ارزیابی دوره انگلیسی با پری

ارزیابی دوره انگلیسی با پری
none 4.633333333333334 15

بد نیست امیدوارم خوب باشه

1 پسندیده

با سلام صدای گفتاریشون خیلی ضعیفه

1 پسندیده

سلام و درود
به نظر من بهترین درسی که مطالعه کردم همین درس آموزش با پری بود

1 پسندیده

سلام
خیلی ممنون واقعا خوب و مفید بود

1 پسندیده

لطفا از پری بازم ویدئو بذارین

1 پسندیده

پکیجشونو کامل دیدم … جا داره خسته نباشید بگم ب تمام بچه های تیم زبانشناس… پکیج خوبی بود
کمی بخوام نقد کنم مشکلاتش این بود بعضی جاها صدای پری ضعیف بود مثل اونجا ک ماسک زده بودن و بعضی جاها صداهای بلندددی یهو پخش میشد آدم جا میخورد مثل صدای آژیر بعد صدا کردن سکوریتی یا صدای شروع اخبار

1 پسندیده

متاسفانه ایشان میکروفون قویی ندارند

خوب ،ممنون

سلام خوب تدریس میکنند کلی متاسفانه میکروفن ضعیفی دارند

تازه می‌خوام انگلیسی یاد بگیرم چی کار کنم

عالی

1 پسندیده

محتواعالی، ولی متاسفانه میکروفون ضعیفی دارند.

1 پسندیده

خیلی حوصله سر بر

عالی

1 پسندیده

Great

1 پسندیده

واقعا شما به این میگین آموزش زبان؟ واقعا خجالت آوره. فکر میکنم یادتون رفته قراره که زبان آموزش بدین نه چیز دیگه

فکر کنم به متد آموزش زبان همراه با فیلم آشنایی ندارین دوست گرامی

هر شخص می‌تونه با توجه به سلیقه از طریق فیلم و انیمیشن زبانش رو تقویت کنه

1 پسندیده

سلام،
هميشه دلم میخواست کلیپ ادمین هارو که قبلا بصورت هفتگی توی تالار بارگذاری میشد باهم یکجا از دوره های خودشون در زبانشناس ببینم اما بخاطر دوره های ای جی هوگ و استیو کافمن فرصت نمی کردم. بالاخره الان فرصتی دست داد دوره های این عزیزان رو مطالعه کنم و خیلی خوشحالم. این دوره ها هم یادگاری اونهاست. یکی از یکی بهتر.
حالا بیشتر این دوستان نیستن اما امیدوارم هرجا هستن موفق و سلامت باشن.

1 پسندیده

سلام
ازتون راهنمایی میخوام . برای آموزش گرامر چی کار کنم ؟ چندتا رو نگاه کردم ولی ترجمه نداشت .پیشنهاد شما برای شروع چیه؟

سلام وقت بخیر اگر مبتدی هستین پیشنهاد میکنم برای یادگیری گرامر، ترجمه، جمله سازی و… از اپ زبان آموز استفاده کنید و در کنارش از اپ زبانشناس برای گسترده خوانی و یا فشرده شنوی استفاده کنید.

اگر اپ زبان آموز نصب ندارین از این لینک میتونید دانلود و نصب کنید

1 پسندیده