تالار زبانشناس

اشکاال در اهنگ لیدی گاگا

از دقیقه ۸ ب بعد مسکل داره و اهنگ بر خلاف تصثیر از اول پلی میشه

4 Likes

ممنون اطلاع دادین بررسی میکنیم

4 Likes

سلام… اگه منظورتون آهنگ Shallow لیدی گاگا در دوره یادگیری انگلیسی با تلویزیون هست؛ چک کردم مشکلی نداشت. آهنگ از ابتدا تحلیل و بعضی قسمتها هم تکرار میشه.

3 Likes

سلام مجدد برای بنده از دقیقه ۸به بعد دوباره فیلم از اول میاد و با متن هماهنگ نیس شاید باگ ای او اس بوده به هر حال بازهم از پیگیریتون ممنونم شاد و سرزنده باشین

4 Likes

سلام دوست خوبم موردی که فرمودین رو چک کردم زمانی این اتفاق می‌افته که از درس خارج میشیم و دوباره که برمیگردیم میره از ابتدای درس در صورتی که تنظیمات روی ادامه از جایی که قطع میشه گذاشته شده…پیگیری میکنیم حتما تا این مورد رو رفع کنیم…اما اگه از درس خارج نشین و به طور ممتد گوش بدین فکر کنم این باگ ایجاد نشه

4 Likes

این آهنگ ها کجا هستن؟! فکر میکردم حذف شدن.

4 Likes

بله اطلاع دادم اونروز خدمتتون که در تلاش هستم دوره رو برگردونم :sweat_smile::rose:

3 Likes

ممنونم ازتون.چون دوستان سؤال کرده بودن فکر کردم برگشته اما نرم افزارم ایراد داره :joy:

3 Likes

بله برگشته عزیزم فقط یه باگ کوچیک داره تو نسخه آیفون وگرنه داره برمیگرده دوره

4 Likes

سلام
من با آقای ناصری صحبت کردم
گویا کاملا این دوره رو برگردوندن
البته درس لیدی گاگا و بردلی کوپر رو از توش حذف کردم

4 Likes

سلام عزیزم درسو حذف و بروز رسانی کردم ولی هنوز ندارمش

5 Likes

سلام بر شما. میشه لطف کنین بگین دقیقا کجاست؟! پیداش نمیکنم. تو یادگیری با تلوزیون نیست.

4 Likes

سلام
اسمش قسمتش یادگیری با موسیقیه

4 Likes

بله اسم قسمت رو میدونم اما تو کدوم گروه یا بسته هست رو نمیدونم. پیداش نمیکنم

3 Likes

سلام آقا فرزاد قبلا این بخش تو قسمت یادگیری با تلویزیون بود الانم همون جاست؟ چون برای من هنوز نیمده حتی حذف و دوباره بروز رسانی کردم

3 Likes

نیلوجان اونجا رو سرچ کردم نبود اصلا فکر کنم برای ما اضافه نشده. باید بریم اپل بخریم :joy:

2 Likes

بله همونجاست

عه خب پس دوباره پیگیری میکنم

:joy: نه، خیالتون راحت
پیگیری میکنم

5 Likes

ممنونم ازتون که پیگیری میکنین :rose:

4 Likes

چخوب خیلی متشکرم :pray::blush:

5 Likes