معرفی سریال های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

آره فقط امروز سه بار معرفیش کردم :smile:

7 پسندیده

اول اینکه سریال آمریکایی Westworld رو برای یادگیری زبان پیشنهاد میکنم. از چند جهت: هم اینکه سریال به روزی هستش و به تازگی فصل سومش هم اومده. هم اینکه rate بالایی داره و از همه مهمتر اینکه بسیار فصیح و با سرعت نسبتا خوبی صحبت میکنند.
دوم اینکه پیشنهاد میکنم هر قسمت رو یکبار کامل بدون زیرنویس تماشاش کنید و ببینید که چقدر از مکالماتشون رو متوجه میشید. بعد از اون یکبار با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید و ببینید کجاها رو اشتباه متوجه شدید یا اصلا متوجه نشدید و سعی کنید همزمان با توجه به زیرنویس انگلیسی معنیش رو بفهمید. در نهایت یکبار با زیرنویس فارسی تماشا کنید و ببینید کجاها رو در معنی کردن مشکل داشتید.
Westworld_season_1

8 پسندیده

Amazing! :+1: It’s really appreciated

4 پسندیده

عاشق این سریالم :heart_eyes:
همه فصل ها رو دیدم.
یه لحظاتی داره که واقعا بی نظیر هستن.

خیلی کم صحنه داره ولی خب داره

4 پسندیده

سلام فرزاد جان @Farzad_Poodineh

سریال‌ها و فیلم‌هایی که تماشا می‌کنم برای یادگیری نیست بلکه از تصویری که نگاه می‌کنم و صوتی که گوش می‌کنم استفاده می‌برم .

سریال How I met your mother رو به زودی دانلود و تماشا می‌کنم .
قبلاً تشکر کرده بودم باز هم تشکر و دمت گرم دادش .

7 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر

ممنونم ازتون بابت ایجاد چنین تاپیکی

راستش، دارم سعی می کنم از طریق برنامه ای که معرفی شده (روش Aj Hoge) تمرین کنم.
برام مهمه بتونم روون صحبت کنم…فقط یه مشکل بزرگی که تو همین شروع باهاش مواجه شدم سرعت حرف زدنشونه.
اولین انتخاب من سریال

بود…من دارم سعی میکنم بخشی رو انتخاب کنم که سرعت مناسبی داره ولی خیلی از خروجی خودم راضی نبودم.

برا بار دوم، بخشی از فیلم The bucket list رو انتخاب کردم…به نظرم میاد سرعت گفتن شون تا حدی زیادی پایینه…این بار خروجی روز سومم کمی بهتر شد…شاید به این خاطر باشه که هم جملات کوتاه بودن، سرعت صحبت کردن شون کم بود… و هم خیلی خیلی تکرار کردم.

سوالم اینه … پیشنهادی دارید برا کنار اومدن با این مساله

شاید پیشنهادی در انتخاب فیلم/سریال خاص؟
یا اینکه همون روند قبلی رو ادامه بدمو تلاش کنم با تکیه بر تکرار خیلی خیلی زیاد، کم کم این مساله رو کمرنگ تر کنم؟

بازم ممنونم از لطف تون و وقتی که می ذارید برا ساخت چنین تاپیک هایی :sunflower:

5 پسندیده

سلام
به نظرم با سریال فرندز شروع کنید چون نسبت به خیلی از سریال ها جذاب تر و در عین حال مناسب تکراره

کلید حل معماتون اینه

خواهش میکنم کاربر گرامی :pray:

6 پسندیده

متشکرم
با خود فیلم مشکل ندارم
برا فرندز، یکی دوبار صرفا قسمت اولش رو دیدم ولی نشد.
احتمالا به خاطر زیرنویسای نامناسبش هست… و البته تا جایی که یادمه سرعت مکالمات شون بالاست و یه tongue twister شدیده برا من یکی حداقل

پس…I’ll try to got it
:pray:t3:
موفق باشید

5 پسندیده

واقعا ممنون بابت این همه وقتی که گذاشتین
خیلی پست عالیییه
دمتون گرم:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

سلام دوستان یه سریال قشنگ میخواستم معرفی کنم british هر کی میخواد لهجه british یاد بگیره باید حتما نگاه کنه
images.jpeg
من خودم شخصا همه قسمت هاش نگاه کردم

8 پسندیده

عالی بنظر میرسه در اول وقت دانلود میکنم :sparkles::pray: :dizzy:

5 پسندیده

به اتمام رسیده، اگر اشتباه نکنم فکر میکنم ۷ فصله. فصل های بعدی جذاب ترهم میشه

4 پسندیده

نظرتون در مورد سریال Arrow چی هست؟ برای یادگیری زبان چه طوره؟

4 پسندیده

دوستان – Friends
بخشی از ما با تمام شدن سریال دوستان (فرندز) در سال 2004 تمام شد. این سرایال شاید معروفترین سریال طنز مبتنی بر موقعیت (Sitcom) آمریکایی در جهان باشد. این سریال آمیخته‌ای از طنز، طعنه و دست انداختن است و به بیننده درسهایی نیز می‌دهد درباره اینکه زمانی که از شریک زندگی‌تان جدا شده‌اید چه کارهایی را نباید انجام دهید.

4 پسندیده

سلام
بله تیزر رو هم نگاه کردم ، مثل سریال‌های Friends و The Big Bang Theory که فوق‌العادست اگر درست گفته باشم این سریال هم جزو سریال‌های برتر تاریخه (برخی از سایت‌ها این سریال رو جزو سریال‌های برتر تاریخ می‌دانند) .

4 پسندیده

الان خلاصه ی داستان the big bang theory رو خوندم و قسمت یکش رو دانلود کردم عاشق فیلم های کمدی آمریکایی هستم مرسی بابت معرفی :pray::heart_eyes:

4 پسندیده

سریال‌های ژانر کمدی موقعیت ، ژانر مورد علاقه بنده است .

سریال Seinfeld هم در لیست دانلود‌هام قرار داره .
سریال‌هایی مثل Friends , How I met Your Mother , The Big Bang Theory از این سریال الگوبرداری کرده‌اند .

5 پسندیده

خیلی واضح حرف میزنن .
من ده قسمت شو دیدم . سریال خیلی بانمکیه . :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

با این تایپیک که روبه رو شدم واقعا هیجان زده شدم. تقریبا همه پیام ها رو خوندم. معرفی فیلم و سریال برای تمرین ایده فوق العاده خوبی بود. ممنونم. ممنونم. ممنونم.
اما من سطح کاملا مبتدی هستم شما چه سریال یا فیلمی رو پیشنهاد میکنین که باهاش شروع کنم.؟

2 پسندیده

من مبتدیم
اول با پپا پیگ شروع کردم چندتا قسمت دیدم الان هم دارم باب اسفنجی میبینم

2 پسندیده