این 3 کلمه رو تلفظ کن و جایزه بگیر 🎁

زبان فقط برای بزرگا نیست الهه خانوم، همین که همین بچه ها جرات شون بیشتر از خیلی از اونایی بود که چالش رو دیدن و شرکت نکردن برای ما خیلی با ارزش بود و چه بسا همین هدیه آینده روشنی برای این کودکان در یادگیری زبان انگلیسی رقم بزنه.

2 پسندیده

حنانه خانم، فکر کنم آقا عارف جواب دادند و کافی بود.
.
فقط یاد گرفتم، کافی هست یه انتقاد تو تالار بکنیم، همه مربی ها و مجرب ها، ریپلای می کنند …
.
نیاز به گفتن این چیزها نبود اصلاً …

4 پسندیده

من فقط تلفظ یک کلمه رو میدونستم :woman_facepalming::woman_facepalming::joy::joy::joy::joy:
@Aref_hb
اقا عارف اگه علاقه دارین یه کلمه که اندازه جمله طول داره بدم تلفظ کنین :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

درود به همگی

بله من هم فکر میکردم کمی جدی باشه و هرکس بهتر تلفظ کنه ملاک انتخاب و برنده شدنه خب چون اینجا محیط آموزشیه و البته آکادمی هنرهای کمیک نیست :stuck_out_tongue_winking_eye:
یه همچین انتظاری داشتم.

باز به هر حال خنده به لبمان آوردید سپاسگزارم از شما

راستی از اون ۴۰ درصد تخفیف هم صحبتی نشد، قرار بود تمام دوستانی که شرکت می کنند بهره‌مند بشوند

4 پسندیده

سلام دوست عزیز ما ذکر کردیم هرچی ویدیو فان تر باشه بهتره و گفتیم که تلفظ درست ملاک نیست و برای تخفیف هم بعد از اینکه ویدیو رو گداشتین اطلاع میدادین به دایرکت اینستاگرام برای تخفیف راهنماییتون میکردن :blush: :tulip: :tulip:

3 پسندیده

درود به شما

یعنی چون من به دایرکت پیام ندادم دیگه تخفیف هم ندارم؟
بنابراین روشن راهنمایی نکردند که باید چکار کنیم تا تخفیف بگیریم، فقط گفتند در اینستاگرام تگ کنیم

1 پسندیده

سلام💛
منم بچه ام:sweat_smile::sweat_smile: پس خیلی دیر جنبیدم. دوباره ندارید از این مسابقه ها؟؟؟ تقصیر من چیه خدایی:grin:
ولی بازم مسابقه بامزه ای به نظر میرسید😊

2 پسندیده