معنی ایموجی های قلب چیه؟

واسه همین تو این ویدئو تصمیم گرفتم که درباره مفهومشون صحبت کنیم که آقا خانوم اگه معنیشو نمیدونی نفرست برای بقیه :grin:.

:heart:⁩ برای عشقت بفرست
:yellow_heart: برای دوستت بفرست
:green_heart: اگه اهل طبیعتی از این استفاده کن ولی بدون معانی دیگه هم داره
:black_heart: برای کسی که میخوای باهاش همدردی کنی بفرست
:purple_heart: اینو مواظب باش واسه کی میفرستی
:blue_heart: اینو میتونی به همه بفرستی. یه سری معانی بد هم داره ولی با این حال اوکیه.

برای توضیحات بیشتر ویدئو رو تا تهش ببین.

ویدئو

لینک دانلود این ویدئو

متن این ویدئو و توضیحات بیشتر

hearts.pdf (463.5 کیلوبایت)

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

24 پسندیده

بیخیال بابا :)))
چه مکافاتیه :slight_smile:

7 پسندیده

آقا :dizzy::dizzy::dizzy: من با چه زبونی بگم؟! :joy: من ایموجی تو کامنت ها رو دوست دارم. :joy: همچنین، اگه کسی برام ایموجی بزاره. من دقیقاً کامنت هام رو انگار می ریزم تو مداد رنگی! :joy::joy: اینجوری باشه باید کل کامنت هام رو تو کل فضاهای مجازی، برم پاک کنم! :joy: ولی از این یکی نمی تونم بگذرم! :joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

6 پسندیده

ویدیو خیلی جالب بود .

4 پسندیده

أاااا :hushed: چقدر معنی داشت و من خبر نداشتم، حالا البته ب حال من خیلی فرق نمیکنه چون از نظر من قلب فقط قرمز :relieved: بقیه برا قشنگیه :upside_down_face: بعدشم من ک معنیاش یادم میره اگه برا کسی هم استفاده کردم همین جوری بوده و هست :sunglasses:

3 پسندیده

وای خدا آدم حوصله نداره مثلا داری یک نوشته می نویسی می خوای یک قلب بذاری حالا بیا قلب ها را دو ساعت ببین که معنی شون چیه اصلا آدم بیخیال نوشته اش می شه :neutral_face:
قلب قلب دیگه حالا رنگش چه فرقی داره
هر رنگی بخواد باشه معنایش خوبه :relieved:

6 پسندیده

من که عاشق رنگ زردم به هرحال بیشتر مواقع از🧡یا💛استفاده میکنم راستی قلب نارنجی رو نگفتینا😂
ویدیو جالبی بود واقعا،ممنون🙏

3 پسندیده

:joy: :joy: :joy:

:joy: :joy: :joy:

مخلص شمام

:grin:

باشه :sweat_smile:

نارنجی چون نماد خاصی نداره. یه چی بین قرمز و زرده. میگن مفهوم مراقبت و محبت داره

قهوه ای هم هست که هیچ نمادی نداره :grin: :upside_down_face:

10 پسندیده