نحوه استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای یک مبتدی

سلام
میشه توضیح بدید که چطور از فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی استفاده کنم
من از اول تابستون زبان رو شروع کردم ولی نه سخت و محکم از همون موقع هم از فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی استفاده کردم
اما خیلیا میگن که این کار اشتباهه ولی من اگه بخوام فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی استفاده کنم نه تنها متنی رو که در مفهوم کلمه توضیح داده رو نمیفهمم بلکه با کلمه های جدید روبرو میشم که معنی اونا رو هم نمیدونم

الان باید چیکار کنم ؟؟:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی فرمانده مکبث » در نرم‌افزار است. : « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

1 پسندیده

خب شما باید از هر دو استفاده کنید اگر معنی جمله رو بدون لغت میفهمید که اون لغت رو کنار بذارید اگر نیازه اول از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید اگر دیدید با خوندن اون باز هم کلمات جدید وجود داره و نمیفهمیدم از دیکشنری فارسی استفاده کنید
برای ما مبتدی ها وقعا سخته از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنیم ولی خب باید تا جایی که میتونیم استفاده کنیم

3 پسندیده

من از هر دو استفاده میکنم
اگه یک کلمه رو دیکشنری فارسی خیلی ناواضح توضیح داده بود رجوع میکنم به دیکشنری تک زبانه
کلمات دروس قدرت رو بیشتر با دیکشنری تک زبانه مطالعه میکنم
بعلاوه اینها با دیکشنری تک زبانه میشه طرز تلفظ، این که کلمه اسم یا فعل یا صفت یا… هست، کاربردها و مثال های بیشتر از اون کلمه رو فهمید
من اگه بخوام روی یک کلمه خیلی زوم کنم مثالهای لانگمن و توضیحات کمبریج رو میبینم

ببینین عکس بالا برای دیکشنری کمبریجه، توی عکس بالا رنگ قرمز خود کلمست، آبی نوع کلمست، سبز تلفظ کلمست(با حروف فونتیک)، نارنجی میگه اون کلمه توی چه سطحیه( A1, A2, B1…) و زرد هم کلمه رو توضیح میده مثلا برای کلمهfantasticگفته فوق العاده خوب…
عکس پایین هم مثالها و توضیحات لانگمن هست…

دقیقترشو توی اینترنت جستجو کنین بخونین

اموزش کار باهاشون هم میشه توی گوگل سرچ کرد
یک نمونش:
http://derakhtejavidan.com/مقالات/دیکشنری/آشنایی-با-دیکشنری.html

4 پسندیده