تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام دوستان عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:
وقتتون بخیر امیدوارم که خوب باشین😊
خب دوستان همون‌طور که این پیشنهاد رو با شما عزیزان در میون گذاشتم و موافقش بودین
تصمیم گرفته شد که این تاپیک زده بشه
تا هر موردی که در اپ نیاز به اصلاح داشت اینجا تو این تاپیک عنوان بشه
این موارد همونطور که خودتون بهتر میدونید می‌تونه در دروس (بخش زبانشناس)، زیبوک و زوم تحت عنوان ناهماهنگی بین متن و ویس، ایرادات متن و… از این قبیل باشه
ایجاد این تاپیک صرفا برای نظم دادن به این موارد و جلوگیری از شلوغ شدن تالار با تاپیک های تکراری هست.

در ادامه هم میتونیم دوستان عزیزی که تازه به جمعمون میان و این موارد رو با تاپیک های جدید مطرح میکنند
بااینجا (تاپیک تعمیرگاه زبانشناس) دعوت و آشنا کرد😉

مرسی از همه شما دوستان🌹
پیشاپیش از زحمات تیم پشتیبانی خیلی ممنونیممممم :hugs::heart:

101 پسندیده

با سلام خدمت کارکنان و کاربران محترم زبانشناس
احتمالا این مشکلِ من مشکل خیلیها در زبانشناس هست
من اینقد فیلم از زبانشناس دانلود کردم گوشیم داره از کار میفته یه خواهشی داشتم اگه امکانش هست این امکان رو اضافه کنید که دست خودمون باشه فیلمشو دانلود کنیم یا فقط صدا رو دانلود کنیم .
اگه اینجوری باشه راحت تر میتونیم با زبانشناس کار کنیم دستمون بازتره و مشکل فضا و ذخیره سازی نخواهیم داشت
اعضای محترم زبانشناس لطفاً شما هم نظرتونو بنویسید تا بازخورد بهتری داشته باشه :pray::rose:

18 پسندیده

سلام
این امکان برای دوره هایی که براشون صوت و ویدیو موجود بوده و همکاران تونستن هر دو رو بارگذاری کنند امکان پذیر هست اما یکسری دوره هاست که فقط ویدیوشون رو داریم و نمیشه براشون صوت رو گذاشت و به ناچار باید ویدیو دانلود بشه.
برای مورد اول یک ویدیو از مراحلش براتون گذاشتم

16 پسندیده

سلام
روزی ک کتابو اضافه کردم تاکیدکردم فایل صوتی، با متن تفاوت هایی داره.
چون این کتاب صوتی، بیشتر program هستش تا کتاب صوتی.
دو راه داشت یا کلا باید نمیزاشتیم یا بزاریم ولی با تفاوت هاش.
اکثر کتاب های self-help این شکلی هستند. :grin:
دیگه دوستان ب بزرگی ببخشن :tulip::tulip:

15 پسندیده

کتاب رباعیات خیام،مقدمه اش ۲۸ دقیقه است،ولی ۱۸دقیقه اش متن داره.بروزرسانیش کردم،ولی تغییری نکرد.

3 پسندیده

Screenshot_20231114_091014

2 پسندیده

برای کدوم فیلمه؟

مربوط به فیلم یادگاری، بخش ۱ یا ۲ خانم

2 پسندیده

کلمه sports اشتباه تایپ شده است

زمان 02:00

I took it out to read the spons section.
‏بیرونش آوردم تا بخش ورزشی رو بخونم.

این تاپیک مربوط به «بخش سوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیستم»

3 پسندیده

سلام، در قسمت واژگان درس services animals عبارت open and shut اشتباها خیلی ساده ترجمه شده لطفا تصحیحش کنید تشکر

این تاپیک مربوط به «واژگان» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، «کتاب اول»، درس «حیوانات خدماتی»

1 پسندیده

عبارت The Democratic party همان دمکرات‌ها ی آمریکا هستند در حالیکه در ترجمه اشتباها جمهوریخواه آورده شده در حالیکه جمهوریخواهان repablican party میشود

این تاپیک مربوط به درس «هر رأی اهمّیّت دارد» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «مکالمه زبان انگلیسی آسان»، فصل «رأی‌گیری»

دوست خوبم اصطلاح open and shut درست ترجمه شده اما در این درس معنای لغوی و تک به تک این عبارت مد نظر هست.

سلام دوست خوبم لطفا دقیقه ای که متنش جا افتاده رو بگین

دقیقه ۱۹:۱۰ پادکست

راوی اصطلاح kick back رو c i c k … هجی میکنه

این تاپیک مربوط به درس «در میز من, ناهار و استراحت» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «پادکست ESL»، بخش «بخش اول»

2 پسندیده

سلام
همه چی عالی ولی قسمت سوم از وسطاش به بعد ترجمش مشکل پیدا میکنه
لطفا درستش کنید

1 پسندیده

سلام وقت بخیر لطفاً بگید کدوم دیالوگ ها مشکل ترجمه دارن تا بررسی بشه

1 پسندیده

قسمت سوم از دقیقه 14:55 به بعد همه ی متن انگلیسی و ترجمش قاطی میشه

3 پسندیده

زمان ۰۰:۱۵

A: Well, our taxi drivers find lots of ceU phones every day.
‏الف: خب، راننده‌های تاکسی ما هر روز کلی گوشی موبایل پیدا می‌کنن.

Screenshot_20231122-094425

این تاپیک مربوط به «بخش ششم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیستم»

2 پسندیده

زمان ۰۰:۲۴

There’s a grocery store on the comer.
‏تو نبش خیابون یه فروشگاه موادغذایی هست.

این تاپیک مربوط به «بخش سوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «تاکتیک هایی برای شنیدن»، «تاکتیک های پایه برای شنیدن»، فصل «درس بیست و یکم»

2 پسندیده

دقیقه ۳:۴۵ املای کلمه Luc غلطه

این تاپیک مربوط به درس «داستان کوتاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «نافرمانی»

2 پسندیده