یکی از ضعف های بزرگ اپلیکیشن زبانشناس

سلام خدمتون دوستان زبانشناسی.
من بارها این انتقاد رو مطرح کردم بزرگترین ضعف زبانشناس اینه که لهجه ها داخلش مشخص و تفکیک نشده مثلا مشخص نشده کدوم بسته ها به لهجه بریتیشه و کدوم امریکن و کار رو برای یادگیری دشوار کرده.سال گذشته من این انتقاد رو مطرح کردم دوستان زبانشناسم گفتن بهتره جفتشو با هم کار کنیم با اینکه این موضوع از نظر خودمم درست نبود با اساتید زبان خودمم مطرح کردم و نظرشون رو پرسیدم بلا استثناء همشون گفتن باید یه لهجه رو انتخاب کنی و اونو پیش ببری نمیشه یکی از این یکی از اون یاد بگیری آخرشم هیچی به هیچی.آپدیتهای شما فقط رو محتوا کار میشه اونم نه خیلی زیاد لطفا رو ضعف به این بزرگی هم کمی توجه به خرج بدید مثلا خودم میخوام لهجه امریکن رو کار کنم اصلا نمیدونم کدوم بستتون به لهجه امریکنه مجبورم همه رو یکی یکی گوش بدم اونم معلوم نیست متوجه بریتیش و امریکنش بشم یا همینجور یکی از این یکی از اون یاد بگیرم بره.خواهش میکنم این ضعفم زودتر برطرف کنید اونوقت میتونید ادعا کنید زبانشناس برای یادگیری عالیه.ممنون از محبتتون

10 پسندیده

سلام من یه راهنمایی برات میکنم
Bbc مال انگلستان
Vox مال امریکا

7 پسندیده

سلام دوست عزیز

تو راهنمای اول همه دوره ها، نوع لهجه اون دوره مشخص شده.

9 پسندیده

دوست خوبم در اپدیت فنی این مورد مدنظر قرار داده شده اما در چند هفته اخیر، ما در توضیحات دوره نوع لهجه هر دوره رو قرار دادیم تا قبل از دانلود اون دوره از نوع لهجه باخبر بشین، همونطور که خانم ولایتی عزیز در عکس براتون گذاشتن

7 پسندیده

یه راه اینه یک دقیقه به متن گوش بدی اگه سردرد گرفتی اون لهجه بریتیش هست. به قول برره ای ها لهجه شون خیلی ضایع بید.

3 پسندیده

اخیرا این مورد توی بخش کاوش اپلیکیشن زبانشناس انجام شده :white_check_mark:

3 پسندیده