3 ذهنیت که انگیزه شما را برای یادگیری انگلیسی دو چندان می کند

با سلام و عرض خسته نباشید مقاله تون بسیار عالی بود
ودقیقا به نکته های ظریفی اشاره کردید
و اینکه یادگیری زبان با فعالیت مورد علاقه تلفیق بشود، ایده جالبی بود مممنونم

4 پسندیده

ممنونم و خواهش میکنم.

بله تلفیق انگلیسی با علاقه چیزیه که باید وجود داشته باشه.

چون خود به خود علاقه میتونه انگلیسی رو تغذیه کنه.

4 پسندیده

سلام کامبیزجان.ممنونم بابت این همه مطالب خوب و این همه انرژی مثبت.خیلی باحال بود.بازم میگم وجودت نعمته.انشاالله که همیشه پرانرژی باشی…:heart::heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده

ممنونم آقا مهدی عزیز. شما لطف دارید.

ممنون از انرژی ای که با این کامنت خوبتون به من انتقال دادید. :pray::pray:

3 پسندیده

درود فراوان به آقا کامبیز، انسان خونگرم و سخاوتمند و ایثارگر.
مقاله بسیار خوب و مفید و روشنگری بود. ممنونم از زحمات بی دریغ و بی منت تان… و سپاس از اینکه وقت گرانبهایتان را برای بهتر شدن زبان آموزان زبانشناس میذارید. من وقتی کمک و راهنمایی شما رو می بینم احساس دین میکنم و با قدرت و تمرکز بیشتری تمرین می کنم تا شاید گوشه ای از زحمات شما جبران بشه… من خجالت میکشم که با وجود دوست خوبی چون شما زبان رو رها کنم!!!
الهی همیشه پرانرژی باشید…

5 پسندیده

چه کامنت خوب و دلگرم کننده ای.

من از همینجا براتون بهترین هارو آرزومندم و اگه تا جایی که بتونم بهتون کمک خواهم کرد.

خوشحالم که دارید از زبان لذت میبرید :clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلامی دوباره
اگه پیامم دلگرم کننده بود بخاطر وجود گرم شماست که دارید کمک می کنید تا به قله هدف برسیم. من عاشق زبان انگلیسی هستم و مثه شما در دوران مدرسه خاطرات خوبی دارم. اون وقتها زبان از اول راهنمایی شروع میشد، یادمه تقریبا یه ماه از سال تحصیلی میگذشت که زبان رو از کلاس اول راهنمایی برداشتن و از دوم راهنمایی شروع کردن یعنی اول راهنمایی درس زبان حذف شد… تازه حروف انگلیسی رو یاد گرفته بودیم و فقط یه دیکته بهمون گفته بود و من اولین نمره دیکته ام رو نوزده شده بودم چون q رو غلط نوشته بودم! اینم اولین خاطره از زبانم! وقتی حذف شد خیلی ناراحت شدم! تمام معلم های انگلیسیم عالی بودن و من هم دوسشون داشتم… قطعا اونها باعث علاقمندی من شده بودن. و الان هم آقای ناصری و شما قطعا باعث پیشرفت من خواهید شد. دوستتون دارم.
پیروز باشید دوست خوب گیلانی ما…

6 پسندیده

ممنونم خیلی عالی بود
خیلی هم به موقع برا من ارسال شد :tulip::tulip:

4 پسندیده

خیلی ممنون دوست عزیز من همیشه از شماها انگیزه و قدرت یادگیری میگیرم. سلامت باشین

4 پسندیده

خواهش میکنم دوستان.

امیدوارم به بهترین نحو ممکن به انگلیسی برسید و ازش لذت ببرید :clap::clap::clap:

4 پسندیده

با سلام
توی اون دوره ای که من نمی‌دونستم چه شکلی زبانشناس رو بخونم و با یک برنامه من درآوردی زبان می‌خوندم، تنها انگیزه‌ای که باعث می‌شد با اون برنامه بی‌خود درس بخونم، این بود:
“اگه همین جوری بی‌خود هم زبان بخونم، بهتر از اینه که هیچی نخونم”.
و همین طرز تفکر باعث می‌شد وقتی که انگیزه ام صفر بود، بازم پا می شدم و زبان می‌خوندم.

7 پسندیده

سلام.
ممنون از حمایتهای معنوی تون.
من هرزگاهی تو فشارهای کاری تصمیم میگیرم یادگیری انگلیسی را فعلا کنار بذارم و آن را زمان دیکه ای موکول کنم ولی این تاپیکهای به جا ، با مفهوم و کاربردی شما من را از تصمیمم پشیمان میکنه و دوباره به ادامه یادگیری روزانه حتی به مقدار کم برمیگردانه.
خیلی خوب چالشنگری کردید و خیلی خوب راه حل ارائه میدید. واقعا احساس مسئولیت شما ستودنی است.
امیدوارم بتونم ادامه بدم و به سطح موردنظر خودم برسم.
متشکر از همه زحمات شما

4 پسندیده

باید بگم اپلیکیشنتون عالیه.یعنی فکر همه جا رو کردین.اینکه ایمیل هایی با هدف افزایش انگیزه ارسال میکنید هم یکی از کارهای مختص به شماست که باعث جذب حداکثری زبان آموزا میشه.
راستی ۲ تا سوال داشتم
شما تماشای فیلم و انیمیشن رو هم توصیه میکنید یا نه؟
اگه توصیه میکنید،لطفا انیمیشن هایی که کاربردی هستنو معرفی کنید.
سوال بعدیم اینه که برای هر کلمه ای دو نوع تلفظ انگلیسی و آمریکایی ارائه میشه.تو عصر امروز کدوم لهجه مناسب تره؟

4 پسندیده

توصیه میکنیم و قراره یک تپلیکیشن مختص این موضوع ساخته بشه.

خوب آمریکن اقبال بیشتری داره ولی توصیه میکنیم هر دو لهجه رو یاد بگیرین.

7 پسندیده

سلام.
آقا کامبیز مثل همیشه مقالتون عالی بود و کلی نکته ازش یاد گرفتم. :clap:t2:

سپاس از این همه انرژی خوبتون.و این که همیشه وقت میزارید مقالات به این خوبی می نویسید.

من در مورد اهدافم به چیزای مختلفی فکر کرده بودم اما با خوندن این مقاله همشون رو روی کاغذ نوشتم تا جلوی چشمم باشه برای انگیزه گرفتن.

واسه تنوع دادن به یادگیری زبان من خیلی برنامه ها رو دوست دارم اضافه کنم اما متأسفانه در ابتدای راهم دایره لغاتم خیلی پایین هست این موضوع منو محدود کرده. مثلاً تصمیم گرفتم فیلم ببین دیدم اندازه چهار پنج صفحه لغت ازش بلد نبودم.:sweat_smile:

اهداف یادگیری زبان من خیلی زیاده
اما ابتدای راهم و با خوندن مقالات این سایت و تجارب اعضای این سایت دارم دنبال مسیر درست یادگیری زبان خودم میگردم که با انرژی بیشتر و با اراده قوی تری ادامه بدم.

تا قبل از آشنایی با این سایت همیشه فکر میکردم تنها راه یادگیری زبان کلاس و استاد خصوصیه که از عهده من خارج بود و باعث وقفه افتادن تو یادگیریم شد. خوشحالم که با جمع شما آشنا شدم و خدا رو شکر میکنم بابت این پیش آمد. و هر بار که مقالها رو میخونم کلی انرژی میگیرم و این حال خوب با تمام اطرافیانم که میدونم مثل من به زبان علاقمند هستند به اشتراک میزارم.
سپاس از شما و مدیریت سایت و تمامی اعضا پر انرژی و فعالتون:pray::bouquet:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز.
خیلی خیلی ممنونم از لطفی که به من دارید.
خوشحالم که راضی هستید و امیدوارم موفقیتتون رو باهامون به اشتراک بزارید.

اینکه اهدافتون رو نوشتید فوقالعادست. من خودم یه جورنال خارجی دارم که توش اهدافم رو مینویسم. سعی میکنم هر چیزی که یاد گرفتم بنویسم.

ممکنه دوباره بهشون نگاه نکنم ولی نوشتن با دست حافظه رو سه برابر تحریک میکنه چرا که بین حافظه و دست ها ارتباط ایجاد میشه.

من قبلا درباره حافظه و تحریکش صحبت کردم تو مقالاتم. یه نمونش همین نوشتن و نوت برداری.

بهتون تبریک میگم. امیدوارم به این روند همیشه ادامه بدید.

10 پسندیده

بله من شروع به خوندن در زمینه موفقیت و انگیزشی علاوه بر زبان کردم .
این روش علاوه بر فعال کردن ذهن فایده دیگه ای هم داره و اون اینکه ذهنم درگیر هزار هدف و آرزو شده بود باعث شده هرچی ذهنمو درگیر میکنه روی کاغذ بیارم و دسته بندی و زمانبندیشون کنم و با تمرکز بیشتر روی کارامو انجام بدهم. دیگه کمتر ذهنم موقع کار و فعالیت های دیگه از این شاخه به به اون شاخه میپره.

سپاس از لطفتون حتماً اون مطلب رو پیدا میکنم و مطالعه میکنم

5 پسندیده

مثل همیشه عااالی بود… ممنون از مطلب خوبتون☺

5 پسندیده

خواهش میکنم زینب خانوم :tulip:

4 پسندیده

خیلی خیلی خیلی ممنونم بابت مقاله خوبتون این درست همون چیزی بود که من باهاش درگیرم و نیاز به یه تلنگر داشتم که با خوندن مقاله شما میسر شد بازم ممنونم و براتون آرزوی موفقیت روز افزون میکنم

3 پسندیده