درخواست بررسی 📙

سلام به دوستان زبانشناس

بخصوص شمایی که خواب نداری :grin:@Fatemeh_Ansarisadr @elahehvelayati
نخست به نوبه خودم از شما تشکر میکنم :pray: دقدقه و مسولیت پذیری شما قابل تقدیره. شما سعی در هموار کردن مسیری را دارید که دوستانتان بزودی از انجا عبور خواهند کرد،

من فکر میکنم اگر در خود نرم‌افزار این قابلیت تعبیه بشه خیلی دقیق تر میشه فیدبک داد، چرا که دیگر نیازی به آدرس دادن ندارد، مثلا فلان درس، پاراگراف، فلان کلمه فلان و…

ولی موقتی هم که شده پیشنهاد دوستمان @niloo23 باعث میشه که همه مشکلات حداقل در یک تاپیک مجتمع بشن و از پراکندگی آنها در فروم جلوگیری میشه

ببین منم خواب زده شدم :wink::rofl:

7 پسندیده

اتفاقا داره

7 پسندیده

سلام آقای @amirhome
منم ممنونم بابت تشکرتون :rose:
خواهش میکنم… هر کاری از دستم بر بیاد برای کمک به بچه های تالار انجام میدم تا با هم بتونیم پیشرفت بکنیم :sunflower:

5 پسندیده

ممنونم این تاپیک با عنوان تعمیرگاه زبانشناس ایجاد شد⁦☘️⁩

5 پسندیده

سلام منم داشتم امروز میخوانم غلط املایی وجود داره

3 پسندیده

هر موقع مورد زیادی تو یک درس دیدین حتما گزارش بدین…موارد کم مثل یک یا دو لغت رو هم خودتون اصلاح کنین عالیه❤️

2 پسندیده

همچین قابلیتی وجود داره در اپلیکیشن…وقتی گزارش میشه مطلب داخل تالار ایجاد میشه و پایین متن آدرس دقیق لینک میشه به مطلب…و ما برای پیگیری کل درس رو چک میکنیم :relieved::rose:

3 پسندیده

درود بر شما
خوبه خیلی عالی، ممنون از پاسخگویی تان

1 پسندیده

افسانه خانم @aFsaneh_boroumand :dizzy::ribbon:
من می خوام رو متن انگلیسی درس ها که ادیت بزنم، وقتی وارد کادر متن خود درس می شم، کادر برای من، خالی نمایش داده می شه.
.
کلاً من با آی دی کاربری ام، خیلی مشکل دارم.
الان پیام های خودم رو تو تالار هم نمی تونم پاک کنم یا ادیت بزنم.

تو پشتیبانی هم پیام دادم. ولی انگار سر پشتیبان ها، خیلی شلوغ هست.

:blue_heart::green_heart::blue_heart:

4 پسندیده

مورد رو برام توی شخصی عکس بفرستین من پیگیری میکنم الهه جان…اما درسته پشتیبانی واقعا شلوغ هستن عزیزم :rose::rose:

2 پسندیده