کدوم اشتراک برای من بهتره؟ حرفه ای یا طلایی!

کدوم اشتراک برای من بهتره؟

در حال حاضر زبانشناس شامل دو اشتراک میشه. اشتراک حرفه ای و اشتراک طلایی. برای خیلی از زبان آموزان سوال پیش میاد که کدوم گزینه ی بهتریه؟

چون واقعا خیلی ممکنه نیاز نباشه حتما طلایی بخرن یا بعضیا واقعا برای پیشرفتشون لازمه که طلایی رو داشته باشن. امروز من تو این ویدئو براتون این دو اشتراک رو باز میکنم و توضیح میدم.

بعد دیدن این ویدئو کاملا میتونید انتخاب درستی داشته باشید.

امکانات اپلیکیشن زبانشناس:

1. هایلایت لغات و عبارات به صورت نامحدود
  2. ساخت فلش کارت و ایجاد نوت برای لغات
  3. برنامه ریزی و آمار دقیق دروس مطالعه شده و تعیین میزان پیشرفت با جمع زدن اینکه چه تعداد لغت بلدید
  4. داشتن ترجمه در اکثر دروس زبانشناس به خصوص دروس سطوح ابتدایی و متوسط
  5. ارائه منابع کامل اعم از دوره های بروز و معتبر جهانی، کتابها در سطوح مختلف، کانال های آموزشی، پادکست ها، فیلم، انیمیشن، سخنرانی ها و…
  6. پشتیبانی آنلاین
  7. مشاوره ایمیلی
  8. تالار زبانشناس برای تمرین زبان انگلیسی
  9. انواع دیکشنری معتبر فارسی و انگلیسی
  10. سرچ لغات در دروس
    و کلی امکانات دیگه که لازمه امتحانش کنید تا دستتون بیاد.

————

پروفایل شخصی من: @yo_kambiz

————

تو کدوم اشتراک رو داری؟ و دوست داری چه منابع و امکاناتی به اپلیکیشن اضافه بشه؟ برام تو کامنتها بنویس.

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک این ویدئو در اینستاگرام

لینک این ویدئو در تلگرام

22 پسندیده

سلام آقا کامبیز :dizzy::dizzy:
خیلی عالی بود. ممنون‌. :shamrock::herb: :seedling:

من خودم، پارسال دقیقاً همچین روزی (بیست و پنجم آبان) اَپ رو روی گوشیم نصب کردم. ولی خوب، هیچی نمی خوندم، به دلیل خود همون آبان! :woman_facepalming:

یک ماه هم طول کشید تا انگیزه :blue_heart::blue_heart: کافی بگیرم برای خوندن و بعدش، اشتراک (طلایی) رو عضو شدم.

:peach::maple_leaf::herb:

6 پسندیده

درووووددددد
اگه فیلم زبان انگلیسی اثار باستانی و جاذبه های شهرهای ایران و کشورهای دیگه هم اضاف میکردین عالی میشد

4 پسندیده

سلام سلام ‌ . مرسی از این ویدئو و ی سوال داشتم
۱_ الان زبانشناس این اشتراک حرفه ای رو هنوز داره یا حرفه ای همین نقره ایه؟؟

۲_ و سوال بعدی اینکه مثلا من اشتراک نقره ای دارم و چند وقت دیگه تموم میشه ، اگر تمدید نکنم دیگه از هیچ قسمتی از زبانشناس نمیتونم استفاده کنم مثلا اون قسمتای رایگان مثل عبارات و جمله های روزمره رایگان و یا حتی دروسی ک الان دانلود کردم و دارم میخونم رو هم نمیتونم ببینم ؟؟؟

۳_ ایا در مدت یکسال اشتراک باید حجم معینی رو خونده باشم اگه بله ، لطفا راهنمایی کنید ک ب چ میزان باید بخونم . ی واحد ، ی میزان بهم بگید؟

4 پسندیده

سلام
ممنون از آقا کامبیز که این ویدئو رو درست کردند
من تا الان اشتراک نخریده بودم، اما اشتراک طلایی رو امروز خریدم واقعا بهش نیاز داشتم!
ممنون از آپ خوبتون

6 پسندیده

سلام ویانا خانم امید وارم حالتون خوب باشه

خیلی مبارک تون باشه ایشالا که هر روز زبان بخونین و عالیی باشید
روزتون خوش از خوشم اونورتر

4 پسندیده

ممنونم دوست عزیزم :bouquet:

ایشاالله برای همه :tulip:

4 پسندیده