ارزیابی Cambridge IELTS

ارزیابی Cambridge IELTS
none 4.769230769230769 39

سلام و وقت به خير برنامه اتون عاليه فقط ای کاش دوکتاب دیگه کمبریج رو می ذاشتید 16و 17رو واقعا حیفه

2 پسندیده

سلام اگه لطف کنید متن ریدینگ ها رو هم اضافه کنید فقط کتاب ۹ و ۱۰ ریدیگ ها رو داره . متوجه هستم که ریدینگ فایل صوتی نداره . ولی میتونید از نرم افزار text to speach استفاده کنید . فقط برای استفاده از لایتنر و دیکشنری ریدینگ خا رو قرار بدید . ممنون

1 پسندیده

سلام وقت بخیر یعنی با صوت ماشینی مشکل ندارید؟ چون صوت ماشینی intonation هم رعایت نمیشه و برای برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان این intonation مهمه که رعایت بشه.
صرفا به خاطر لایتنر و دیکشنری نمیشه که صوت ماشینی رو قرار بدیم چون کاربران دیگه به خاطر صوت ماشینی گزارش میدن.
الان لیست رو‌ چک کردم که درحال بارگذاری هست و به ترتیب قرار میگیره.

سلام وقت بخیر این پیشنهاد در لیست هست و همکاران به ترتیب اولویت بارگذاری میکنن

سلام .
ریدینگ هایی کتاب ۹ و ۱۰ که داخل نرم افزار هست دارای صوت ماشینیه . اگه از نرم افزار Ivona reader استفاده کنید خیلی نزدیک به صدای واقعی میشه حتی میتونید لحجه رو تنظیم کنید . کسی برای انتونیشن ریدینگ ایلتس رو نمیخونه لسنینگ برای این کار موجوده . ممنون

1 پسندیده

ممنون که اطلاع دادین، من نمی‌دونستم که صوت ماشینی هستش :grin:
ممنون بابت پیشنهادتون البته همکاران با برنامه های دیگه هم تست کردن که خیلی اوکی نبود.
پس حتما پیامتون رو به همکارم ارجاع میدم که بررسی کنن :pray::blue_heart:

سلام روز خوش و خداقوت بابت همه ی محبت ها و زحمت هاتون. کتاب ۱۶ و ۱۷ کمبریج آکادمیک رو اگر امکان داره لطف می فرمایید به این مجموعه اضافه کنید ؟؟ واقعا کمبودش و نیازش احساس میشه، بی نهایت نیازمند یاری سبزتان هستم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:.

1 پسندیده

سلام دوست خوبم تو لیست درخواستی هست به ترتیب اولویت همکاران بارگذاری میکنن

با سلام
لطف می کنید کتاب ۱۸ هم اضافه کنید
مرسی

1 پسندیده

این مواردی رو که گفتید قبلا پیشنهاد شده و تو لیستمون هست که در آینده اضافه بشه ولی زمان می‌بره چون دوره های دیگه ای هم هست که در اولویته.

با سلام و وقت بخیر. با توجه به متفاوت بودن برخی موارد، لطفا در عنوان هر زیربخش جنرال و اکادمیک بودن اون ذکر بشه
چون برخی موارد طبق تصویر هر بخش، جنرال یا آکادمیک هستند

سلام.‌ممنون میشم کتاب ۱۶ و ۱۷ رو هم اضافه کنید. این مجموعه رو نزدیک ۲ سال پیش سفارش دادم. آقای فرزاد لطف کردند کمتر از یک هفته ۱۵ جلد رو بارگذاری کردند.

سلام
اپ فوق‌العاده است. کیفیت بهترین تبلیغ هر محصولی هست و زبانشناس بهترین اپ زبانیه که دیدم.
ممنون از اضافه کردن کتاب های ۱۶ و ۱۷ امیدوارم قسمتreading ها رو هم زودتر قرار بدین
ممنونم

با سلام و وقت یخیر

لطفا تو هر زیربخش، جنرال یا آکادمیک بودن اون رو هم درج کنید.:rose:

1 پسندیده

سلام… تمام کتاب ها آکادمیک هستن… در توضیحات دوره نوشته میشه… مرسی

اینطور که چک کردم تصویر کتاب 15ام این ایراد رو داره، تغییرش میدم. اگه مورد دیگه ای هم این مشکل رو داره ممنون میشم اطلاع بدین.

سلام. ممنون از پاسخگویی تون

پس، کتابای جنرال؟
چرا اونا اضافه نشده؟ :cry::face_with_monocle:

خواهش میکنم… اگه صوت در دسترس داشته باشن به مرور اضافه میشن

1 پسندیده

تو توضیحات، بصورت کلی نوشته شده بود داوطلبان آزمون ایلتس

به جز ۱۷، که فکر میکنم هنوز جنرال ش منتشر نشده

همیشه، هردو تاش، چه جنرال و چه اکادمیک، کاملن
اگه برا اکادمیک، متن و صوت باهم بوده، مطمینا برا جنرال هم هست

لطفا بخش جنرال رو هم اضافه کنید
پیش فرض من این بود که هردوتاش هست که شما میگید نه

لطفا این مورد رو هم بروزرسانی کنیدو تو اولویت قرار بدید:rose:

/ خیلی خوب میشد اگه می تونستید ازمونایی مثل tpo تفل و کمبریج و اکچوال ایلتس رو همیشه بروز نگه دارید چون داوطلبینی که میخوان ازمون بدن، ممکنه با محدودیت زمانی مواجه باشن و انتظار برا اضافه شدن منابع، عملا باعث میشه نتونن از منبع زبانشناس و امکانات اون تو این مورد بهره ببرن

1 پسندیده

از همکاران پرسیدم، این دوره ها در اولویت آپدیت هستن… چون تعداد همکارانمون محدوده در اولین فرصت که امکانش باشه آپدیت میشن همیشه
در مورد اینکه چرا کتابهای جنرال بارگذاری نشدن هم از قرار معلوم کتابهای جنرال فقط ریدینگ های بیشتری دارن که اونم در لیست بارگذاری گذاشتیم. به زودی اضافه میشن.

1 پسندیده

مرسی ازتون که هوای داوطلبای جنرال رو هم دارید:rose::rose::rose:

موثق ترین و کامل ترین منبع آزمون ایلتس، همین مجموعه کتابه. با توجه به اینکه فرمودید تعداد ریدینگاش بیشتره، پس مطمینا برا تکرار دروس و واژگان تو لایتنر، زبانشناس می تونه خیلی به داوطلبا کمک کنه تو این موارد

فقط لطفا…بعد از افزودن منابع، حتما تو هر زیربخش، مشخص کنید که برا جنراله یا اکادمیک. مرسی:rose:

2 پسندیده