افزایش شدت شنیداری

سلام دوستان…
من چندماهه که داخل برنامه زبانشناس فعالیت دارم و همینطور داخل تالار زبانشناس🌹
هر چیزی رو که هم گوش می دهم بازم نمودار شنیداری ام بالاتر از 30 تا 48m نمیاد…به زوم خیلی علاقه نشون نمیدم…
ولی مطالعه رو خیلی دوست دارم…
چند تا تاپیک هم داخل همین تالار ایجاد کردم ولی متاسفانه کسی باهام صحبت نکرد…ولی خیلی دوست دارم پارتنر داخل همین تالار داشته باشم و بچه ها باهام همکاری کنند…
ممنون میشم که کمکم کنید تا چه کتاب ها و از چه مجموعه هایی استفاده کنم…
در حدی ناامید شدم که می خواستم از تالار و زبان کناره گیری کنم…
ولی خانواده ام نگذاشتند و گفته اند که تو به هدفت نزدیکی ولی خودم اصلا این حس رو ندارم…
بچه ها شما ها می تونید به من چند تاپیک معرفی کنید که داخل تالار راه بندازم و یا شرکت کنم که فقط داخلشون باهاتون صحبت کنم و speaking خودم را بالا ببرم؟؟
ممنونم که با تجربیاتتون من رو راهنمایی کنید…ممنون میشم توی این موضوع کمکم و بهم جواب بدهید :pray:
Please🌷

5 پسندیده

یه سوال دیگه که ازتون دارم…اینه که می خوام بدونم باید چیکار کنم تا دایره لغات و نمودار در حال یادگیری ام افزایش داده بشه وبالا بره…
الان از وضعیتم یک شات میزارم…

4 پسندیده

4 پسندیده

نمی دونم چرا کسی قصد کمک نداره😢

3 پسندیده

چرا گریه فاطمه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
الان من می یام جوابت رو می دم.

صبر کن یه چند تا شات از وضعیت خودم تو برنامه :blue_heart::blue_heart: تو اینها برات بزارم.

خیلی عزیزی گلم :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :star_struck:

3 پسندیده

ممنونم عزیزم…
آخه خسته شدم نمی دونم چه تاپیک هایی را باید ایجاد کنم که بچه ها باهام همکاری کنند تا speaking ام خوب شه…
ممنونم شما کمکم کنید💟

3 پسندیده

این وضعیت الان خودم تو برنامه

3 پسندیده

به نظرت چقدر جای کار دارم؟؟

2 پسندیده

فقط تاپیک برای سپیکینگ می خوای بزاری؟
معمولاً بچه ها تاپیک های سپیکینگ رو سخت شرکت می کنند. حتی رایتینگ ها رو هم. حالا نمی دونم دلیل چیه.
مثلاً من خودم همیشه رایتینگ، پایه هستم و یا چالش های شدت رو …
کلاً این چند روزه تالار خیلی خلوت شده و مشارکت بچه ها، نسبت به قبل کمتر شده
ولی خدایی یه سری از بچه ها، همیشه عالی هستند.

3 پسندیده

آره دوست دارم ولی نمی دونم باید چجوری و با چه ایده هایی بزارم که بچه ها باهام مشارکت کنم…گفتم اگر تکراری باشه بچه ها نمیان و یا موضوع و تاپیک ام بسته میشه…می تونی بیشتر راهنمایی کنی؟؟
شما تجربه هات خیلی بیشتر از منه

3 پسندیده

الان برای فشرده خوانی داری رو کدوم دوره کار می کنی؟
من خودم الان دارم روی دوره “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” کار می کنم.
ولی بشدت تو زیبوک :books: کتابخون هستم.
این گسترده خوانی، خیلی به افزایش دایره لغاتت کمک می کنه.
.
.
بعد یه چیزی … تحت هیچ شرایطی نزار زنجیره مطالعه روزانه ات بشکنه. این خیلی تو حفظ انگیزه تاثیر داره.

4 پسندیده

وا لا من بیش از یه ماه پیش، یه تاپیک چت انگلیسی ایجاد کردم، متاسفانه یکی اومد خودم و بچه ها رو اذیت کرد، مجبور شدم فعلاً تاپیکم رو ببندم! تا یکم از نظر روحی، ریکاوری بشم …!! تا بعداً دوباره بازش کنم …

3 پسندیده

آهان یعنی باید یک مجموعه را انتخاب کنم و روش فشرده خوانی داشته باشم…من روی انگلیسی قدرت بیشتر از همه وقت میزارم…می خواستم بدونم فشرده خوانی شما چطوریه؟؟

3 پسندیده

آخ عزیزم درکت میکنم…
خیلی ضربه ی روحی شدیدی هستش😣
بازم ممنون بابت راهنمایی…میگم چه کتاب های را بخونم که جذاب باشه و به درد دایره لغاتم بخوره؟؟

2 پسندیده

سرچ کنی تو خود تالار … تاپیک های خوبی می یاد بالا.
مثلاً سرچ کن “نحوه فشرده خوانی” یا “دوره انگلیسی قدرت”

بقیه موضوعات مد نظرت رو هم می تونی به همین روش، تو تالار پیدا کنی

برای آشنایی با سرچ تو تالار، از همین تاپیک خودم استفاده کن

3 پسندیده

وای چقدر شما خوبید :star_struck:
خیلی ممنونم بابت راهنمایی های مفیدت عزیزم :heart_eyes: :kissing_heart:

3 پسندیده

بستگی به علاقه و هدفت داره.
مثلاً من خودم بیشتر ترجیحم “کتاب های غیرداستانی” بخش زیبوک هست. ولی خوب این کتاب ها یه مقدار سخت هستند. ولی برای افزایش دایره لغات و در سطح آکادمیک، عالی هستند.
خودت بیشتر به کدوم کتاب ها، علاقه داری؟

خواهش می کنم عزیزم :two_hearts::blue_heart::blue_heart::blue_heart::two_hearts:
وظیفه هست :pray::pray::hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower:

2 پسندیده

من همون کتاب های غیر داستانی ولی چون بیشترشان را نخوندم و تازه کار هم هستم از کتاب های ماجراجویی و یا عاشقانه خیلی خوشم میاد…خیلی هم دوست ندارم سخت باشه چون انگیزه ام را از دست میدم…
شما در سطح من بودید کدام کتاب هارا مشاهده و مطالعه می کردید که باعث شده آنقدر پیشرفت کنید؟؟

3 پسندیده

ببخشید یک سوال دیگع…
می خواستم بدونم که شما وقتی کلمات و اصطلاحات جدید را یاد می گیرید…آیا اون هارو مثل من داخل دفترچه مخصوص یاداشت می کنید؟؟و هرروز آن هارو مطالعه می کنید؟

2 پسندیده

من راستش قبل زبانشناس :blue_heart::blue_heart: انگلیسی رو تا حد معقولی می دونستم. یعنی مبتدی و تازه کار نبودم.
از همین ماه دوم هم رفتم سراغ این کتاب ها و با خوندنشون مشکل خاصی نداشتم.
اگه این آزمون تعیین دایره لغات رو تو این سایت انجام بدی، بهتر می تونم برای کتاب خونی راهنمایی ات کنم.

http://testyourvocab.com

چهار پنج دقیقه بیشتر وقتت رو نمی گیره.

3 پسندیده