میخام یہ ھم سطح پیدا کنم باھم بریم جلو

سلام خدمت كاربراي محترم ببخشين ميخاستم ببينم كسي اينجا هس كه سطحش مث من پایین باشہ۔۔اگہ کسی ھس خوشحال ميشم با هاش اشنا بشم برا اين كه
باهم پیش بریم

این تاپیک مربوط به درس« خرگوش آب زیر کاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی چهارم »

7 پسندیده

سلام دوست عزیز منم ازسطح پایین شروع کردم. اما بسته اول از داستان های بچه گانه رو هنوز تموم نکردم. البته چند روز که وارد شدم.
اگه دوست داشتین میتونم همراهتون باشم :rose:

6 پسندیده

ممنون خوشحال ميشم با هم پیش بریم۔۔چطوری باھم در ارتباط باشیم

5 پسندیده

سلام.
هر طور که از نظر شما مسئله ای نداشته باشه. من مشکلی ندارم.
@mohammad6693

3 پسندیده

منم مشکلی ندارم ھر طوری کہ شما بگین در خدمتم

5 پسندیده

نظر شما چیه؟! من الان بسته اول رو تمام کردم. شما دقیقا کجای آموزش هستین؟!
از اونجایی که شما هستین منم ادامه میدم

5 پسندیده

من سطحم تقریبا متوسطه.
کسی هست؟

5 پسندیده

بله حتما @mohammad6693

4 پسندیده

دقیقا از کجا شروع کردین و الان کدوم داستانهارو مطالعه میکنین؟!

4 پسندیده

چطوری پیداتون کنم تو واتساپ شماره ندارم ازتون

4 پسندیده

داستان های بچه گانه و رمان قاتل خون آشام رو خیلی وقته تموم کردم الان دارم قفسه نوجوان و داستان های واقعی و انگلیسی باکامبیز رو میخونم

5 پسندیده

راستش من سطحم پایین ب دردتون میخورہ با ھم کار کنیم

3 پسندیده

باشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌موافقم

4 پسندیده

منم کلا ازصفر شروع کردم الان تقریبا دوهفته است شروع کردم هفته اول رو با داستان‌های بچگانه پیش رفتم اما الان چندروزه مینی استوری ها رو شروع کردم ب نظر خودم برام هم روون تر بود هم کاربردی تر الان هم داستان 7 از مینی استوری هام

5 پسندیده

هردرسی ک میخونم دوباره روز بعد ازدرس یک مرور میکنم برای همین الان مثلا درس یک ودو رو حفظ شدم تقریبا و هرروز بازم اینکارو میکنم تا ب مرور هم کلمات تازه یاد بگیرم هم تلفظم خوب شه

3 پسندیده

وی کار دیگه هم ک میکنم بعد هرداستان ی خلاصه ازش مینویسم بعد میرم تو اینترنت یا توی خود داستان ایراد هامو میگیرم و ب خودم نمره میدم

2 پسندیده

وکار بعدیمم اینه نقش معلم رو بازی می‌کنم و وانمود میکنم دارم برای شاگردام درس رو تو ضیح میدم و دلیل اومدن بعضی کلمات یا افعال رو برای شاگردای خیالیم توضیح میدم تا توی ذهنم جا بیفته

3 پسندیده

ودرآخر صدای داستان رو قطع میکنم و داستان رو میخونم وصدای خودم روضبط میکنم تا ای ادای تلفظم رو متوجه بشم

3 پسندیده

بسیار عالی.
امیدوارم موفق باشید.
میشه از سطحتون یه اسکرین شات بزارین

3 پسندیده

3 پسندیده