ارزیابی دوره انگلیسی با علیرضا

ارزیابی دوره انگلیسی با علیرضا
none 5.0 5

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره « انگلیسی با علیرضا » نرم افزار «زبانشناس» است.
توضیح مختصری از این دوره:

سطح: 1

2 پسندیده

روی هم رفته سبک و سیاق و بیان شما خیلی دلنشین هست , علی الخصوص زبان بدن هم که چاشنی کارت داری , یه جورایی حسی صمیمی به آدم تلقین میشه ومستمع روواداربه تمرکزمیکنید.
دریک جمله اگر بخوام بگم
نفست گرم , عالی هستی پسر
موفق باشی:bouquet::bouquet::clap::clap:

کاش میتونستم ایناروبه انگلیسی بگم , انشالله اونروزهم میرسه
سپاس🙏

1 پسندیده

خسته نباشین تدریستون عالیه

1 پسندیده

عالی و متشکر بابت اجرای جالب

1 پسندیده

داستان هایی که انتخاب میکنین خیلی عالیه. ممنون

1 پسندیده

These videos are so useful.thanks a lot

1 پسندیده

من تازه اومدم چیزی بلد نیستم راهنمایی لطفا

:thinking::joy::joy::joy::joy:عالی بود من دوست داشتم

فوق العاده است.مهارت علمی ‌وبیان بی نظیر با صدای منحصر به فرد شما مربی محترم، ستودنی است.

با سلام واحترام.فوق العاده است. سپاس بیکران ازشما

با سلام و احترام ، جناب استاد ربیعی چرا مطالب جنابعالی دراین قسمت بسیار محدود است. من معمولا با وجود مشغله وحساسیت زیاد کاری تلاش مینمایم روزانه حداقل یک مطلب از داستان‌های واقعی، داستان‌های کوتاه ‌قطعا از مطالب مربوط به حضرتعالی را مطالعه نمایم ولی متاسفانه چند مطلب موجود پایان یافت ومن نمیدانم این مطلب را کجا باید مطرح نمایم وبناچار اینجا نوشتم، نه email هست و متاسفانه من برای ورود به تالار مشکل دارم وحتی مطلب عجایب هفتگانه… هم پیشنهاد من برای ارایه مطلب از جانب حضرتعالی در این زمینه البته درصورت موافت شما بزرگوار وسایر کاربران است. با سپاس فراوان

لهجشون عالیه و از اونجایی که من عاشق لهجه بیریتیشم دلم میخواد ایشون راهنمایی کنم منو تو یادگیری این لهجه

گروه عالی است ممنون بخاطر اینکه زبان را یاد میدهید

1 پسندیده

دوره خیلی خوبیه و خیلی خوب ارتباط برقرار می‌کنه من که خیلی راضی هستم

1 پسندیده

excellents
بسیار عالی من خیلی یاد گرفتم

1 پسندیده

خوب بود خسته نباشید…

1 پسندیده

خیلی عالی بود آموزششون کاش بخش های بیشتری بزارید خیلی ممنون

1 پسندیده

عالیه ممنونم:pray::sunflower:خیلی خوب با اکتتون داستانو توصیف کردین و چهرتون خیلی مهربون و دلنشینه موفق باشید

1 پسندیده

لهجتون عالیه :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

1 پسندیده

Wonderfull
Good job
I like it and I decide to keep this way

1 پسندیده