سوال راجب زبانشناس

سلام دوستان

من چند وقته زبانشناس رو نصب کردم ولی الان تقریبا یه هفته هستش که جدی دارم پیش میرم.
یه مشکلی که دارم :frowning:از گرامر هیچی هییییچیییی نمی‌دونم بعد همین موضوع باعث شده مرحله آخر یادگیری که مکالمه با خودم هستش رو از پسش خوب بر نیام و مجبور به حفظ متن بشم :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:
مثلا یه سری کلمه ها و حروف ربط مثلan ,the,it,this ,these than…رو مشکل دارم.
از طرفی زیاد نحوه کار با زبانشناس رو نمیدونم :person_facepalming::no_mouth:فقط فهمیدم خیلی چیز خفنیه:sunglasses::joy:و کلی امکانات اعم از ویدیو و ویس و کاربران فعال… داره من درخواستی که دارم اینه اگه کسی ویدیویی دیده که می‌تونه همین گرامرهای پایه رو به من یاد بده لطفا برا منم بفرسته.

ممنون ازتون

5 پسندیده

سلام عزیزم درمورد گرامر these-this-لونا عزیز ویدیو درست کرده این ویدیو ببین

5 پسندیده

سلام خوش آمدید پیشنهاد زبانشناس این هست فعلا دنبال گرامر نباشید کم کم پیشرفت میکنید و تا حدود زیادی گرامر را نخواسته یاد میگیرید آن شاء جلوتر که رفتید نکات گرامری رو پیگیری کنید

7 پسندیده

دستتون درد نکنه:pray::pray::pray::pray::pray::pray:
:pray:

4 پسندیده

سلام دوست خوبم خیلی خوشحالیم که شما رو در جمعمون داریم :relieved::rose:

برای یادگیری نحوه کار با اپلیکیشن این دو لینک رو ببینین

و برای آموزش گرامر این دوره‌ها رو بهتون پیشنهاد میکنم

9 پسندیده

سلام ممنونم واقعا حیرت انگیزه شدم .من تا الان فقط داستان هایی که توی صفحه اصلیم بود رو دیده بودم و کلی حسرت می‌خوردم چرا قبلتر با زبانشناس آشنا نشدم ولی الان وقتی اینا رو دیدم واقعا شگفت زده شدم
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
خسته نباشید خداقوت خدمته همه شما اعضای زبانشناس کارتون خارق‌العاده هستش:+1::+1::+1::sparkling_heart:

5 پسندیده

خوشحالیم که دوره‌ها رو دوست داشتین و انشالا براتون مفید باشه…سوالی بود هم میتونین توی تالار بپرسین هم با پشتیبانی اپلیکیشن مطرح کنین ما در خدمتتون هستیم :relaxed::heart::rose:

5 پسندیده