحم پایینه اما پایه اسپیکینگ هستم
حداقلش گوش میکنم یاد میگیرم
قول میدم لایک هم کنم :smile:
و در حدی که بلد باشم هم شرکت کنم :tulip::raised_hand:t5:

4 پسندیده

همه کلمات صفحه اول رو بلد بودی دختر؟! :joy::clap::clap::clap::dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

3 پسندیده

سلام دوست عزیز…
شما میتونی داخل تاپیک های من شرکت کنی برای اسپیکینگ من هم دنبال یک نفر برای اسپیکینگ هستم…اونجا زیاد در مورد موضوعات مختلف صحبت کردم ولی بیشتر در مورد مکان ها و رستوران های معروف چون موضوع یکی از تاپیک هایم همین است…
اسم تاپیکم طبیعت گردی و رستوران گردی هستش…منتظرتم…

4 پسندیده

ممنون عزیزم بله فعلا آسون بودن🤗

3 پسندیده

ممنون
به روی چشم :pray:t5::pray:t5::tulip:

2 پسندیده

چه زمانی شروع میکنی؟؟

2 پسندیده

بیشتر وقت آزادم آخر هفته هاس ولی سعی میکنم در طول هفته هم تمرین کنم :grin:

اصلا ببینم چجوریه میتونم یا نه :smile::man_facepalming:

3 پسندیده

سلام مجدد :blush: عزیزم الهه جان خیلی کامل راهنمایی کردن، منم در تایید حرفهاش نظرم رو‌ میگم.
حتما برو ‌سراغ زیبوک، کمی صبور باش و ‌کتابهایی که بهشون علاقه پیدا میکنی رو ‌پیدا کن. من معمولا فصل اول و دوم متوجه میشم باب میل من هست یا نه.
وقتی شروع کنی به کتاب خوندن و گوش کردن، هم کتابهای درجه یک میخونی، هم ساعت مطالعه ات میره بالا و هم انگیزه ات برای ادامه بیشتر میشه.
موفق باشی فاطمه جان، اصلا هم ناامید نشو، زبان عشقه :blush::v::cherry_blossom:

6 پسندیده

شدیداً موافقم :heart_eyes: :heart_eyes: :star_struck: :star_struck: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

:blue_heart::yellow_heart::purple_heart:

5 پسندیده

منم موافقم
دوست دارم تمام زندگیم باشه :heart_eyes:

4 پسندیده