محل انتقال مطالب متفرقه

سلام خوبی متوجه منظورتون هستم ولی دوس دارم با خانم ها کار کنم. شما شرایطتون چیه و میگید خانم ها حساس هستن یعنی چی ممنون میشم. درکل من روس دارم زبان صحبت کنم و مدرکشم بگیم جدای از بحث دکترا

اصلا اینجوری که میگی نیست فقط بتونی مکالمه کنی تمومه رشته ما زیاد سخت نیست. الان من دوس دارم با شما کار کنم همین شما چرا قبول نمزکنید ایراد کار کجاست. میشه شمارتون رو بذارید لطفا من تلفنی خدمتتون بگم

1 پسندیده

شما لطفا شمارتو بذار من تلفنی بگم بعد قضاوت کنید باشه منحونتم

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر میگردی! اینجا آگهی کن

Screenshot_۲۰۲۰۰۸۲۲_۱۴۵۴۱۱
:joy::joy: آخ چه جمله ی حکیمانه ای بزن دست قشنگه رو :joy::joy::clap::clap:

8 پسندیده

چه جااالب
:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :ok_hand: :green_apple: :apple: :sparkling_heart: :heart:

5 پسندیده

چون گرگها به سربازی نمیرن :joy:

2 پسندیده

دمت گرم ،ولی خب ب چ امیدی :rofl::rofl::rofl:من همین زبان دوم روون بشم برام کافیه،شما رو میسپارم ب خدا موفق باشین:blush::blush::blush:

5 پسندیده

لطف دارین

4 پسندیده

مجازی رو استادا راحتتر میگیرن، هم امتحان هم جلسه

4 پسندیده

4 پسندیده

@MehrabT
@Lia2
@emad24

ممنون میشم اگر چت های اضافی خودتون رو پاک کنید

5 پسندیده

بی احترامی کردید لطفا چت تونو پاک کنید

3 پسندیده

اوووووه حالا اینقدر حرص نخور :grin: بی خیال… :joy:

1 پسندیده

Great ag.hoge::sunglasses:

freedom comes with responsibility…evereybody says they want freedom but lots of people don’t actually want responsibility
ازادی با مسعولیت همراه خواهد بود …همه میگن که ما ازادی میخواییم ولی بیشترشون واقعا مسعولیت نمیخوان.:disappointed_relieved:

30 پسندیده

اینجا چه طور میشه تشخیص داد اون not مال is هست یا نه کلا جداست.

7 پسندیده

این بر میگرده به مهارت خوندن و درک مطلبتون هر چقدر مطلب انگلیسی بیشتر بخونید درک مطلبتون تقویت میشه.

9 پسندیده

فکر کنم ای جی گفته بود که به گرامر دقت نکنید
زیاد رو معنی تاثیری نمیزاره

6 پسندیده

فكر كنم با ويرگول بشه. ولي خوب اينجا با توجه به اينكه آلبرت انيشتينه ميشه فهميد چي منظورش بوده

8 پسندیده

آوای گرامی ،بسیار عالی ،لذت بردم :hibiscus::bouquet:

6 پسندیده