اشتراک طلایی یا حرفه ای؟

یه ساله :joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:
استیکرارو واسه اینکه تعداد حروف کم بود گذاشتم :neutral_face:

2 پسندیده

اگه قصدت برای یادگیری زبان جدیه و میخوای ادامش بدی و حتما میخوای که با زبانشناس درس بخونی و قبولش داری اگه برات مقدوره یکساله بگیر چون خیلی به صرفه تره مخصوصا الان که تخفیف خورده . چون سه ماهه ۲۹ تومنه و یکساله ۵۸ تومنه و یکسال میتونی از اپ بدون نگرانی از اتمام اشتراکت استفاده کنی. یک حساب سر انگشتی بکنی متوجه منظورم میشی .من با اینکه از اشتراکم نه ماه مونده ولی دوباره اشتراک یک ساله تمدید کردم و حالا حالاها میتونم با خیال راحت از زبانشناس استفاده کنم

7 پسندیده

یه ساله برنامه رو داری؟
چقد مکالمت پیشرفت کرده البته شما انگار سنتون پایینه :face_with_monocle:

3 پسندیده

نه من هنوز اشتراک موفق نشدم بگیرم
اما یه ۳ ماهی هست برنامه رو دارم
۲ماه هم هست دارم باهاش کار میکنم
وماه اول کل تالار رو زیر ورو کردم و…
مطمئن شدم که میخوام حتما طولانی مدت از زبانشناس استفاده کنم :sweat_smile::blush:

4 پسندیده

مرسی خیلی به برنامه وارد نیستم میشه بگین چقد پیشرفت داشتین؟میخوام طلایی بگیرم سه ماهشو

2 پسندیده

خخخ چ جالب من فکرمیکردم تا پنج روز رایگانه:sweat_smile::thinking:

2 پسندیده

نه محتوای زیادی ازش رایگان هست
اما امکانات خود برنامه محدود هست
مثلا جدول وضعیت
لایتنر(فکر کنم با توجه به تعداد کلماتی که میزنید میدانم محدودیت برای اضافه کردن کلملت به لایتنر بیشتر میشه،من فکر کنم حدودا ۳۰ تا کلمه توی لایتنر جا بشه اگه کلمه ای رو میدانم نزنید)
یا دیکشنری های خیلی خوب برنامه
و…

اما منابع درسی رایگانه

6 پسندیده

من تقریبا دو ماه و خورده ای هست که زبانشناس رو دارم وقتی نصبش کردم همون چند روز اول ازش خوشم اومد و اشتراک یکسالش رو خریدم تازه به چند نفر دیگم پیشنهاد دادم و نصبش کردن . نمونش خواهرم که انقدر با آب و تاب براش تعریف کردم که با اینکه دو تا بچه کوچیک داره فرداش زنگ زد گفت اشتراک یکسالش رو خریدم :joy: تازه اونموقع ۹۶ تومن بود الان تخفیف خورده که البته به نظر من زبانشناس خیلی با ارزشتر از این حرفهاست که با این مبالغ ناچیز راجع بهش حرف بزنیم

7 پسندیده

مرسی میشه بگین زیبوک وپکیج که پولی هستن کتاب هستن یا چی؟

2 پسندیده

قسمت زیبوک بخش کتاب هست که کلی کتاب سطح بندی شده و زبان اصلی و رمان داره با صوت. قسمت زوم بخش فیلم و سریال هست الان میرم ازش عکس میگیرم اینجا قرار میدم

6 پسندیده

مرسی ازاینکه راهنماییم کردی منتظر عکستم😊

2 پسندیده

این زبانشناسه که فکر کنم داریش:

این بخش زیبوک هست:

این هم زوم:

البته این صفحه اصلیش هست کتابا و فیلمهاش خیلی بیشتره این عکس فقط قسمت کمش را نشون داده

6 پسندیده

مرسی عزیزم منو از سردرگمی درآرودی:sweat_smile::blush:

3 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم بازم برو سبک سنگین کن و تصمیم نهاییت رو بگیر
موفق باشی

3 پسندیده

سلام اگه واقعا از برنامه استفاده میکنی و تایم آزادت برا خوندن زیاده طلایی بگیر، طلایی بیشتر برای گسترده خوانی تو زیبوک خوبه که واقعا من عاشقشم

4 پسندیده

سلام ممنون من اشتراک طلایی یه ساله روخریدم الان نمیدونم ازکجا شروع کنم ؟:sweat_smile:

4 پسندیده

سلام . با توجه به سطحتون ببینید کدوم دوره بیشتر مناسبتون هست و باهاش حال می کنید :blush:

3 پسندیده

به نظرم توی تالار بگردی جواب بیشتر سوالات رو پیدا میکنی این دو تا تاپیک رو سر بزن :point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

6 پسندیده

به نظر من که کار درستی کردی . برای شروع اگه خیلی مبتدی هستی از داستانهای بچه گانه شروع کن ولی اگه متوسط هستی دو تا دوره خیلی خوبه یکی داستانهای واقعی هست و یکی انگلیسی بدون تلاشه و انگلیسی قدرت که هم به درد متوسط میخوره و هم متوسط به بالاتر اینم لینکهایی که در مورد هر کدوم کامل توضیح داده کامل بخونشون :

8 پسندیده

سلام دوستان به خوبی راهنمایی تون کردن،اگه مبتدی هستی از داستان کودکانه شروع کن، و تو تالار مقالات و تایپیک ها رو دقیق بخون بعد یه مدت خودت به خوبی قلق کار دستت میاد،و اگر سطح ات بالاتره از داستان های واقعی یا قدرت شروع کن ولی اول باید بدونی چجوری اونا رو بخونی، زیبوک هم بسته به سطح ات داستان های سطح بندی شده داره و برای دایره لغت ات عالیه، اگه سطح ات بالا باشه راحت تو زوم فیلم هم میتونی ببینی

5 پسندیده