Present perfect & past perfect

سلام وقتتون بخیر.
سوالم در مورد دروس انگلیسی قدرت بخش دیدگاه هست. طبق چیزی که من بلدم present perfect یعنی عملی که در گذشته انجام شده و نتیجش توی زمان حال هست. ولی توی این درس‌ها اقای ای.جی از present perfect استفاده میکنه بعدش هم از ساختار گذشته استفاده میکنه و فکر نمی‌کنم این گرامر درست باشه.
بنظرم باید از past perfect و past باهم استفاده بشه و از present perfect و present هم با هم. اگر ممکنه لطفا توضیح بدید. چون فکر میکنم از ساختار اشتباه استفاده میشه توی این بخش و نمیتونم تمرکز کنم روی یادگیری. خیلی ممنون

1 پسندیده

با سلام

برای توضیح حال کامل از گذشته ساده استفاده میشه.

مثلا وقتی میگی مامان من لیوان رو شکستم برای توضیح میگی که سر خوردم لیوان از دستم افتاد و شکست. در این جا عمل های سر خوردن و شکستن لیوان به زبان گذشته ساده بیان میشن.

2 پسندیده

دوست عزیز ای جی یک انگلیسی زبانه که مدرک پیشرفته اموزش انگلیسی هم داره اگر می خوایید انگلیسی با ای جی یاد بگیرید باید بهش اعتماد کنید تکس بوکتونم برزید سطل اشغال به اینم فکر نکنید این که ای جی میگه چه گرامری هست به تفاوتها در جملات توجه کنید نه به اسم زمانها تکرارم یادتون نره

2 پسندیده

سلام من میتونم از دفتر گرامر ام عکس بگیرم خیلی خوب و با مثال نوشتم .اگه میخوای بگو ؟

1 پسندیده

بله خیلی لطف میکنید. ممنون

1 پسندیده

بله کاملا درسته. با توجه به چیزایی که از قبل میدونستم و الان دارم میخونم یکم گیج شدم که چه ساختار گرامری درسته.
مرسی از توضیحاتتون

1 پسندیده

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز

1 پسندیده

این عکس هایی که فرستادم برای present perfect هستن .
این ها رو هر سری معلم زبان مون جزوه میکنه به عنوان یه note

1 پسندیده

این هم علامت های present perfect

1 پسندیده

هر جا در مورد زمانها گیر کردی بپرس، من عاشق زمانهای انگلیسیم و مفهوم آنها رو تقریبا به طور کامل میدونم.

1 پسندیده

مفید بود براتون؟ برای من که همیشه مفید بوده چون به صورت خلاصه هست .

1 پسندیده

بله خیلی ممنون دوسته عزیز.

1 پسندیده

بله حتما. زمان هارو مشکلی ندارم فقط اینجا گیج شدم.

مرسی:ok_hand::+1:

1 پسندیده

خواهش میکنم امیدوارم یاد گرفته باشی .

1 پسندیده