تالار زبانشناس

تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام دوستان عزیزم :heart_eyes::heart_eyes:
وقتتون بخیر امیدوارم که خوب باشین😊
خب دوستان همون‌طور که این پیشنهاد رو با شما عزیزان در میون گذاشتم و موافقش بودین
تصمیم گرفته شد که این تاپیک زده بشه
تا هر موردی که در اپ نیاز به اصلاح داشت اینجا تو این تاپیک عنوان بشه
این موارد همونطور که خودتون بهتر میدونید می‌تونه در دروس (بخش زبانشناس)، زیبوک و زوم تحت عنوان ناهماهنگی بین متن و ویس، ایرادات متن و… از این قبیل باشه
ایجاد این تاپیک صرفا برای نظم دادن به این موارد و جلوگیری از شلوغ شدن تالار با تاپیک های تکراری هست.

در ادامه هم میتونیم دوستان عزیزی که تازه به جمعمون میان و این موارد رو با تاپیک های جدید مطرح میکنند
بااینجا (تاپیک تعمیرگاه زبانشناس) دعوت و آشنا کرد😉

مرسی از همه شما دوستان🌹
پیشاپیش از زحمات تیم پشتیبانی خیلی ممنونیممممم :hugs::heart:

24 Likes

سلام نیلو خانم و ممنون بابت ایجاد این تاپیک مفید. :hammer_and_wrench:
این تاپیک باعث میشه همه مطالب در یکجا متمرکز بشه و دسترسی برای بر طرف کردن اشکالات هم برای دوستان زبانشناس راحتر باشه :stethoscope:

8 Likes

ممنونم علی آقا از لطفتون⁦☘️⁩⁦☘️⁩… درسته و بنظرم باید کمی کمک کنیم تا دوستانی که جدید هستن بیشتر با این تاپیک آشنا بشن که بتونیم به اهدف این تاپیک برسیم

ممنون مهناز خانم :heart: ⁩⁦ :pray:

8 Likes

سلام چقدر عالی
چون اشکالات تو زبان شناس خیلی

9 Likes

خوب اولین مورد من میگم با این که دو سه بار توی پشتیبانی گفتم ولی این جا باهتون درمیان میزارم ببینم شاید من اشتباه میشنوم .

meet the neighber صدا با متن اشتباه .
باز دوباره شما گوش بدین شاید من بعد متوجه میشم ‌

11 Likes

وجود غلط های املایی نه تنها در یادگیری کمک نمی کنه بلکه باعث میشه کلمات را به اشتباه به خاطر بسپاریم لطفا در این درس این موارد را اصلاح کنید
لطفا در اصلاح دروسی که اعلام میشه سریع عمل نمایید تا دیگران هم در زمان استفاده به مشکل بر نخورند

means to move( ciose) to
2
Carefully means with great (atteniion)
3
they think something bad (wit; )happen
4
you do for school or a( gob)
5
you do not( teli )other people

5 Likes

چرا متن و دیالوگ‌ها یکسان نیستند و هنرپیشه یه چیز میگه و متن یه چیز دیگه نوشته
در فیلم شلاق بخش زوم

4 Likes

and your answer was to turn into a wind-up monkey.
سلام این قسمت از فیلم عبارت مشخصه ناقص هست لطفا اصلاح کنید
مربوط به فیلم شلاق

3 Likes

کتاب 4000 لغت، احتمالا از روی pdf تبدیل شده به متن، برای همین اشتباهات تایپی فراوان داره، موارد بسیار از لغات بی معنی توی این کتاب مشاهده کردم.
لطفا این مورد رو بررسی کنید.

7 Likes

سلام و عرض ادب عالیه من هم مشارک می کنم حتما چقدر خوب که یک بخش جدا برای این مورد ایجاد کردید :hibiscus:

4 Likes

ممنونم از لطفتون دوست عزیز :rose:

6 Likes

خواهش می کنم
من ممنونم هستم از زحمت و لطف شما بابت همراهی و کمک به اعضای تالار :hibiscus:

5 Likes

سلام شب همه دوستان بخیر بخشی که من کار می کنم به این مشکل ها خوردم

در قسمت بخش نیمچه داستان های کودکانه درس پنج شماره (۵و ۶) تلفظ با متن یکی نیست ، و درس هفت شماره ۷

3 Likes

این یک نمونه از غلط تایپی توی جلد اول کتاب 4000 لغت ضروری انگلیسی، از این دست موارد خیلی زیاده، چون احتمالا متن از pdf تبدیل شده.

4 Likes

بادرود نیلوفر جان این مورد ازموارد مهم اپ و حلقه مفقوده زبانشناس بود که شما اقدام کردین.ممنونم.درجواب دوستان که عدم مطابقت صدا با متن رو مطرح کردن ، میتونن اسکرول رو موقت قطع کنند تا با روش دستی خودشون بامتن مطابقت بدن.سپاس.

5 Likes

سلام و سپاسگزارم از لطف و استقبالتون ⁦☘️⁩🌹⁦

3 Likes

سلام دوست عزیز اگر تمایل داشته باشید میتونید از بخش ویرایش اون درس کلماتی که بنظرتون غلط املایی داره رو اصلاح کنید تا در قسمت پشتیبانی بررسی و اکسپت بشه

4 Likes

سلام دوستان من داشتم جایی که عاشق بودم میخواندم فصل ۲۸. بعد متن تمام شد ولی صوت تمام نشد براتون اسکرین شات گرفتم .

میشه رسیدگی کنید

6 Likes

سلام دوستان فصل ۴۲ جایی که عاشق بودم متن تمام شد ولی صوت ادامه داره لطفا بررسی کنید .
![Screenshot_۲۰۲۰۰۹۲۵-۱۲۵۵۲۸|243x500](upload://1YU9x5XFyfBlbv06pwecSeR47UL.jpeg

@aFsan3h
جایی که عاشق بودیم فصل ۴۳ صدا با متن هماهنگ نیست لطفا بررسی کنید .

7 Likes

سلام دوستان ۵۰۴ واژه غلط املایی داره . من چه طوری میتوانم ویرایش کنم . Screenshot_۲۰۲۰۰۹۲۶-۱۰۳۷۲۱
غلط املایی corpse

5 Likes