چرا زبانشناس؟ ⚠️

:small_blue_diamond:سلام دوستان.
من حدود 2 ماهی هست که اپ زبانشناس رو نصب کردم واشتراک معمولی رو تهیه کردم برای اینکه ببینم چطور برنامه ای هست و چند وقتی هست که تو تالار هم یک سری مطالب رو دنبال کردم. اما میدونید! هنوز نتونستم خودمو قانع کنم که چرا برای ادامه یادگیری زبان از زبانشناس استفاده کنم،
میتونم دوره های آقای هوگ رو بیرون از برنامه بصورت کامل تهیه کنم و همیشه استفاده کنم،
میتونم با یه سرچ ساده کلی مقاله درباره ی زبان انگلیسی پیدا کنم،
میتونم تو یوتیوب کلی ویدئو آموزشی ببینم،
میتونم…
پس چرا باید با زبانشناس پیش برم؟
حالا شما میتونید :smile: بگید که چرا من باید اینجا اشتراک تهیه کنم و زبان رو اینجا یاد بگیرم؟ البته ممکنه بگید که چون مطالب و محتوای آموزشی یکجا جمع آوری شده که برای من دلیل قانع کننده ای نیست! به این علت که من قرار نیست از کلی محتوا تو یه زمان استفاده کنم.
ممنون میشم که دوستان باتجربه و دوستانی که در ابتدای شروع زبان با زبانشناس احساسشون مشابه من بوده راهنمایی کنن منو:pray:t2::rose:
با تشکر🔹

7 پسندیده

خیلی کوتاه و خلاصه می نویسم …

تو کجا، شما می تونی همه درس ها رو با متن و صدا، با هم داشته باشی و به طور همزمان دنبال کنی و هر جای متن که خواستی، راحت از دیکشنری استفاده کنی؟

امکانات لایتنر، ترجمه دروس سطح پایین تر و …

تو قسمت آمار برنامه هم که می تونی روند پیشرفتت رو پیگیری کنی.

پ.ن: اشتراک طلایی اَپ، فقط روزی سیصد تومن هست .‌…

19 پسندیده

سلام دوست عزیز. در استفاده از اپ زبانشناس من تازه کارم و تجربه چندانی ندارم. منم مثل شما قبلا همین کارو انجام میدادم یعنی با سرچ کردن و دنبال کردن یه سری مطالب و ویدئوها و حتی نصب اپلیکیشن های دیگه سعی کردم که زبان رو یاد بگیرم اما نشد که نشد به چند دلیل.
اول اینکه همیشه تو مرور مطالب گیج میشدم چون هر جا و تو هرسایت مطالب کاملا متفاوت آموزش داده میشد.
دوم اینکه اگر اشکالی داشتم و یا به مسئله ای برخورد میکردم نمیتونستم پاسخ درستش رو پیدا کنم و تو نظرات و چتها اگر هم پیدا میشد اکثر پاسخ ها متفاوت بود.
سوم اینکه هرگز خودم رو ملزم نمیکردم که هر روز سرچ کنم و مطلب تازه ای پیدا کنم.
چهارم اینکه مطالبی که آموزش داده میشد تو ویدئوها اکثرش انگلیسی بود و خیلی خوب متوجه نمیشدم و برای پیدا کردن لغت ها و ترجمه باید از دیکشنریها استفاده میکردم که خب این هم زمان بر بود.
و خیلی مسائل دیگه که باعث شد تصمیم بگیرم از یک اپ استفاده کنم که هم پشتیبانی قوی داشته باشه هم امکان مرور کردن مطالب درست و صحیح در دسترس داشته باشم و هم کسانی باشند که اگر به مسئله ای برخوردم پاسخگو باشن و این شد که با زبانشناس آشنا شدم و البته اینم بگم که از امکاناتش سوپرایز شدم.
جعبه لایتنر که به نظذم خیلی شگفت انگیزه و بسیار مناسب برای مرور مطالب هست.
هایلایت کردن لغاتی که سخت هستن و اینطوری همیشه جلوی چشم قرار میگیرن و باعث میشه که خیلی سریعتر و بهتر لغتهارو یاد بگیرم.
دیکشنری که خیلی راحت تو صفحه میشه ازش استفاده کرد که هم امکان ترجمه فارسی داره و هم انگلیسی.
سرعت پخش صوت رو که خودمون میتونیم راحت تنظیم کنیم و هر جور که دوست داریم و برامون مفیده تنظیم کنیم.و حتی زیر و بمی صداها رو هم میتونیم تنظیم کنیم.
وجود زنجیره که کمک میکنه مطالعه شما هر روز پشت سر هم باشه و قطع نشه. البته زمانش رو هم خودتون میتونین تنظیم کنین.
و یه عالمه کتاب و قصه و فیلم و مطالب آموزشی که متناسب با سطح خودتون میتونین ازشون استفاده کنین.
تالار گفتگو رو هم که خودتون میشناسین.
والبته هزینه اسنفاده از اپ که نسبت به بقیه اپلیکیشنها که همه این امکانات رو یکجا ندارن بسیار معقول و منطقی هست.
البته من اشتراک یکساله طلایی رو گرفتم و همه امکانات رو در دسترس دارم.
و در نهایت پشتیبانی آنلاین هست که خداراشکر همیشه پاسخگو هستن و دراین مورد ازشون ممنونم.
امیدوارم با مطالبی که بیان کردم تونسته باشم به انتخابتون کمک کنم.

22 پسندیده

@zaribano @elahehvelayati درود
خیلی ممنونم خانوما از راهنماییتون :sparkles::rose: :heart_eyes: با خیلی از حرفاتون موافق بودم و یکسری قابلیت هایی که شما فرمودین رو درنظر نگرفته بودم… هنوز باید بیشتر سرچ کنم تو تالار تا بتونم بهتر استفاده کنم از برنامه

5 پسندیده

از هر چیزی که فکر میکنی کمکت میکنه استفاده کن محدود مباش و جلو برو
:smiley:

2 پسندیده

مخلص کلام این میشه ک :
:star:آنچه خوبان همه دارند زبانشناس تنها دارد :star:
حالا ک مدت زیادی از سوالتون گذشته اگر هنوز حضور دارید کاش بیایید و تجربتونو با ما ب اشتراک بزارید :handshake:
@mohadeseh20

5 پسندیده

سلام
فقط یک جواب دارم برای استفاده از این برنامه حفظ زنجیره و متوالی شدن خوندن زبان هست.
من خودم کلی منابع دارم خارج از این اپلیکشن و بهترین منابع برای یادگیری زبان اما مشکلی که داشتم اون زنجیره روزانه رو نمیتونستم حفظ کنم
اما همون منابع رو داخل این اپلیکشن دارم و زمان مطالعه روزانه رو مشخص کردم و روزانه باید حتما به اون زمان حداقل برسم.
من خودم الان نزدیک ۵۰ روز هست این زنجیره رو حفظ کردم ولی هیچوقت یادم نمیاد که قبلا ۵۰ روز متوالی زبان خونده باشم شده حتی بشینم برای حفظ این زنجیره فقط گوش کنم.:slightly_smiling_face:

4 پسندیده