مهمان ناخوانده

صبح که از خواب پا شدم با یه جوش اندازه قابلمه مواجه شدم! :expressionless:
اول هفته بود و کلی ویدئو که باید ضبط میکردم ولی اخه با این قیافه چطوری باید میومدم جلو دوربین؟!
سریع به بچه های گروه گفتم قضیه رو :sweat_smile: اونام مث همیشه همراه و صبور و مهربون، گفتن اگه دوست نداری یا نمیتونی ویدئو ضبط کنی عیب نداره…
یه نفس راحت کشیدم!
ولی بعدش رفتم تو فکر…
چرا؟ چرا الان باید خودمو قایم کنم؟
یه هفته کار نکنم که چی بشه؟ بخاطر یه جوش که یه چیز عادی و طبیعی ام هست؟ خجالت نداره! کی میخواد چیزی بهم بگه؟ خودش جوش نمیزنه ینی؟ :sweat_smile:
گفتم اصلا باید راجع به همین موضوع یه ویدئو بسازم! و نتیجه اش شد اینی که دیدید! :grin:

عزیزای دل :heart:
حواستون پرت این دنیای مجازی پر از فتوشاپ نشه! دنیای واقعی همینیه که هستیم. خودتونو تمام و کمال دوست داشته باشین :kissing_heart:
این اعتماد به نفس و شخصیت قوی شماست که جذابتون میکنه :heart:

خیلی دوست دارم نظر شمارو هم در این باره بدونم، برام بنویسید :blush:

:arrow_left: لینک این ویدئو در کانال تلگرام

:arrow_left: لینک این ویدئو در صفحه ی اینستاگرام

:arrow_lower_left: متن و ترجمه ی ویدئو
zits.pdf (551.5 کیلوبایت)

31 پسندیده

این کلمات چیزیه که خیلی ها هنوز بهش نرسیدن که کاشکی میرسیدن

مرحبا :metal:

10 پسندیده

الهام جون شما احتمالا جووووش ندیدین که به این نقطه ی کوچیک میگین قابلمه :grin:
قدر این جوش های با شخصیت رو بدونید من همیشه نوک بینیم یا وسط پیشونیم جوش‌میزنه اون هم تو شرایط و موقعیت های خیلی مهم :confused: :sneezing_face:
این ویدیو و محتواش رو خیلی دوست داشتم خیلی ممنون الهام عزیز خسته نباشی :heart:
نتیجه : pimple های خود را دوست بدارید :relieved::ok_hand:

3 پسندیده

سلام. صبح تون عالی و پر از حس خوب

اولش عنوان تاپیک و بعد از اون “یه جوش قابلمه ای” توجه م رو جلب کرد…اونقدر که با وجود مشکل داربودن باز کردن ویدیوها تلاش کردم ببینم اندازه ی این جوش کذایی رو :fried_egg: چقدره که …

درسا و یادآوری های من از ویدیوی شما:

حداقل تو ویدیوها، اون قدر که به نظر می رسه قابلمه ای نبود…یه چیزایی هست که خودمون بلدشون می کنیم و شاید وحشتناک جلوه شون بدیم و یا حتی تفسیرشون کنیم (ناخودآگاه) …و احتمالاً با یه دید دیگه، زمان دادن بهش، صحبت کردن درموردش و یا حتی از دید یکی دیگه اون قدر عمیق تفسیر نشه و تاثیر نذاره.
:o: علم پزشکی (حداقل با محصولات موجود در بازار ایران)…هنوز مواد آرایشی نتونستن یه جوش ساده رو با کمترین عوارضی، موقتا پنهان کنن.
:o: حس خوب و بدی بهم دست داد وقتی در مورد دلایل ظهور! جوش صحبت کردید…جای شکر داره این Smart body بودن

Beauty comes from within
and no :footprints:
can stand its way
You are beautiful just the way you are.

ممنون از آموزش و یادآوری امروزتون :apple:

و در آخر

Happy your uninvited guest!

(نشد متاسفانه یه واژه ی مناسب برا مهمان ناخوانده پیدا کنم…gate-crasher بود که اون هم ظاهرا باید به person نسبت داده می شد…اگه بتونید همراه با عنوان فارسی، ترجمه ی انگلیسی اون رو هم بذارید، عالی میشه. متشکرم)

4 پسندیده

درود بر شما، این همون چیزیه که دنیای ما رو قشنگ‌تر و قابل تحمل‌تر میکنه

بابت ویدیو هم ممنون
کلی واژه جدید یاد گرفتم ازش :pray:t5:

4 پسندیده

سلام الهام عزیز و دوست داشتنی

این دو تا جمله به شدت نیازه تا سرتا سر فضاهای مجازی گفته بشه تا ادما انقد از خودشون دور نشن

هیچکس زیباتر از خودِ واقعی ادم ها نیست کاش همه اینو درک کنیم

بابت ویدئو باید بگم مثل همیشه عالی و پر از حس خوب بود اما

But to be honest I love popping pimples :woman_facepalming::woman_facepalming::rofl:

4 پسندیده

واقعا ای کاش :upside_down_face:

مرسی یه عالمه :heart_eyes:

اتفاقا من به خاطر بیماری حسابی با جوش سر و کله زدم همیشه، اون جوووووشی که میگیو دیدم، خوبم دیدم :joy: :joy: :joy:
این موردم بعد مدتها پیش اومد یهو، وقتی ام که اومدم برا ضبط یکم از التهابش کم شده بود وگرنه عین قابلمه بود از فاصله نزدیک باور کن :joy: :joy: :joy:

اونا مجلسیه دیگه :sweat_smile:

قربونت عزیزم مرسی از نگاهت :heart_eyes: :heart:

:relieved: :ok_hand:

8 پسندیده

خیلی عالی بود الهام جون. :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::rosette::rosette::rosette::rosette::rose::rose::rose::wilted_flower::wilted_flower::wilted_flower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::tulip::herb::herb::herb::herb:
ویدئو هاتون رو دوست دارم. خودتون رو بیشتر :innocent::innocent::clap::clap::clap::clap::clap:
شاد و پر انرژی باشید همیشه الهی :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::fireworks::fireworks::fireworks::fireworks:

5 پسندیده

خواهش میکنم مرررسی از کامنتتون :heart_eyes:

منم بین دو تا عبارت شک دارم ولی تا مطمئن شدم تو اپلیکیشن میذاریم :ok_hand:

سلام :raising_hand_woman:
ممنون از همراهیتون :heart_eyes: خوشحالم که ویدئو مفید بوده :blush:

سلام به روی ماهت محدثه جااان

:ok_hand: :heart:

خواهش میکنم عزیزممم
عب نداره بترکون دیگه چه میشه کرد :rofl: :rofl:

ممنونم عزیزممم :heart: دل به دل راه داره :heart_eyes: توام همینطور ایشالا :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام
عالی بود خاله الهام عزیز :grin::grin::grin:
.
.
.
.
ی سوالی خیلی ذهن من رو درگیر کرده
خاله جان ، شما چندسال زبان خوندی؟!
چندسال تلاش کردی که به اینجایی که هستی رسیدی ؟!؟!

:innocent::innocent::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::blush::blush:

4 پسندیده

A post was merged into an existing topic: محل انتقال مطالب متفرقه

بله واقعا موافقم و همینم درسته
I love to be natural too
و باید اینو درک کنیم و بدونیم ک ما برای خودمون زندگی میکنیم نه برای دیگران
سادگی هست ک زیبایی و اعتماد ب نفس میاره این ب این معناست ک تو زیبایی و حرف هیچکس دیگری برات مهم نیست و به حرفای بی ارزش دیگران توجه نمیکنی
:blue_heart:Live for yourself :blue_heart:
:blue_heart:برای خودت زندگی کن :blue_heart:

3 پسندیده

سلام خاله جان :laughing: :heart_eyes:
من از سوم دبیرستان یا پیش دانشگاهی که شروع کردم سریالای امریکایی دیدن تا الان که 24 سالمه با زبان درگیرم :smile:

3 پسندیده

Yes! :heart_eyes: :clap:t2:

2 پسندیده