انگلیسی با اِلن شو

انگلیسی با اِلن شو

سطح: متوسط :star::star:

:raising_hand_woman:t2:دوستا سلام، تو ویدئو‌ی امروز بهتون نشون دادم که چجوری می‌تونید با یک بخش خیلی کوچیک از یک برنامه تلویزیونی زبان تمرین کنید!

:star_struck:مثلاً تصور کنید هر روز با یک دقیقه یا حتی چند ثانیه از انگلیسیِ واقعی که تو برنامه‌های تلویزیونی نشون داده میشه خودتون رو درگیر واژگان و اصطلاحات کنید…!

:desktop_computer: اگر این سبک ویدئو رو دوست دارید برامون بنویسید که بازم از این دست ویدیوها بسازیم :blush:
_
:question:حالا جدی،
شما هم تو بچگیتون انقدر به علم و دانش علاقه داشتید؟
_
پیج من:@lunaatella
_

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو

learning_English_with_the_Ellen_Show.pdf (191.2 کیلوبایت)

لینک این ویدئو در تلگرام

لینک این ویدئو در اینستاگرام

22 پسندیده

سلام…عزیزم شما خیلی لهجه ات عالیه و قشنگ صحبت میکنی، انگار انگلیسی زبان اصلی ات هست، من خودم که تو هر ویدیویی صحبت میکنی خیلی خوشم میاد و دلم میخواد مثل شما بتونم روان و قشنگ صحبت کنم
بابت ویدیو هم ممنون، به نظر من آره باز هم از این ویدیوها بسازید…تشکر :heart_eyes: :rose: :rose: :rose:

10 پسندیده

7 پسندیده

سلام سلام،
خوشحالم از اینکه ویدئوها برات مفیدن و خیلی محبت داری بهم :heart_eyes:

7 پسندیده

Aw, you’re welcome! Glad you liked it! I loved your accent BTW :heart_eyes:

5 پسندیده

بازهم مطلب مفید و آموزنده از مربی عزیزمون مهسا،لونا عزیز نمیدونم کدومشو بگم راحتترین .
ممنون از تمامی تلاشهاتون :bouquet:

5 پسندیده

Very interesting
That’s cool🖒

4 پسندیده

هر کدوم که راحت‌تره :grin: فرقی نداره!
خوشحالم که مفید بوده براتون :shamrock:

4 پسندیده

عاااااالیه عزیزم
منم عاشق برنامه الن شو هستم
ممنون که این برنامه رو برای آموزش انتخاب کردین:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::star_struck:

5 پسندیده

من تو زبان‌شناس همیشه اولین کاری که همیشه میکنم اینکه ویدئو ها خانم لونا هم تلگرام هم زبان‌شناس دانلود میکنم.

4 پسندیده

عالی بود ویدیو تون مهسا خانوم :innocent:
من کاملا زیاده وقتا ویدیو های شما رو می بینم
هم لهجه ی انگلیسی تون فوق العاده است هم موضوع های خیلی خوبی برای تدریس انتخاب می کنید :pray::heartbeat::heart_eyes:

:sparkling_heart:

:innocent:

2 پسندیده

عزیز جان کلی کیف کردم بعد خوندن کامنتت :heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده

خیلی خیلی محبت دارید و خوشحالم که اینطوره نگاهتون :cherry_blossom:

2 پسندیده