چرا بعد عدد جمله pertyآمده

مشکل من در ترتیب جملاته که کدوم کلمه اول دوم یا بین بیاید من نمیتونم بفهمم که چرا در انگیسی جملاتی که انتخاب میکنیم باید کجا حتما باشه مثال چرا در جوجه اردک زشت بعد کلمه fiveجمله زیبا pertyامده؟یا چرا در بعضی جملات the قبلش آمده از کجا بفهمیم باید این جملات رابیاریم؟؟؟

برای این جمله
صفات در زبان انگلیسی قبل از اسم میاد
خود صفات هم انواع مختلفی داره که به ترتیب اینجوری میان
Size
Originality
What it’s made of

مثالش
Large old Brown Spanish wooden table

در مورد سایز هم اول
Size , length
میاد و بعد
Shape ,width

مثلا
Tall thin boy
بین صفات هیچ و یا و … قرار نمیگیره فقط اگ دوتا رنگ بین بینشون
And
میذارن

چرا همراه clever
too اومد

Too
ی جورایی بار منفی داره
گفته تو خیلی باهوشی
مثلا تو زبان خودمون به طعنه به یکی میگیم عقل کل فلان چیزو اشتباه گفتی
عقل کل خودش خوبه ولی ی جوری میگیم ک مفهومش برعکسشه

من که متوجه نشدم منظورتونا ببخشید هیچی

استاتید جواب دادن سوالتونو بهتر توضیح دادن کافیه فقط سوالتونو سرچ کنید براتون میاد

Five pretty yellow baby ducklings

تو فارسی میگیم پنج تا جوجه اردک کوچولوی زرد قشنگ.اما انگلیسی ساختارش فرق میکنه که پایین تر میگم خدمتون چرا اینطوری نوشته شده. در کل اگه میخواید حفظ کنید باید زمانی که سطح زبانتون یه کم بالاتر اومد فرمول قرارگیری صفات رو حفظ کنید. اما به نظر من حفظ نکنید و بذارید کم کم ملکه ذهنتون بشه با تکرارو تمرین همین داستان های ساده و کوتاه که در دسترستون هست.
وقتی بخوایم از صفات استفاده کنیم، به ترتیب به این صورت میاریم تو جمله (حالا بستگی داره از چه نوع صفاتی) اما برای مثال تو جمله ای که گفتیم، اول نظرمون رو میگیم مثلا(قشنگ) بعد رنگ رو بیان میکنیم (زرد).

در مورد سوال دومتون هم باید بگم راستش از the تو موقعیت های مختلفی استفاده میشه مثلا وقتی که در مورد چیزی قبلا صحبت کردیم و بار دوم بجای اون از the استفاده میکنیم، قبل از بعضی از قسمت های روز مثلا in the morning، اسامی خاص و…
من فقط تجربم رو گفتم در مورد سوالات شما و امیدوارم موفق باشید.
در کل سعی کنید حفظ نکنید چون واقعا با حفظ کردن نمیتونید از انگلیسی لذت ببرید!

1 پسندیده