چالش شدت ۳۰ روزه 🥞

روز چهارم

3 ساعت شنیداری توی برنامه+25 دقیقه لایتنر+50 دقیقه کار با لرنیت
تقریبا 4 ساعت

4 پسندیده

.
.

.
شب خوش :ribbon:

لایتنر ۲ دقیقه :astonished:

3 پسندیده

سلام دوستان
گزارش امروز

امروز انیمیشن عروس مرده رو دیدم ( باحال بود :wink: )
کتاب ۵ ام هری پاتر رو تموم و ۶ ام رو شروع کردم
.
۴ ساعت زبانشناس
۳۰ دقیقه کلمات
۴۵ دقیقه با السا تمرین تلفظ
۱ ساعت هم چیزای متفرقه مربوط به زبان
.
.
در کل ۶ ساعت و ربع
موفق و پیروز باشید :blush::blush::100::100::100::100::100:

4 پسندیده

سلام ببخشید دیروز نبودم…
دیروز چهار ساعت درس خوندم یعنی ۲۱ چهار ساعت درس خوندم دو ساعت داخل تایم شنیداری زبانشناس و بعد از منابع آموزشی که داشتم استفاده کردم…

داخل این عکس👆معلومه برای ۲۲ هم تایم شنیداری و اینکه ۲۲ هم ۳ ساعت و …داخل تایم شنیداری زبانشناس و بقیه با کتاب Oxford word skills کار کردم و همچنین یک ساعت هم اسپیکینگ و دو ساعت هم داخل تالار صحبت کردم…

مجموعا نزدیک های ۶ ساعت :boom:

4 پسندیده

این هم شات از صفحه زبانشناس ام

ببخشید یه سوال
می خواستم ببینم که چرا برام لایتنر هیچ عددی پایینش نمی زاره با اینکه هرروز به طور منظم باهاش کار میکنم؟؟باید چیکار کنم؟؟

3 پسندیده

سلام :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
این عدد آبی من رو می بینی، زیر عدد قرمزه؟
اون عدد آبی، “شاخص لغت روزانه” هست و اون عدد قرمز “شاخص لغت کل” من تو برنامه.
شاخص لغت کل، میزان کار من با لایتنر، از ابتدای نصب برنامه تا همین الان رو نشون می ده.
ولی شاخص لغت روزانه، فقط میزان کار هر روز من با لایتنر رو طی فقط بیست و چهار ساعت نشون می ده.
یعنی وقتی ساعت بشه دوازده شب، اون عدد آبی، صفر می شه و اضافه می شه به اون عدد قرمز.
.
.
من دیشب از ساعت دوازده به بعد، خیلی رو لایتنر وقت گذاشتم. بخاطر این تو شات، شاخص لغت روزانه ام زیاد هست.
پشت این عدد آبی، تقریباً پنج ساعت زمان نشسته! :joy::v:

7 پسندیده

سلام
خداقوت انصافا، چطور میتونید انقدر پای لایتنر بشینید؟
من نهایت لغت روزانه م تو لایتنر ۹۰ تا میشه و نهایت نیم ساعت چهل دقیقه جمع میشه :smile:

تازه یه سری لغت هم دارم که هر روز میاد تو لایتنر و هر روز میزنم نمیدونم :joy::man_facepalming:

6 پسندیده

من، دوپینگ می کنم! :joy:

رو لغت های دیگه ی تو متن کتاب ها که تو لایتنرم هست، اما زمان مرورشون برای امروز نیست هم وقت می زارم.

من تو قالب چون برام زیاد تکرار می شه، این مورد خیلی به کارم نمی یاد.
.
.
چون فقط از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی زبانشناس :blue_heart::blue_heart: استفاده می کنم، مثال ها و اطلاعات انگلیسی مربوط به هر لغت رو هم می خونم و خود اینها خیلی بیشتر ازم وقت می گیره.
.
.
برای حرفه ای شدن، یکم باید حرفه ای تر کار کرد.

8 پسندیده

ممنون از راهنماییهاتون :pray:t5:

آره منم همینکار و میکنم، اما وقتی یه لغت رو میخونم مفهومشو بعد میزنم نمیدونم تا سری بعد که اومد تو لایتنرم ببینم همون توضیحی که خوندم رو یادمه یا نه، اگه یادم باشه میزنم میدونم وگرنه دوباره میزنم نمیدونم و برمیگرده به خونه اول :smile:

بله قطعا همینطوره :ok_hand:
ممنون از شما دوستان و تیم زبانشناس که هستید و با انرژیتون باعث میشید ماهم انگیزه بگیریم برای قوی ادامه دادن :ok_hand::pray:t5:

8 پسندیده

سلام الهه جان…خواهر گلم حالت خوبه عزیزم :heart_eyes:
من واقعا به این همه تلاش شما افتخار میکنم…باعث افتخار هست برای من که خواهری مثل شما دارم :star_struck: :heart:

5 پسندیده

سلام امروز اساعت ۱۴ دقیقه خواندم . انگلیسی واقعی را یاد بگیر معرفی و بخش زلزله گوش دادم بخش معانی تا نصفه گوش دادم ولی خوشم نیامد . داستانهای امریکایی داستان the line of least resistance گوش دادم از پادکست های esl چشن سال نو را گوش دادم . و به انگلیسی گوش بده بخش اول swimming the channel و language را نصفه گوش دادم .
و بازی که تو تالار معرفی کردم بازی کردم خیلی به اطلاعات عمومی و به مغز کمک میکنه .

5 پسندیده

سلام بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:

سه ساعت شنیدار تو برنامه
سه ساعت رو صرف تهیه متن درس سریال فرندز کردم.
شش ساعت هم لایتنر

حدوداً دوازده ساعت

فکر کنم فردا رو مجبورم سبک کار کنم. دوباره میگرنم عود کرده.

5 پسندیده

روز پنجم

+نیم ساعت لایتنر

3 پسندیده

چهارساعتش قدرت
یکمشم mmmenglish
درواقع از شاخص لغت روم نمیشه عکس بدم چون قدرت روشش یک جوریه که نیاز به لایتنر نداره…

6 پسندیده

.
.
.
.
.
.
نیم ساعت لایتنر

:green_heart::ribbon::green_heart::ribbon::green_heart::ribbon::green_heart::ribbon:

5 پسندیده

سلام
ببخشید دوستان
دیشب یادم رفت :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
گزارش دیروز

۲ ساعت و ۳۹ دقیقه تو برنامه
۳۰ دقیقه لغت
۳۰ دقیقه تمرین گرامر

سر جمع
۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
.
.
.
.
خیلی کم شد :pensive::pensive::pensive:

6 پسندیده

سلام ببخشید دیر می فرستم…
این هم از گزارش دیروز ۲۳ ام

:blush:

سه ساعت و …تقریبا چهار ساعت تایم شنیداری در زبانشناس…
نیم ساعت در لایتنر…
نزدیک دو ساعت هم در برنامه السا

و اینکه ۱ ساعت هم دیروز در اینترنت بیوگرافی انسان های موفق را میخوندم به زبان اصلی…
سر جمع
**۶ ساعت زبان ** :boom:

9 پسندیده

سلام امروز نتونستم ۱ ساعت بخوانم چون حالم خوب نبود و بی حوصله بودم .

7 پسندیده

+3:30 کار با لایتنر
جمعا 8:30

4 پسندیده

.
.
.

۴۰ دقیقه لایتنر زبانشناس…
۱۰ دقیقه لایتنر بیاموز

5 پسندیده