تبادل بین مبتدی ها

هان:flushed::flushed::flushed:
بیشتر از این؟:flushed::flushed::flushed:
تازه زور بالا سرتون باشه؟
پس من چی بگم!!!
میخواین من امشب خودم رو بکشم؟

5 پسندیده

بفرمایید

.
.
.

.
.
.

.
.
.

6 پسندیده

خب آخه بخدا من صفر صفرم باید ی جور خودمو برسونم دیگه فرصت ندارم همونقدر تک وتوک چندتا کلمه از مدرسه یادمه اونم ک سالها ازش گذشته باید فشرده بکشم خودمو بالا خب

6 پسندیده

خیلی لطف کردین
سپاس از شما
:pray:t2::pray:t2::pray:t2:

4 پسندیده

سلام کتایون جان :ribbon::gem:

این تاپیک آقای علیرضا :dizzy::dizzy::heart: مربی عزیز تالار :blue_heart::blue_heart: رو هم ببین. اگه آمادگی داری، توش شرکت کن.

فعلاً فقط این تاپیک رایتینگ رسمی تالار، فعال هست …

کامنت بچه ها رو هم بخونی، خیلی می تونه بهت کمک کنه. :sunflower::apple::sunflower:

10 پسندیده

ممنونم لطف کردین توکل ب خدا رفتیم تواین چالش ازفردا اینم شروع میکنم ممنون

7 پسندیده

بازم ممنون خیلی هم عالی حتما تلاشمو میکنم

6 پسندیده

خواهش می کنم :pray::pray:

راستی بچه ها، این تاپیک رو هم ببینید
خیلی خوبه :blue_heart::yellow_heart:

10 پسندیده

سلام . اون بخشی که گفتین تاریخ منظورتون چیه؟ و اینکه لرنیت رو واسه گرامرش میخونید؟و هر روز یه دونه مینی استوری مطالعه میکنید
و اینکه برای دایره لغاتتون چی مطالعه می‌کنید؟ و هدفتون رو روی کدام یک از ۴ هدف بیشتر متمرکز کردین؟

5 پسندیده

سلام فردا عکسشو میگیرم میفرستم امروز چون خونه ام

یه برنامه ریزی درست کردم ازشروع درسم که 23مهربود و جلوی هرروز یه سری کاررو نوشتم ک موظف به انجامشم
مثل خواندن درس جدید مینی استوری اسم درس هم مینویسم وبعد یادگیری وخوندن خط میزنم توی همون برنامه هرروز ی درس از لرنیت و ی درس از پرو رو میخونم
وخلاصه نویسی از ی داستان یا ی مطلب رو هم انجام میدم
بقیه کارها متفرقه است ک توی کاغذ صبح مینویسم ک درصورت داشتن زمان انجام بدم
البته هرروز یکی از بایدها مرور کامل دروس ازدرس یک رو انجام میدم

6 پسندیده

من چون گفتم خیلی صفرم حتی افعال و ضماير واینارو هیچ شناختی نداشتم و لرنیت رو میخونم تا بااین ها آشنا شم

5 پسندیده

بیشترین تمرکزم رو خود زبان‌شناسه اما بعدچندروز خوندن دروس بچگانه ب این نتیجه رسیدم مینی استوری کمک بیشتری میکنه و پرسش و پاسخ مغز رو ب چالش میکشه برای همین تمرکز اصلیم رو مینی استوری ودرک مطلب و سعی ب حفظ درسه

6 پسندیده

دایره لغات این چالش 5 کلمه درروز ک دوستان گذاشتن خیلی کمکم کرده میرم هرروز اونجا کلمات دوستان رو میخونم میزنم تو دیکشنری بعد سعی میکنم باهاش جمله بسازم اول جمله رو ب فارسی می‌سازم بعد اون کلماتی ک میدونم رو خودم مینویسم بقیه رو طبق معمول تقلب میکنم از نرم افزارهای ترجمه وهمون جمله رو مدام تغییر میدم تاببینم چ اتفاقاتی تو جمله میفته اینجوری کلمه جدید هم یاد میگیرم

6 پسندیده

ممنون حتما چقدر خوبه هوای مبتدی هارو دارین ممنون:pray:t2::pray:t2::pray:t2::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

4 پسندیده

من از روزی دو ساعت بیشتر مغزم هنگ می‌کنه

3 پسندیده

:joy::joy::joy:من چون نمیتونم بیکاربمونم خوبیش اینه کل تایمم پرمیشه و فرصت هدر نمیدم

3 پسندیده

خیلی خوبه امیدوارم سریع به هدفتون برسید

3 پسندیده

سلام خواهش می کنم :pray::pray: کتایون خانم :dizzy::ribbon:
وظیفه هست :blue_heart::gem: اگه سوالی داشتی و کاری از دست دستم بربیاد، خوشحال می شم بتونم انجام بدم. :sunflower::apple:

2 پسندیده

ممنونم حتما بازم تشکر فراووووون:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::heartbeat:

2 پسندیده

ماشالله 5ساعت شنیداری! خوش بحالت که اینقدر وقت داری