English writing

سلام دوستان من تازه عضو زبانشان شدم
مشکل اساسی من املا کلمات است، اگه تجربه ای در این زمینه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

2 پسندیده

سلام، من هم مشکل رایتینگ دارم و تو خونه یه دفتر دو خط دارم که هر کلمه یا جمله ی کوتاهی رو که مشکل دارم مثلاً 3،4 خط مینویسم و تو نوشتن دقت میکنم و حتی با خودم هم تکرار میکنم و بعد سعی می کنم همون کلمات رو تو قالب جمله در کتاب بخونم تا یاد آوری بشه بیشتر از 3تا 4 خط هم میتونید بنویسید به خودتون بستگی داره

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
وقت شما هم بخیر، برای تقویت دیکته ی کلمات انگلیسی ابتدا توصیه میکنم که از تجربیات دوستان که در لینک زیر گفته شده استفاده کنید:

مورد دوم: منابع زبانشناس دارای متن و صوته، شما میتونید به دروسی که از لحاظ شنیداری به اون مسلط شدین گوش بدین و متنش رو بنویسید و در انتها با متن درس مقایسه کنید

مورد سوم :با افزایش میزان مطالعه املا رفته رفته بهبود پیدا میکنه. مخصوصا مطالعه‌ی کتاب های سطح بندی شده‌ی پکیج زیبوک در نرم افزار زبانشناس

3 پسندیده

دوست عزیز رایتینگ اسمش روشه، باید رایت کنی دستت راه بیفته. دنبال میانبر هم نباش فقط برایت. وویسو که چندبار گوش دادی مسلط شدی، یبارم آخر کار بزار برات آروم پخش شه و خودت دیکته بنویس برا خودت. بعد ببین چیا رو اشتباه کردی اون کلماتو یجا بنویس و مرور کن

2 پسندیده