مشکل در لایتنر

سلام .وقت بخیر .
بنده از اعضای تازه وارد هستم به مشکلی در مورد لایتنر برخوردم .
داستان اول را به اتمام رسوندم و در مراحل آغازین داستان دوم (هملت) هستم ولی کلمات جدید وارد جعبه لایتنر نمیشه و فقط کلمات درس قبل رو نمایش میده .
ممکنه راهنماییم بفرمایید که مشکل از کجاست؟

این تاپیک مربوط به فصل« بسته ی اول » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه »

خلاصه

این متن پنهان خواهد شد

این تاپیک مربوط به فصل« بسته ی اول » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه »

2 پسندیده

سلام به اینجا مراجعه کنید راهنمایی می کنند

3 پسندیده

سلام دوست عزیز کلمات وارد جعبه لاینتر و به مرور و طبق زمان بندی خود لاینتر براتون نشون داده میشه

4 پسندیده

ممنون عزیزم از پاسختون .:pray:
فقط این زمان بندی در لایتنر یعنی چی و بر چه اساسی اتفاق میفته؟
و اینکه آیا لایتنر یه شمارنده یا کنترل ورود و خروج داره یا دفعات استفاده ، شمارش میشن؟
ممنون میشم در این مورد هم توضیح بفرمایید .
سپاس از لطفتون⚘

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم
به طور کلی لاینتر ۵ تا خونه داره که با توجه به وضعیت لغت شما در اون خانه ها قرار میگیره.
اگر برای اولین بار لغت رو وارد میکنید تو خونه ۱ قرار میگیره و اگر مثلا گزینه میدانم رو بزنید وارد خونه ۲ میشه و… تا نهایتا که در خونه انتهایی (۵) قرار میگیره و وقتی شما به اون لغت مسلط شدین و برای آخرین بار گزینه میدانم رو میزنید از جعبه لاینترتون خارج میشه
در این بین شما میتونین از گزینه نمیدانم هم استفاده کنید تا تکرار بیشتری براتون ایجاد شه

به طور شماتیک هم اگر بخواید بدونید که الان لغتتون در چ وضعیتی قرار داره و چند بار تکرار شده به دایرهای تو عکس که بر حسب تکرار شما کامل میشن توجه کنید

بازم تشکر از لطفتون و توضیح کاملی که فرمودین .:pray:
خوب ، به نظر میاد این امکانات مختص خریداران پکیج ها هستش چون نه اون جدول برای من باز میشه و نه لایتنرم رشدی رو نشون میده؟
یعنی دلیل اینکه لغات جدید هم به لایتنر اضافه نمیشه همین موضوعه پکیج هاست؟:frowning:

1 پسندیده

خواهش میکنم دوست خوبم
بله اگه پکیج نداشته باشید این خدمات ارائه نمیشه
برای استفاده بهتر و گسترده تر پیشنهاد میشه حتما از پکیج ها استفاده کنید

1 پسندیده

من پکیج دارم‌ولی لایتنرم اینجوری نیست

سلام خسته نباشید.من تونستم در ۳ماه ۲۰۰۰کلمه رو حفظ کنم طوری که تا مدت ها یادم میمونه اونم اینطور که بنویسم تو دفترچه و معنیش هم جلوش و روزی ده دقیقه مطالعه میکنم.اما این لایتنر هیچ کمکی به من نمیکنه!هر کلمه ای که دیروز مرور کردم و زدم نمیدانم امروز هم همینطور بوده و این هنوز ادامه داره.دیگه ناچار شدم کلمات رو منتقل کنم به دفترچه خودم و خیلی خوب یاد گرفتم.نکته بعدی اینکه کاش آزمون آخر هر درس با جمله سازی و تمرین تلفظ هم بود مثل بقیه برنامه ها.اگر لایتنر رو میشد شخصی سازی کرد خوب بود.مثلا کلمه ها سمت چپ بود و ترجمه سمت راست.

سلام وقت تون بخیر
اگر لایتنر علاوه بر مطالب داخل زبان شناس به این صورت بود که کلمات دیگری که در جای دیگه دیدیم هم بشه بهش اضافه کرد و زبان شناس مثال های آسمونی خودش بیاره براش واقعا عالی می شه!

این قابلیت داره. این لینک‌ها می‌تونه براتون کمک کننده باشه دوست خوبم