محل انتقال مطالب متفرقه

میس پری :slightly_smiling_face:

تکبیییییر :rofl:

:pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده

پری کیه؟…

1 پسندیده

سلام الهام جون خوبین :slightly_smiling_face::rose:

به به چ ویدیوی خوبی، چ جملات از آب گذشته ای :ok_hand:

فقط ای کاش یه کم شادتر جملات را ادا میکردین، اینجوری آدم فک میکنه یکی ( ابوالفضل :upside_down_face: ) اذیتتون کرده، آره الهام جون؟! ابوالفضل اذیتتون کرده؟ :thinking::pleading_face:

:cupid:ِ خلاص ↔ امشب اینجا :hibiscus::white_flower::blossom::cherry_blossom: بارون شده.

4 پسندیده

Where is Batman?:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
کجایه بتمن

4 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

1 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

2 پسندیده

خیلی جمله قشنگی بود…
:ok_hand:

6 پسندیده

ممنونم عزیزم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

3 پسندیده

وووووواوووووو
:ok_hand:
:heart::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:

4 پسندیده

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
اصلا این جمله باب ماشین بنتلیـ :kissing_heart: و این منظره هست :heart:

3 پسندیده

Yess :heart_eyes: yes…
لامبورگینی رو عشق است :kissing_heart: :kissing_heart: :heart: :green_heart: :heartbeat: :hibiscus: :heart_decoration: :lollipop:

2 پسندیده

:face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:استغفرالله خدایا توبه

3 پسندیده

از همه سَری :grin:

اینا رو کجای دلم بذارم :face_with_hand_over_mouth::laughing:

:rofl::joy::rofl:
نکرده کار ک کار کند پروردگار نگاه کند

2 پسندیده

نه بابا شوخی کردم راحت باشید پروردگار مهربونه :rofl::rofl::rofl:

3 پسندیده

https://t.me/MMNaeimi

2 پسندیده

ولی اقای هوک نمیتونه اشتباهات شما رو اصلاح کنه!
دوستان. تجربه ی من میگه که پارتنر نیتیو میتونه کمک کنه بهتون بعله. ولی افرادی که در سطح متوسط و پایین هستن نیاز به یه راهنما دارن. کسی که بهشون درس بده. با ازمون و خطا نمیشه زبان یاد گرفت که

4 پسندیده

سلام. میتونید باهم کار کنیم. منم به حرف زدن نیاز دارم مکالمه

سلام. درسته. من الان واسه مصاحبه لازم دارم امسال هم باز قبول شدم با رتبه خوب. شما حاضری باهم مکالمه کنیم ممنون میشم

2 پسندیده

من راستش نمی رسم.
چون چند تا پارتنر زبانی دارم، اگه وقت کنم با همون ها کار کنم.
.
.
اگر هم می خواهید پارتنر زبانی بگیرید، این جوری شرایط رو می گید، کسی به راحتی قبول نمی کنه.
.
.
خانم ها یکم حساس هستند.
.
.
موفق باشید

2 پسندیده