راهنمای کامل برنامه آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

@ali13681

این تاپیک به شما نحوه کار با اپلیکیشن رو آموزش میده

8 پسندیده

دست گلت درد نکنه میترا خانم :gift_heart: با این توضیحات جامع و کامل.:blush::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

این گلهای بهاری تقدیم به روی ماه مهر بانوی تالار :cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::rose::blossom::blossom:

8 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم @Helen20 جان :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet: صبح بهاریتان سرشار از عطرگلهای اطلسی و رازقی نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:ارادت خانم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet:خوشحالم برایتان کاربردی بوده عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:و ممنون بخاطر زمانی که صرف مطالعه این تاپیک کردیند خانم گل دوست داشتنی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::bouquet::rosette::blossom:مسیر زندگیتان پر از شکوفه های تندرستی و موفقیت خانم گل :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet:

10 پسندیده

With best wishes

:blossom::rose::two_hearts:

7 پسندیده

سلام میترا جان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
شما با این تاپیک پرباری که زدی تا سالیان سال برای خودت توی زبان شناس دعای خیر خریدی جونم، منم به سهم خودم ، هر جا ببینم دوستان به مشکل خوردن ، این تاپیک رو براشون میزارم ، واقعا کاربردیه :hugs::hugs::hugs:

همیشه موفق باشی عشقم :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

8 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم @sama-golab جان :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower: صبح بهاریتان سرشار از نغمه های خوش چکاوک های بهاری :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette:ارادت خانم :pray::pray::pray::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:شرمنده ام می کنید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom:کاری نکردم خانم گل احساس دینی بود که نسبت به برنامه داشتم و در مقابل دیگر عزیزان اصلا کارخاصی نکردم و۱قطره ی کوچک در دریای بیکران بیشتر نیست نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:و این نگاه پر مهر و محبت شما عزیزان دلم را نشان می دهد و باعث افتخارم که مورد توجه شما عزیزان دلم قرارگرفته و بیشتر از آن باعث فخر و مباهاتم که قابل دانستیند وبه این تاپیک سرزدیند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus:انشاالله برای دوستان مفید واقع بشود :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette:بهترینها را برای شما عزیزدلم آرزودارم دریای زندگیتان تاابد آرام و آسمان موفقیتهایتان رنگین کمانی باشد نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:فدی داری خانم گل :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::rosette:مهرومحبتتان لایتناهی :tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette:

9 پسندیده

وقتی شما انقدر با محبت :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: و با انرژی مثبت :star_struck::star_struck::star_struck: با من حرف میزنید، من شرمنده میشم عشقم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: زبانم الکنه بانو جان :no_mouth::no_mouth::no_mouth::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face::zipper_mouth_face: آینده ای روشن پیشرو داشته باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::rose::rose::rose::heart::heart::heart::hugs::hugs::hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::partying_face::partying_face::partying_face:

7 پسندیده

دشمنت شرمنده قشنگم‌ :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette:من بیشتر شرمنده ی لطف و محبت و نگاه زیبای شما ودیگر عزیزانم شدم نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:فدایی داری خوشگل خانم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:مهرومحبتت کهکشانی ست فداتبشم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:تاج سر و نورچشمی عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::white_flower:برقرار و پایدار باشیند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::rosette:

9 پسندیده

توضیح شما کاملا کامل بود آفرین ممنونم منم چن تاشو بلد نبودم ولی از شما یاد گرفتم ممنون

6 پسندیده

سپاس عزیز عالی بود دستتون بی بلا

7 پسندیده

سلام بسیارعالی و جامع خدا قوت :tulip::tulip::tulip::pray:

4 پسندیده

سلام ‌.لطفا برای اپدیت جدید اپلیکیشن هم چنین آموزشی بزارید برای تازه واردان لازمه

2 پسندیده

سلام خیلی کاربردی و مفید بود.

1 پسندیده

عالی بود
متشکرم :pray:t4: :deciduous_tree: :four_leaf_clover:

2 پسندیده

خیلی آموزنده و جالب بود. کاشکی دقیقا این توضیحات هم درباره تالار زبانشناس بود. خیلی دوست دارم آقا کامبیز درباره این یکی توضیح بدن

2 پسندیده

مقاله آموزشیتون کاملترین بود ممنون واقعا
یه سوالیم که داشتم این بود که هر روز که وارد اَپ میشیم اولویت شروع و مرور با لایتنره ی متن ی فیلم؟
اینُ یکی پاسخگو باشه خیلی کمکم کرده
(شاید هیچ فرقی نداشته باشه‌ها ولی برا من تو این تقریبا دو سال سوال بوده):rose::pray::pray::pray:

2 پسندیده

حتما از فردا یک بخش مناسب انتخاب میکنم و دیگه مستمر میخونم هرروز
ممنونم از راهنماییت😍

4 پسندیده

سلام و دورد بر میترا خانم گل
گل کاشتی دختر
دستت درد نکنه چقدر قشنگ با صبر و حوصله این تاپیک رو ساختی
بهت تبریک میگم
چون یکی از اساسی ترین مشکلاتی هر برنامه راهنمای اون هست که شما خیلی قشنگ اونو بیان کردی
هر چی گله نثار دست پر برکتت

3 پسندیده

سلام دوستان،
یه راهنمایی کامل می خواستم، من سطحم خوبه کلمات رو خوب متوجه میشوم ولی روان نمی تونم صحبت کنم الان به بخش دروس جی هوک رسیدم همه می گن برای مکالمه عالیه؟
درس اول vip حدود کلمات ۹۵ درصد بلدم، این بهتره ؟ یا مگا داستان؟
روش کار بار هرکدوم چه طوریه؟

این هم سطح مگا داستان،
به هر حال یکی را باید انتخاب کنم، فقط برای مکالمه می خوام، لطفا کسی تجربه موفقی داره کمک کنه؟؟