تالار زبانشناس

میخام یہ ھم سطح پیدا کنم باھم بریم جلو

سلام خدمت كاربراي محترم ببخشين ميخاستم ببينم كسي اينجا هس كه سطحش مث من پایین باشہ۔۔اگہ کسی ھس خوشحال ميشم با هاش اشنا بشم برا اين كه
باهم پیش بریم

این تاپیک مربوط به درس« خرگوش آب زیر کاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی چهارم »

6 Likes

سلام دوست عزیز منم ازسطح پایین شروع کردم. اما بسته اول از داستان های بچه گانه رو هنوز تموم نکردم. البته چند روز که وارد شدم.
اگه دوست داشتین میتونم همراهتون باشم :rose:

6 Likes

ممنون خوشحال ميشم با هم پیش بریم۔۔چطوری باھم در ارتباط باشیم

5 Likes

سلام.
هر طور که از نظر شما مسئله ای نداشته باشه. من مشکلی ندارم.
@mohammad6693

3 Likes

منم مشکلی ندارم ھر طوری کہ شما بگین در خدمتم

5 Likes

نظر شما چیه؟! من الان بسته اول رو تمام کردم. شما دقیقا کجای آموزش هستین؟!
از اونجایی که شما هستین منم ادامه میدم

5 Likes

من سطحم تقریبا متوسطه.
کسی هست؟

5 Likes

بله حتما @mohammad6693

4 Likes

دقیقا از کجا شروع کردین و الان کدوم داستانهارو مطالعه میکنین؟!

4 Likes

چطوری پیداتون کنم تو واتساپ شماره ندارم ازتون

4 Likes

داستان های بچه گانه و رمان قاتل خون آشام رو خیلی وقته تموم کردم الان دارم قفسه نوجوان و داستان های واقعی و انگلیسی باکامبیز رو میخونم

5 Likes

راستش من سطحم پایین ب دردتون میخورہ با ھم کار کنیم

3 Likes

باشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌موافقم

4 Likes

منم کلا ازصفر شروع کردم الان تقریبا دوهفته است شروع کردم هفته اول رو با داستان‌های بچگانه پیش رفتم اما الان چندروزه مینی استوری ها رو شروع کردم ب نظر خودم برام هم روون تر بود هم کاربردی تر الان هم داستان 7 از مینی استوری هام

5 Likes

هردرسی ک میخونم دوباره روز بعد ازدرس یک مرور میکنم برای همین الان مثلا درس یک ودو رو حفظ شدم تقریبا و هرروز بازم اینکارو میکنم تا ب مرور هم کلمات تازه یاد بگیرم هم تلفظم خوب شه

3 Likes

وی کار دیگه هم ک میکنم بعد هرداستان ی خلاصه ازش مینویسم بعد میرم تو اینترنت یا توی خود داستان ایراد هامو میگیرم و ب خودم نمره میدم

2 Likes

وکار بعدیمم اینه نقش معلم رو بازی می‌کنم و وانمود میکنم دارم برای شاگردام درس رو تو ضیح میدم و دلیل اومدن بعضی کلمات یا افعال رو برای شاگردای خیالیم توضیح میدم تا توی ذهنم جا بیفته

3 Likes

ودرآخر صدای داستان رو قطع میکنم و داستان رو میخونم وصدای خودم روضبط میکنم تا ای ادای تلفظم رو متوجه بشم

3 Likes

بسیار عالی.
امیدوارم موفق باشید.
میشه از سطحتون یه اسکرین شات بزارین

3 Likes

3 Likes