یادگیری زبان ترکی

سلام دوستان میخواستم باهاتون مشورت کنم من اصلا با زبان ترکی استانبولی اشنا نیستم حالا میخوام شروع کنم به نظرتون اول از لغت تنها شروع کنم ؟ گرامر و تلفظم همزمان بخونم ؟ یا اینکه از اول شروع کنم ب خوندن داستان بدون گرامر ؟؟ و اینکه اشکالی نداره همزمان با انگلیسی سراغ این کار برم؟ اخه خیلی علاقه دارم …

7 پسندیده

اها اینم بگم حتی الفبای زبان ترکی هم بلد نیستم لطفا بهم بگید چطوری شروع کنم؟؟؟

5 پسندیده

به نظرم کتاب ترکی استانبولی در سفر رو بخر و یا با اپلیکیشن duolingo یاد بگیر.
نرم افزار های زیادی هم در مورد آموزش لغت با تصویر وجود دارن .
ترکی استانبولی بسیار شبیه تورکی ایرانی هست اما همه جور زبانی قاتی داره .
با خوندن لغات و جملات کم کم با شکل الفبایی و گرامر اتوماتیک آشنا می شی.

توسط مترجم گوگل با گویش آن میتونی آشنا شی ، البته نرم افزار های دیگه ای هم هست و این که تقریبا اکثر نرم افزار های آموزش ترکی استانبولی راوی لغات دارند.

7 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
برنامه Bآموز رو تو گوشیم دارم که زبان ترکی هم توش داره اما به جز خدمات رایگانش دو تا بسته هست برای خریدن یکی لغت دانی و گرامر یکی هم خواندن و شنیدن ( مکالمه و داستان و این چیزاست) با چیزایی که شما فرمودین همون خواندن و شنیدن رو باید بخرم

6 پسندیده

اگه پیش زمینه دارین و اگر نه از یادگیری روزی ۵ کلمه شروع کنید

4 پسندیده

سلام دوست گرامی
آقای @alexander1
خیلی کامل و واضح توضیح دادند،چون با این زبان آشنا هستند و می توانم راهنمای خوبی باشند براتون سخنانشان :+1:

4 پسندیده

I just went to Turkey ones but before I tried to learn it , with an application that there was words with pictures and a pronunciation bottom. So I guess first she need some grammar and words to know. Then story.
لغات و تلفظ و تمرین این ها ، سپس جمله بندی و گرامر ، بعد داستان…

3 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون منم با همون اپلیکیشن duolingo دست به کار شدم حدود دو هفته پیش تقریبا با همین روشی که شما فرمودین مرسی

2 پسندیده

امیدوارم پیروز باشید و روزی حداقل ۲۰ دقیقه کار کنید.
:muscle::muscle::muscle::+1::+1::+1::open_hands::open_hands::open_hands::raised_hands::raised_hands::raised_hands:

2 پسندیده

دقیقا همینکارم میکنم :pray::pray::rose::rose:

1 پسندیده

درود بر شما

من یک ترم کلاس جناب آقای محمدرضا شکرگزار رفتم بعد هم اومدم ترکیه، اون کلاس خیلی مفید بود.
ایشان دو کتاب فوق العاده دارند البته خودشان در زبان نابغه هستند فکر کنم به ۹ زبان مسلط بودند
اون کتاب ها خیلی خوب بودند ایشان اون کتاب ها را توی اینترنت به رایگان هم منتشر کرده بودند البته ما نسخه چاپی اش را داشتیم. کمک بیشتری اگر خواستید من در خدمتم

3 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون حتما کتابشونو سرچ میکنم :pray:t2:

3 پسندیده

کتاب دستور زبان را پیدا کردم
dastoor zaban torki-(turkish7.ir).pdf (3.5 مگابایت)

ولی کتاب دوم را پیدا نکردم براتون

5 پسندیده

خیلی هم عالی مرسی :pray:t2: :blush: :pray:t2:

3 پسندیده

زبان بیاموز رو نصب کن اونجا زبان ترکی استانبولی هست
و در حین یادگیری از آپ فیلم های زیر نویس ترکی ببین
خیلی خوبه تاثیرش
زبان ترکی استانبولی بسیار شبیه ترکی خودمونه با کمی تفاوت و طرز بیانشون

اسم کتاب ها چی بود؟