زیبوک گردی در پاییز ۹۹

یکی این سوال منو جواب بده :no_mouth: اگه یادگیری واژگان مهم نیس منم تو این چالش شرکت کنم

8 پسندیده

عزیزم کتاب رو اگر برات آسون باشه یعنی ۹۰ درصد رو بلد باشی یه بار بخون و برو کتاب بعدی .

اما اگر یه کتاب برات یه کوچولو سخت بود بین ۸۰ تا ۸۵ (مثل هری پاتر) خب من بیشتر میخونم. هم اینکه علاقه دارم و اینکه فشرده شنوی میکنم.

درکل کتابی رو بخون که بالای ۸۵ درصد باشه یکی دوباری بخون و برو کتاب بعدی. اینجوری گسترده خوانی کردن دایره لغات رو افزایش میده

12 پسندیده

من فقط برای این میخوانم که lis قوی شه به نظرت ایده ای خوبی .

9 پسندیده

سلام چندتا داستان از بخش ساده خوندم، صورتی زیبا، مرد فیلی و موبی دک، متاسفانه داستان مرد فیلی بر اساس واقعیت بود، موبی دک هم در مورد شکار یک وال سفید بود که هیجان خوبی داشت

13 پسندیده

مرسی سپیده جون از راهنماییت :slightly_smiling_face::pray: متوجه شدم و چ خوب برام توضیح دادی گلم :smiling_face_with_three_hearts:

برا لیسنینگ خوبه البته اگه گوشیو خاموش کنی و فقط بشنوی :slightly_smiling_face::rose:

8 پسندیده

سلام بچه ها :strawberry::strawberry::strawberry:

کتاب

افسانه شهری

از قسمت کتاب های خیلی ساده خوندم.

فقط نفهمیدم الان داستان هاش خنده دار بودن چی بودن :neutral_face::thinking:

10 پسندیده

زینب جون عزیزم حالا چرا ب من ریپلای زدی :grin:

5 پسندیده

سلام کتاب مزایای گوشه گیر بودن

13 پسندیده

چک یک میلیون پوندی و خوندم خوشم اومد جالب بود

10 پسندیده

سلام داستان زلزله رو خوندم، از سری داستان های ساده، ۸فصل کوتاه بود، متن اش جالب بود و دوست داشتم

13 پسندیده

من همیشه پیام اخر تاپیک رو ریپلای میکردم مینوشتم
تا همین الان که فهمیدم اون پایین گزینه پاسخ دادن داره خودش :no_mouth::joy::woman_facepalming:t2:

7 پسندیده

سلام ملاقات دختر با پسر خوانده شد

11 پسندیده

خونده شد

11 پسندیده

سلام داستان جزیره گنج رو خودنم، با ۴فصل و ۵۲ دقیقه زمان، از سری داستان های ساده

12 پسندیده

سلام
ماشالله همشو خوندین
خیلی زیاده
چقدر زمان برد؟

9 پسندیده

دیشب خوندم اما از ترس تا صبح خواب نرفتم:worried::relieved:

12 پسندیده

سلام روزی یه داستان میخواندم

7 پسندیده

دیو و دلبر و خوندم خیلی آسون بود :heart::ok_hand:

12 پسندیده

سلام داستان دو زندگی رو خوندم، از سری داستان های ساده، یه داستان عاشقانه بود، و ۱۷فصل داشت

14 پسندیده

سلام دوستان کتاب کارناوال از کتاب های خیلی ساده خوانده شد .

13 پسندیده