داستان لونا

سلام، سلام به دوستای خیلی خوبمون…
خیلی وقت بود دلم می خواست بیام درباره ی اینکه چی شد که انگلیسی یاد گرفتم صحبت کنم!
نمی دونم چرا دنبال یه ایده ی ویژه ی تصویری بودم، اما بعد که فکر کردم دیدم چرا خیلی ساده نیام بشینم جلو دوربین و این داستان رو براتون تعریف نکنم!
راستی… اون وقتا که به زور می رفتم کلاس هیچ وقت تصور این رو نمیکردم که سالها بعد میام میشینم جلو اینهمه آدم و راجع به اینکه چجوری انگلیسی یاد گرفتم حرف میزنم! اون موقع به نهایت چیزی که فکر میکردم این بود که چجوری فیلم بازی کنم و بگم مریضم تا مامان بابام بگن باشه… نرو کلاس! :grin::heart:

پروفایل من : @lunaatella

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

luna’s story.pdf (176.7 کیلوبایت)

برای دیدن ویدئو در کانال تلگرام زبانشناس کلیک کنید

برای دیدن ویدئو در اینستاگرام زبانشناس کلیک کنید

16 پسندیده

خیلی عالی بود دقیقا من هم هیچ وقت از زبان خواندن چیزی نمی فهمیدم تا این که با گروه شما و تالار آشنا شدم گاهی فکر می کنم چقدر باعث تغییر در زندگی من شد
خیلی ممنون از شما و گروه خوب شما

6 پسندیده

Hello dear luna, It was an interesting video Thank you for sharing your memories and experiences :rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

چ جالب، منو یاد کلاس اول و دوم دبستانم انداختین… معلم کلاس اولم یه معلم سفید و قد بلند و خوشگل و باحال بود :hugs: ولی دومم سبزه و قد کوتاه و زشت و بی حال :speak_no_evil: منم نمیرفتم سر کلاس دوم، میگفتم همون معلم اولممو میخوام :grinning:، واقعا قیافه معلم هم مهمه :wink:
منو توریستا عاشق انگلیسی کردن :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

چقدر خوبه که دوستای خوبی مثل شما داریم ما!
امیدوارم هر روز موفق تر بشید :heart::smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

I’m glad you like it Hasti jaan :yellow_heart::maple_leaf:

4 پسندیده

آره منم همیشه معلم‌های خوش لباس و مهربونم رو دوست داشتم :heart:
چه عالی!منم معمولاً سفر که می رم با توریستا خیلی صحبت می‌کنم! شناخت فرهنگ های مختلف خیلی جذابه و اینکه ما آدمها از کشور های مختلف به واسطه ی یه زبونِ مشترک می‌تونیم اطلاعاتمون رو با هم شیر کنیم :maple_leaf::yellow_heart:

6 پسندیده

راستش … کسی باعث نشد. گوش دادن به آهنگ های انگلیسی رو خیلی دوست داشتم. :musical_note::notes::headphones: هنوز هم عاشق شون هستم. :heart_eyes::joy: یکی از بزرگترین تفریحات من، همین آهنگ های انگلیسی هست. :blue_heart::green_heart:

:sunflower::maple_leaf::sunflower:

5 پسندیده

سلام چه داستان باحالی داشتی راستش من از بچگی عاشق انگلیسی بودم تا اینکه بالاخره رفتم کلاس زبان اوایلش عالی بود ولی بعدش خیلی سخت شد مدام ضایع میشدم سر کلاس هیچی نمیفهمیدم. تا اینکه با زبانشناس آشنا شدم شاید فقط یه ماهه که دارم کار میکنم باهاش ولی انقد لذت بخشه که نگو. الان واقعا دارم رو خودم کار میکنم که وقتی کلاس زبانم باز شد و رفتم ازمون تعیین سطح بزرگسالان دادم یه عالمه ترم برم جلو:star_struck::star_struck::star_struck:

3 پسندیده

به به چقدر خوشحال کننده‌س اینکه داری با علاقه پروسه رو پیش میبری!
آفرین بهت که داری با انگیزه پیش میری! کلی باعث افتخارِ مایی :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده