ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

بشدت بینظیر و عالی من واقعا لذت میبرم ممنونم از زحمات شما

4 پسندیده

بسیار عالی، با این برنامه شما، امیدوارشدم به یادگیری زبان. خسته نباشید و خداقوت.

4 پسندیده

با این برنامه دیگه نیازی به آموزشگاه و معلم ندارین

5 پسندیده

من حدود یکسال هست دارم از این اپلیکیشن استفاده می کنم و پیشرفت خوبی داشتم و از تکنیک و روش های اموزشیش بسیار بهره بردم

4 پسندیده

nemidunam chijuri bayad shoroo konam?!

2 پسندیده

برای استفاده از اپلیکیشن زبانشناس ویدئوهای اختصاصی به صفحه اینباکس شما در زبانشناس اضافه میشه. اگر اولین ویدئو رو هنوز ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید.
لینکشو براتون در ادامه هم میذارم.

این هم یک پست درباره راهنمای کار با نرم‌افزار

این لینک ها هم میتونه برای انتخاب دوره براتون کمک کننده باشه

آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

ترتیب و منابع اصلی و فرعی موجود در برنامه ی زبانشناس (از کجا شروع کنیم؟)

دایرةالمعارف دوره ها برای تقویت مهارت های اصلی

1 پسندیده

برنامه بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستش و از این که با این برنامه آشنا شدم خیلی خوشحال هستم.

5 پسندیده

بهترین اپلیکشنه پیشرفت خوبی تو این چند ماه داشتم و از همه مهم تر اینکه با فیلم ها و کتاب ها و برنامه هایی که خودم دوست داشتم زبانمو تقویت کردم نه معلم زبانی که حالم بهم میخورد ازش:sweat_smile::pray:ممنونم از تموم زحمت هاتون بابت این اپلیکیشن

5 پسندیده

من با دوره داستان های کودکانه شروع کردم و الان دارم دوره انگلیسیه قدرت رو میگذرونم واقعأ عالیه

4 پسندیده

عالی ترین اپلیکیشن زبان هست

4 پسندیده

بسیار کاربردی هست
خصوصا پشتیبانی بسیار قوی داره و همچنین با ویدئو هایی که میگذارند راهنمایی میکنند که چطور میتوان هم از اپلیکیشن درست استفاده کرد هم چطور میتوان زبان را بهتر و راحت تر مسلط شد

4 پسندیده

عالیه ، عالی ، عالی
نمی تونم بیشتر توضیح بدم

4 پسندیده

بسيار عالي و كارآمد به شرطي كه هر روز كار كنيد

4 پسندیده

عالیه من خیلی دوستش دارم

4 پسندیده

عالی😁 من که راضیم و پیشنهاد نصبش رو میدم حتما

4 پسندیده

فقط می تونم بگم بی نظیر و عالیه

4 پسندیده

داداش گلم حالا درسته برنامه ی خوبیه ، خوشحالم که موفق بودی باهاش، ولی دیگه به معلم چرا بی‌احترامی میکنی، همه معلم ها عزیزن، لطفا اینجوری باهاشون حرف نزن

4 پسندیده

عالی عالی عاااالیییی

3 پسندیده

کاش نرم افزار برای ویندوز هم ساخته شه

5 پسندیده

برنامه کاملی برای راه افتادن یا به قول معروف عبور از سربالایی زبان عالیه بعدش که میشه سر پایینی شو نمیدونم چون نریسدم اونجاش

4 پسندیده