3 ذهنیت که انگیزه شما را برای یادگیری انگلیسی دو چندان می کند

الان به یه جایی رسیدم که واسم سخته توی خونه یکجا بشینم و زبان کار کنم و غالبا وقت هایی که بیرونم و کار خاصی انجام نمیدم بصورتی که واسم لذت بخشه به کارم ادامه میدم

5 پسندیده

خب این مقاله هم ۵۰ تایی شد.

یادش بخیر این مقاله رو خیلی دوست داشتم. فک کنم استارت دست به قلم شدن از این خورد.

جالبه الان خودم خوندم تحت تاثیر قرار گرفتم :joy::joy::joy::joy::joy: ( بله من خودمم مقالاتمو بعد مدت ها میخونم :grin:)

از همه دوستانی که تو نوشتن این مقاله کمک کردن ممنونم.

برای دوستی که این ایده رو بهم دادن و الان در بستر بیماری هستن هم آرزو سلامتی دارم و امیدوارم هر چ سریع تر سلامتیشون رو بدست بیارن :tulip::tulip::tulip::heart::heart::heart:

16 پسندیده

تشکر بابت مطالب ، لطف کردید.

4 پسندیده

سلام ممنون بابت مطلب عالیتون دقیقا من چند روزه که زبانشاسو گذاشتم به حال خودش چون اصلا دیگه انگیزه ای براش ندارم و همین که پیشرفتم حلزون واره بیشتر بی میلم کرده بود.

4 پسندیده

بسیار عالی و واقعی بود آقا کامبیز:rose::blush:

5 پسندیده

:pray:
عالی بود عالی…ممنون

2 پسندیده

عالی بود بهش احتیاج داشتم ممنونم

4 پسندیده

دقیقا حرفهای منفی که من بخودم میزنم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::blossom::sunflower:بسیار عالی باتشکر :hibiscus::rose::tulip::bouquet:

3 پسندیده

سلام
مقالتون بسیار عالی و تاثیر گذاره، ۲ ماهی هست با زبان شناس آشنا شدم ولی متاسفانه به خاطر مشغله زیادنمیتونم خیلی مرتب براش وقت بذارم .و اینکه برای یادگیریش نمیتونم خیلی زمان و انرژی بذارم برام خیلی ناراحت کنندس ولی هر بار که دلسرد و خسته شدم با ارسال یه مقاله دوباره انرژی مثبت دریافت کردم واین بار با اینکه ۴ روزه از ارسال این مقاله به ایمیلم گذشته و تازه فرصت کردم بخونمش دوباره انرژی مثبت گرفتم نه تنها برای آموزش زبان بلکه برای خیلی مسائل دیگه.

3 پسندیده

سلام خسته نباشین واقعا خیلی قشنگ حرف میزنید و ادمو امید وار میکنید من تازه امروز با شما اشنا شدم و این اولین مقاله ای ک از شما میخونم من اول راهم نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم:pensive::pensive::pensive:

4 پسندیده

سلام زینب جان خوش آمدید. پیشنهاد میکنم برای اینکه بتونید از همه مطالب تالار به زمان مناسب بهره مند شید حتما از قسمت سرچ به صورت کلید واژه در خصوص سوالاتتون استفاده کنید. مثلا کلمه شروع رو سرچ کنید و متوجه میشید تعداد زیادی تاپیک از دوستانی وجود داره که سوال مشابه شما رو داشتن که از کجا شروع کنند. پس حتما میتونه کمک کننده باشه براتون. همچنین تیم زبانشناس همچنان در حال آماده سازی محتواهای جذاب و مفیده حتما پیگیری بفرمایید. موفق باشید :blush::rose::rose:

6 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی :tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet:.ممنونم بابت این همه مطالب خوب و این همه انرژی مثبت.وجودتون نعمت :ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:.انشاالله که همیشه پرانرژی باشید :bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::pray::pray::pray:

4 پسندیده

خیلی ممنونم بابت مطالب عالیتون… منم گاهی اوقات خیلی بی انگیزه میشم و کیفیت کارم میاد پایین ولی این مطالب دوباره آتیش انگیزمو شعله ور میکنه:blush::blush::ok_hand::ok_hand::muscle::muscle:

4 پسندیده

یه مقاله قشنگ دیگه :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

نکته ی ریز جالبی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده