چهارمین وویس من از نیمچه داستان ها

Hey guys
دسته : نیمچه داستان
شماره داستان : 3
Name story : karen buys the cat ⁦✔️⁩
Speaker : Mojtaba ⁦✔️⁩

اینم چهارمین وویسم از نیمچه داستان ها.
لطفا نظرات و انتقادات خودتون رو بیان کنید :slightly_smiling_face:

و همچنان از ذهن میپرید :no_mouth:

ممنون از حسن توجهتون :rose:

لینک پست و وویس قبلیم در مورد نیمچه داستان ها لینک در زیر :point_down::point_down:

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 3- کارن یک گربه می گیرد » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

9 پسندیده

سلام

خیلی خوب بود. نکته جالبش اینه که با اینکه تازه شروع کردین صداتون فراز و فرود داره که این خیلی عالیه. خیلیا هستن که چند ساله زبان می خونن ولی خیلی یکنواخت حرف می زنن.

6 پسندیده

خیلی ممنونم :rose: نظر لطفتونه . ممنون بابت نظرتون . فقط یکم بعضی جاهاش چون حفظی میگفتم یادم میرفت سعی میکردم به یاد بیارم و یکم این موضوع تمرکزمو بهم میزد :expressionless::expressionless: وویس های قبلی هم لینکش زیر همین پست گذاشتم اگر انتقاد و نظری دارین در موردشون پذیرا هستم :pray::pray:

5 پسندیده

خیلی خوب بود مخصوصا لهجتون👌
فقط میشه بگین چجوری کل داستانو حفظ میکنین!؟ من با اینکه قشنگ کل داستانو میفهمم ولی چون سریع میخوام بگم همش ی جاییش یادم میره!

4 پسندیده

سلام خیلی ممنونم بابت نظرتون :rose::rose: در مورد حفظ کردن نیمچه داستان ها و وویس گرفتن اول اینکه تکرار زیاد داسته باشین رو قسمت داستانش بخاطر اینکه میخاین اون قسمت رو وویس بگیرین ( صد البته سوالات هم مهم هستند منتها سوالات رو میتونید هر روز روزی یکبار یا دو بار برای خودتون بزارید و گوش کنید) پس قسمت داستانشو بخاطر اینکه میخایین روش مانور بدین وویس بگیرین زیاد تکرار کنید مثلا خودم حدود ۱۰۰ باری گوش میکنم و تکرار میکنم شاید بعضیاش کمتر بعضیاش بیشتر تکرار میکنم تا حفظ بشم . همشم وقتی تکرار میکنم با صدای رسا و بیرون اومدن الفاظ از دهان هست نه صرفاً ذهنی . دوم اینکه شما قرار نیست که همشو بگین ادم فراموش کاره خب یادش میره منم بار ها شده یادم بره. پس وقتی یادتون رفت یا جمله رو رها کنید و بعدا مرور کنید اون چندین بار و یا کمی فکر کنید تا یادتون بیاد چون من خودم به شخصه چون تازه کارم ریاد یادم میره جملات ولی سعی میکنم بیاد بیارم ولی اگرم نشد به خودم فشار نمیارم :grin: و اینکه بعد از اینکه وویس یک درسی رو گرفتم و گذاشتم اینجا میرم درس بعدی و هر روز درسای قبلی رو یک دور مرور میکنم که خوب ثبیت بشن و یادم نره و به اصطلاح ساختار ها توی ذهنم جای بگیره :no_mouth: همیشه اینو همه میگن تمرین و تکرار راز موفقیته ازش دریغ نکنید . تمرین و تکرار حرفش آسونه ولی عملش کمی سخته ولی همیشه بعد از هر سختی آسانی هست که خیلی لذت بخشه پس زیاد تکرین تکرار کنید . قال مستر کامبیر :grin:
Mr. Kambiz is superman for me :no_mouth:

4 پسندیده

نیتیوی هستی برای خودت :grin:

4 پسندیده

نیتیو منو ببینه فرار میکنه از دستم :crazy_face::sweat_smile:

2 پسندیده

نه اتفاقا همونجا سکته میکنه :grin::grin::grin:

2 پسندیده

گل گفتی به احتمال خیلی زیاد سکته میکنه از دستم و نمیتونه فرار کنه :crazy_face::joy:

2 پسندیده