زبان آلمانی

سلام روز بخیر :hibiscus:

میگم. اگر واقعا قصد آلمانی خواند رو دارید با هم دیگه در روز در حد پنج یا دقیقه آلمانی بخوانیم در روز بعد هم عکس رو بفرستیم در چالش زبان سوم

در حد پنج یا ۱۰ دقیقه کفایت می کنه چون اصل زبان که باید یاد بگیریم انگلیسی هست :hugs:

7 پسندیده

شما برای اهداف تحصیلی قصد دارید آلمانی بخونید یا برای احیانا مهاجرت؟

من برای دل خودم، یه جورایی کنجاوی و این مسائل میخواستم بخونم

7 پسندیده

من هم فعلا قصد مهاجرت و این موارد ندارم فعلا آلمانی برای تفریح می خونم برای همین هم همین چالش ایجاد کردم

حالا اگر دوست داشتید می توانیم در چالش در حد پنج یا ده دقیقه در روز مطالعه کنیم بعد هم عکس بفرستیم :blossom::hibiscus::rose:

8 پسندیده

من چون هدفم برای آلمانی ضعیف بود، مشکل انگیزه و ثبات داشتم و دارم. چند روز خوب شروع کردم ولی کیبورد بهونه شد که ولش کنم.

الان هم اگه شروع کنم احتمال داره شل بشم و رها کنم و منظم نباشه. اگه مشکل کیبوردم حل بشه (!!) و چالش زیادی فورس نداشته باشه روی مطالعه منظم، میتونم افتخار همراهی با دوستان رو داشته باشم.

8 پسندیده

من هم نزدیک به ۱۳۹ روز مطالعه داشتم زنجیره یک روز از بین. رفت بازم هر جوری راحت هستید اگر دوست داشتید
می توانید شرکت کنید من هم عکس می فرستم
:blossom::hibiscus::sunflower::rose:

8 پسندیده

اگه این کیبورد رو نصب کنم، کیبورد اصلی گوشیم چی میشه؟؟

7 پسندیده

جایگزین میشه ظاهر کیبردت عوض میشه

6 پسندیده

تم زیاد داره بهینه هم هست

8 پسندیده

آقا مهراب برنامه های به این خوبی دارید چرا توی تاپیک منابع آلمانی نمیزارید بقیه هم بتونن ازش استفاده کنن؟

7 پسندیده

هرچی برنامه خوب داشتم توی این تاپیک به اشتراک گذاشتم این یکیو یادم رفت، به بزرگی خودتون ببخشید :grin:

7 پسندیده

سلام. آقا یا خانم محترم منم از خودم ننوشتم از یه کانال معتبر فرستادم
حالا خنده دار یا گریه دار به ماها مربوط نیست
#یاد بگیریم زیبا انتقاد کنیم

7 پسندیده

شما بیاموز کار می کنید. Busu کار کردید؟

7 پسندیده

سلام مجدد
کامنتم رو دوباره خوندم و نفهمیدم از کجاش ناراحت شدید، صرفا گفتم آمار معقولی نیست. و روی هوا هم حرف نمی‌زنم، خودم مترجم آلمانی‌ام.

7 پسندیده

نمیدونم مشکل گوشی من با زبان آلمانی چیه. اصلا زبان آلمانی نمیاد با اینکه فعالش کردم. هم توی برنامه و هم توی ستینگ گوشی

7 پسندیده

من به آموز کار کردم این نرم افزار که شما فرمودید کار نکردم :hibiscus::blossom::sunflower::rose:

7 پسندیده

کل منوی زبان گوشیتو بزار رو آلمانی .کلا زبان گوشیتو تغییر بده

6 پسندیده

دیگه در این حد هم سخت میشه!

7 پسندیده

کاش بود خیلی خوب میشد :heart_eyes::sob:

6 پسندیده

با تنظیمات برنامه ور برین ببینین درست میشه

8 پسندیده

نه درست نشد. ولی یه کیبورد دیگه نصب کردم اوکی شد. مرسی

6 پسندیده