یک سال با زبانشناس 🎂

لازم نیست حتماً عالی باشی تا شروع کنی، ولی حتماً باید شروع کنی تا بتوانی عالی باشی.

زیگ زیگلار
الهه بانو ،این توفیق را به شما تبریک می گویم. :rosette::rosette:
بی شک دراین مدت حفظ زنجیره و فراگیری دروس ، تعامل با مربان ، حضور درتالار ، همتی مضاعف می طلبیده که شما درانجام این مهم موفق بودید.
ضمن ارج نهادن به مداومت و تلاش پی گیر شما ، از زحمات مربیان ، مدیر و عوامل فنی این اپ فاخر باید تشکر کنیم که امکاناتی برای تجلی استعدادهایی چون شما را فراهم آورده اند.
این توفیق کمی نیست ، برایتان توفیقات روزافزون آرزومندم و امیدوارم ما هم دراین اپ چنین روزی را تجربه کنیم و با دوستان زبانشناس به اشتراک گذاریم.:clap::clap:
توفیق شما به ماهم روحیه تلاش می دهد.
تلاشتان پرثمر، ایام بکام ، شادی ،همراه همیشگی شما باد :palms_up_together:

12 پسندیده

سلام آلهه خانم …
تبریک :ribbon::ribbon:
ماشاالله زنجیرتون هم کامله ! ۳۶۶

ای کاش منم بتونم به اندازه شما (حداقل دو ساعت روزانه)
وقت بزارم
…چون زبانشناس عالیه

11 پسندیده

چه لوح تقدیر طور شده و زیباست

8 پسندیده

خانم باقری گرامی شما لطف دارین ، زبانشناسان ، مربیان ،عوامل و مدیریت این اپ درخور تکریمی بیش از این هستند ، افسوس سواد ما کم است :hibiscus:

9 پسندیده

سلام الهه جان.
چقدر انگیزه گرفتم از دیدن تجربه ای که با ما به اشتراک گذاشتی. من اواسط سطح سه هستم و با اینکه از همون ابتدا این برنامه رو میشناختم اما مثلا چند ماه رها می کردم و دوباره برمیگشتم. اما پیشرفت خودمو حس کردم توی همون مدت.
بنظر شما میشه واسه آیلتس هم از زبانشناس کمک گرفت و باهاش برنامه ریزی کرد؟

10 پسندیده

سلام آقا فرزاد :dizzy::dizzy: خیلی ممنون :pray::blue_heart:

آره واقعاً :cherry_blossom::green_apple: تداوم تو مسیر زبان آموزی، از همه چیز مهم تره. :ok_hand::gem::herb:

سلام عباس آقا :dizzy::dizzy: خیلی ممنون از این کامنت قشنگ تون :pray::gem:

فکر نمی کنم فعلاً موفقیتی حداقل از دید خودم، وجود داشته باشه.
ولی مربی ها :dizzy::ribbon: و خود همین تالار :blue_heart: هم خیلی موثر بوده تو ثابت قدم بودن. :v::v::sunflower::hibiscus:

سلام آقا محمد :dizzy::dizzy: کم پیدا :grin:

راستش، این دو ساعت شنیدار :headphones: شاید پشتش چهار … پنج ساعت :alarm_clock: زمان باشه. مخصوصاً زمانی که تو زیبوک :books: کتاب می خونم، چون رو ساختارها و گرامرها، دقت می کنم و سعی می کنم تو قالب متن تا می تونم یاد بگیرم و سراغ کتاب های کاغذی نرم، و به دلیل اینکه “مثلاً الان چرا از این ساختار برای بیان این جمله استفاده کرده” توجه می کنم تا بتونم بعداً تو رایت، چت و مکالمه های خودم هم از اونها استفاده کنم، اینها همه ازم خیلی وقت می گیره و شنیدارم همیشه کمتر از اون زمان واقعی ای هست که تو برنامه :blue_heart: صرف کرده ام.

لایتنر رو هم که می دونی، کلاً بحثش جداست. :spiral_notepad:

سلام الهه خانم :dizzy::ribbon: خیلی ممنون :pray: عزیزم :sparkling_heart: نظر لطفت هست. :blue_heart::cherry_blossom::yellow_heart:

آره. ثابت قدم بودن تو مسیر یادگیری زبان، خیلی مهم هست. اِن شاء الله از این به بعد، دیگه منظم تر، برنامه زبان خوندنت رو ادامه می دی.

در این مورد، تو همینجا هم، برای یکی از بچه های تالار :blue_heart: نوشتم …

این رو اگه تو تالار سرچ کنی، تاپیک های خوبی رو می تونی پیدا کنی. ولی با این حال، اگه من باشم، این کار رو انجام می دهم.

:yellow_heart::sunflower::yellow_heart:

12 پسندیده

سلام الهه خانم گل تولد یک سالگی زبانشناس عزیز رو تبریک میگم :tada: :confetti_ball: :balloon:
دیر کامنت گذاشتنم رو به حساب بی وفایی نزارید معذرت میخوام به شدت درگیر درس و امتحان بودم :woman_facepalming: :pray:
این چند ماهی که با شما در زبانشناس بودم تلاشها و پشتکار شما رو از نزدیک دیدم
امیدوارم روز به روز بیشتر شاهد موفقیت شما باشیم
مرسی که تجربیاتتون رو به اشتراک گذاشتین تا ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم

11 پسندیده

سلام لیا خانم :dizzy::ribbon: ممنون عزیزم :sparkling_heart:
شما بی وفایی ات رو اون موقعی ثابت کردی که هر چی بهت گفتم بیا تو تاپیک های رایتینگ و چت و مکالمه، ولی حرف گوش نکردی و نیومدی! :grin: (شوخی)

اِن شاء الله تاپیک سالگرد :birthday: شما :blue_heart::green_apple:

من واقعاً وقتی خودم رو تو انگلیسی موفق می دونم که مهارت رایتینگ ام تو انگلیسی بشه مثل زبان مادری ام. چون بین چهار مهارت، رایتینگ، ضعیف ترین مهارتم هست.

:sparkling_heart::revolving_hearts::sparkling_heart:

8 پسندیده

به به بعد از چند ماه غیبت چه روزی به تالار برگشتم
:star_struck: …در همین بدو ورود کلی انرژی گرفتم :sunglasses:
الهه خانوم پرتلاش و پر انرژی تبریک میگم بهت (با یک روز تاخیر :bowing_woman:t2: ) یک سالگیه زبانشناسیتو
:birthday: :birthday::birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
میدونم برای این ۳۶۶ روز زنجیره حسابی زحمت کشیدی و قطعا لایق هزاران حس خوب و موفقیت های بیشتر هستی :heart: :heart: :heart:
ممنون که تجربه ی ارزشمندت رو در تالار با ما به اشتراک گذاشتی :kiss:

10 پسندیده

سلام کیانا خانم :dizzy::ribbon: کجا بودی عزیزم؟ :sparkling_heart: دلم برات خیلی تنگ شده بود. :blue_heart::blossom: نبودی، دلم نمی یومد تو تاپیک موسیقی :headphones: خودت، چیزی، آپ :outbox_tray: کنم. هر چند خودم هم تقریباً دو ماهه، فعالیتی نداشتم تو تالار :blue_heart:

خیلی عزیزی :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :heart::revolving_hearts::heart:
راستش، این تاپیک برای دو روز پیش بود (بیست و دوم آذر) :date:

این بیشتر “تاپیک سالگرد و مناسبتی” بود و زنجیره هم در کنارش بود.
می گم حالا اگه بخوام “تاپیک سالگرد دوم” :birthday: رو بزنم، باید زنجیره رو هم حتماً همین طوری حفظ داشته باشم؟! :joy: :laughing: :woman_facepalming:

خواهش می کنم عزیزم. :pray::two_hearts: امیدوارم که مفید بوده باشه. :gem::herb::sunflower:

:butterfly: :blossom: :full_moon_with_face:

8 پسندیده

سلام الهه جان خوشحالم موفق شدی یه زنجیره پر رنگ یه ساله تو کارنامه زبانشناس برای خودت ثبت کنی :tulip:
همینطور پر قدرت ادامه بده تا تولد دو سالگیت رو به همین پررنگی جشن بگیری :rose::heart:

11 پسندیده

سلام الهه جان :purple_heart:
تبریک می گم :rose::dizzy:
انگیزه،اراده و پشتکارت واقعا ستودنیه :heart_eyes:
از انگیزه و انرژی هایی که بهمون می دی خیلی ممنونم و باعث افتخارِ همچنین الگوی زبانی مثل شما داشته باشم :yellow_heart::orange_heart:
بابت تاخیر هم ببخشید :grin:
چند هفته ست خیلی کم میام تالار و مثل قبل انگیزه ندارم،فقط دست به لایکم :no_mouth:

9 پسندیده

سلام الهه خانوم عزیز، خیلی عالی بودی، باید یه تندیس ازت بسازن :heart_eyes::heart_eyes: منم واقعا از زبانشناس راضی ام اما مشغله های زیاد اجازه نداده اونجوری که باید براش وقت بزارم، و البته مثل خودت عشق زیبوک ام

13 پسندیده

سلام. به به ایول. واقعا افرین. بهت تبریک میگم😘
راستش الان حس من ترکیبی از حسودی و خوشحالیه😅
واقعا معلومه که با تمام وجودتون زبان کار کردید. اینکه کل سال رو بدون اینکه زنجیره تون قطع شه زبانو ادامه دادید. این عالیههههه:kissing_closed_eyes::maple_leaf:
من هم تازه یکی دو ماهه زبانشناس دارم. و ده بار زنجیره مو ادامه میدم بعد قطع میشه ادامه میدم دوباره قطع میشه:sob::sob::sob: واقعا باید یه فکر به حال خودم بکنم.
ولی تجربه ای که به دست اوردم تو این دو ماه
(که البته تجربه جدیدی نیست همه میدوننش😁)
این بود که اوضاع یکنواخت زبان خوندن رو عوض کردم. مثلا یک روز بیشتر فیلم میدیدم یا اینکه یک روز داستان میخوندم و چند تا کارهای دیگه. اینجوری باعث شد انگیزه ام بره بالا. البته فقط نوع داستان نیست. من علاوه بر تغییر دادن داستان مکان خوندنمم تغییر دادم. مثلا یه روز تو اتاق خودم میخوندم. یا یک روز تو یه اتاق دیگه میخوندم😅 یا اصلا بعضی وقت در حال پیاده روی میخوندم.
خلاصه به نظرم تنوع بهترین کار برای ایجاد انگیزه س.
بازم تبریک میگم عزیزم:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

11 پسندیده

سلام محدثه خانم :dizzy::ribbon: عزیزم :sparkling_heart: من که کلی بابت همین زنجیره، تو پشتیبانی بهت زحمت دادم. ولی مشکل از گوشیم بود. گوشیم یهو ترکیده بود :laughing: و هیچ صوتی تو برنامه برام پخش نمی شد تا زنجیره ام رو پر کنم. فقط باید گوشیم :iphone: رو فلش می کردم.

خیلی ممنون عزیزم :blue_heart::two_hearts: فکر کنم این زنجیره :chains: آش کشک خالم هست! :laughing: آخه بعد این تاپیک، قصد داشتم بشکونمش! :joy: :rofl: حالا تاپیک سالگرد دوم :two: هم باید بزنم.

سلام زینب خانم :dizzy::ribbon: نظر لطفت هست. :pray::gem: ولی خودم هم یه مدته که تو اینجا، کم کار شدم. حتی تو تالار :blue_heart: هم نبودم. :sunflower::maple_leaf:

خودم که یکی دو ماه، حتی تو تالار نبودم و هیچ لایک و کامنتی هم نمی زاشتم. :joy: پس اینجا، کارهای منو چی می گی؟ :grin::blue_heart:

سلام شیوا خانم :dizzy::ribbon: این یعنی چی؟! :laughing: :woman_facepalming: اینطوری ها هم نیست، بخدا. زیادی منو، دست بالا گرفتی. :upside_down_face:

همون کم خوندن، بهتر از هیچی نخوندن هست. آره واقعاً، زیبوک :books: معرکه هست. :sunflower::hibiscus::blossom:

سلام یکتا خانم :dizzy::ribbon: عزیز :sparkling_heart: این حرف ها چیه؟! :joy: اختیار داری. :pray::gem: همه جوره، قبوله. :grin::pray::green_apple:

خیلی ممنون که تجربه ات رو گفتی. با اینکه خودم تو این تاپیک از بچه ها :blue_heart: خواسته بودم که تجربه زبان خوندنشون رو تو طول این مدت بگند. ولی اکثراً نگفتند.

:hibiscus::sparkling_heart::hibiscus:

10 پسندیده

سلام الهه جون :blue_heart:

امیدوارم همین طور پر انرژی به مسیرت ادامه بدی. ۱ سال تعهد چیزه کوچیکی نیست و واقعا جای تبریک داره. :rose:

من فک کنم حدود ۵ ماه میشه که با زبان شناس شروع به خوندن کردم و از همون اول که اومدم ی راس رفتم سراغ زیبوک. بخوام صادقانه بگم من درک مطلب بالایی داشتم و گرامرمم خوب بود ولی دایره لغاتم چندان تعریفی نداشت بخاطر همین اوایل برام کمی سخت بود. من صوت پلی میکردم و بهش گوش میدادم و اگه وسطا از ی لغت یا ی اصتلاح(بیشتر اصتلاح) خوشم میومد یا فکر میکردم بدرد بخوره گوشی رو روشن میکردم به جعبه لایتر اضافه میکردمش. ولی بعد ۲ ماه دایره لغاتمم با همون شنیداری زیادی که داشتم خیلی گسترده تر شد با اینکه من اصلا بعضی از لغت ها رو به جعبه لایتر اصافه نمی کردم، انقدر میشنیدمشون که نیازی نبود و یادشون میگرفتم. حتی بعصی اوقات تو چتا یهو از ی کلمه استفاده میکردم که اصلا نمیدونستم کجا یاد گرفتمش بعد که معنیش سرچ میکردم میدیدم درسته.
لایترم همیشه سعی کردم که هر روز باهاش کار کنم که تلنبار نشه.
در کل ب نظر من شنیداری زیاد خیلی باعث پیشرفت میشه.

12 پسندیده

واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم ،درجه1

8 پسندیده

سلام
خدا قوت خانوم ولایتی :rose::rose:
دوستانی ک پست های شما رو دنبال میکردن میدونن تو این ی سال شما هم کرونا گرفتی هم اگه اشتباه نکنم ی عمل چشم داشتین و… ولی ظاهرا هیچ بهونه ای نمیتونه شما رو متوقف کنه
خداییش دمتون گرم :blossom::blossom::blossom:

11 پسندیده

اول از همه تبریک میگم بهتون واقعاً برای یه سال تعهدتون با توجه به اینکه یادمه اوایل که وارد تالار شدم و باهاشون آشنا شدم عزیزی رو از دست داده بودید با این حال اهل بهونه آوردن نبودید و واقعا تحسین برانگیزه عملکردتون.
و خب درمورد تجربه م با زبانشناس می توانم بگم که من بیشتر از کتاب ها خوشم میاد البته شروعم با دوره ها بود و اوایل یه جورایی سردرگم بودم نمیدونستم دقیقاً باید چی کار کنم. با یکی از دوره ها شروع کردم ولی اصلا دوره رو دوست نداشتم و از زبان خوندن لذت نمیبردم تا اینکه یه روز تصمیم گرفتم از تیم پشتیبانی کمک بگیرم و اونا بهم دوره ی دیگه ای رو پیشنهاد کردن که خیلی بهتر از قبلی بود و باهاش به مشکلی برنخوردم، کلا تیم پشتیبانی خیلی خوبی داره زبانشناس. بعد از چند ماه استفاده از دوره ها خوندن رمان هم توی برنامه م آوردم که خب میتونم بگم رمانی که تازه شروع کردم ( آن شرلی در گرین گیبلز) موقع خوندنش فقط یه لبخند پهن گوشه ی لبمه. و واقعا از خوندن انگلیسی به این شیوه لذت میبرم.
میتونم بگم که واقعاً با استفاده از زبان شناس تونستم مهارت لیسنینگم رو به طور قابل توجهی بهبود ببخشم و… .
به چند نفرم معرفی کردم اپش رو چون می‌دونم که رضایت بخشه.
موفق باشید و سربلند.
همین.

12 پسندیده

سلام الهه جان :heart_eyes: :heart_eyes:
گشتم تا پیدات کنم بخدا. کم پیدا شدی چرا پس. جای خالیت رو حس میکردم. :heart:
مبارک باشه یک ساله گی پشتکار مثال زدنیت. :kissing_heart:

10 پسندیده