کسی علاقه مند هست با هم ۴۰۰۰ لغت رو شروع‌کنیم ؟

شب بخیر :hibiscus:
راحته مثال می زنم مثلا این دوره ۱۸۰ درس داره شما درس اول رو امروز شروع می کنید دوست داشتید دوتا یا سه تا درس می خوانید
فردا یکی اضافه می کنید تا دوماه به راحتی هر درس رو ۶۰ بار مرور می کنید ولی زمان بر این روش :blossom:

9 پسندیده

هرکجا که شروع کنید منم هستم، لطفا تصمیم نهایی رو شخصا بگیرید،
به نظرم نمیشه با همه هماهنگ شد،
هرکسی که بتونه با شما خودشو هماهنگ کنه توی این چالش شرکت میکنه،
هرکسی که هم که نتونه این چالش رو با شرایط شما شرکت کنه میتونه خودش یه چالش به دلخواه خودش ترتیب بده :+1:

9 پسندیده

سلام …منم میخوام تو این چالش باشم …
شما شروع کردین ??

7 پسندیده

منم علاقمندم .فقط چطوری باید شروع کرد

6 پسندیده

سلام شبتون خوش
من واقعا معذرت میخوام
الان که نشستم فکر کردم من چالشای دیگمو نصفه نیمه میام به دلیل درسام و اینجا میترسم زیاد نتونم پایبند باشم
موفق باشین :blush: :orange_heart:

9 پسندیده

جسارتا شما تو پیام هاتون گفتید که بقیه اعضا هم نظرشون رو اعلام کنن و بعد تصمیم گیری کنید، البته از حرفایی که زدیدو منتظر این بودید که با توجه بنظر جمع تصمیم گیری کنید من متوجه شدم، به نظرم اگر که از اول قانون و روش مدنظر خودتون رو به صورت کامل توضیح میدادید و اعلام میکردید که شما برای مثال با این قوانین خاص میخواید پیش برید دراونصورت فقط کسانی که با روش شما موافق بودن اعلام آمادگی میکردن. و در وقت خودتون و بقیه دوستان هم صرفه جویی میشد🙂

11 پسندیده

دوست عزیز من روش خودمو همون اول توضیح دادم. بازم عذر میخوام که وقت زیادی از شما گرفته شد

7 پسندیده

دوستان همینجا از همگی عذر میخوام بابت برگزاری این چالش

من خودم شروع میکنم و ادامه میدم

بلد نیستم تاپیک و پاک کنم اگر کسی بلده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

7 پسندیده

یه چالش ایجاد شده با یک موضوع روشن هرکسی تمایل داشته باشه و بتونه . شرکت میکنه و اگرهم نتونست شرکت نمیکنه به همین سادگی. اینهمه بحث نداره.

9 پسندیده

اعصاب نداری عزیزم چالش نذار،وقتی چالش میزاری ، پرسش و پاسخ هم داره،فقط گذاشتن عنوان و رفتن نیست که ، وقتی یک نفر ازتون سوال میپرسه این مدل برخورد نداشته باشید،به چالش دیگر دوستان یک نگاهی کنید بد نیست

6 پسندیده

تاپیک این چالش ایجاد شد
دوستان در این تاپیک میتونید شرکت کنید.

10 پسندیده

بله من هم موافق هستم و ممنون

4 پسندیده

سلام بله من آماده ام

4 پسندیده

دوستان برای این چالش در واتساپ گروهی ایجاد شد که چند نفر از دوستان عضو شدند. اگر کسی تمایل داره به گروه ملحق بشه لطفا خصوصی پیام بفرسته. ممنون :rose:

8 پسندیده

سلام به همگی
الان شدید ۶ نفر فقط من الان درس ۲۰ هستم
ولی با بقیه از همون درس اول شروع می کنم

6 پسندیده

سلام دوستان خسته نباشید
منم کتاب اول رو شروع کردم
ولی کاش داخل همین تاپیک ادامه می دادید تا ماهم میتوانستیم شرکت کنیم

3 پسندیده

دوست خوبم چالش رو از این بخش پیگیری کنین

7 پسندیده

متشکرم محدثه خانم لطف کردید. :pray:t2:

5 پسندیده

سلتم من رو ادد کنید بی زحمت. ۰۹۲۱۷۶۷۸۰۹۹. نجفیان

4 پسندیده

سلام روز بخیر :hibiscus:
ببخشید این چالش تو خود تالار هست می تونید راحت شرکت کنید اسم چالش رو بزنید میاد راحت

5 پسندیده