نحوه مطالعه كتاب effortless آقاي كريمي

سلام دوستان من كتاب effortless آقاي مهدي كريمي رو تهيه كردم، منتهي فهرست بندي كتاب طوري هست كه نميدونم mini و audio استوري كدوم ميشه و هر روز يك set رو بايد بخونيم منظورش كدوم set هست، كسي اين كتاب رو داره راهنماييم كنه؟ سپاس

2 پسندیده

دوست عزیز سرت کلاه رفته این مجموعه ای جی هوگ هست و در سایت و مجموعه زبان شناس موجوده حالا زبان شناسم نه در کل اینترنت پخش هست و دوستان در تاپیک زیر توضیحات خوبی دادن

5 پسندیده

خيلي ممنونم دوست عزيز🌹لطف كردي

2 پسندیده

سلام، اگه کتاب کاغذیشو خریدی به نظرم میتونه تسریع کنه روند مطالعه ات رو. برای روخوانی و… به هرحال جذابیت ها و راحتی های مخصوص خودشو داره. وتنوع مفیدیه

4 پسندیده

بله، من كلاً عادت دارم زير مطالب رو خط بكشم و با تبلت و… راحت نيستم شارژش زود تموم ميشه براي همين كاغذي گرفتم فايلهارو هم باهدفون گوش ميدم منتهي يكم كلي گفته شده داخل كتاب نميدونستم چجوري بايد مراحل رو انجام بدم☺️كاش همه امون fluent بشيم آرزومه☺️راحت صحبت كنم.

4 پسندیده

دوست عزیز دقیقا شما چی رو می خوای زیرش خط بکشی ؟ چون ای جی 7 توصیه مهم داره یکیش اینه با گوشهاتون یاد بگیرد نه با چشماتون ایشون دقیقا مخالف یادگیری به روش مدارس و تکست بوک هست فکر کنم شما راه کلا اشتباه دارید طی می کنید و اصلا توصیه های ای جی بهش دقت نکردید

3 پسندیده

بله خوندم قوانينش رو ولي متاسفانه مشكل تمركز حواس دارم، خوب متمركز نميشم روي موضوعات، كتاب كمكم ميكنه حواسم به كم شدن باطري تبلت و خراب شدنش و گروني وسيله و… نباشه (متاسفانه اينا هم موضوعي براي مشغول شدن ذهنم ميشه😔)
فقط هدفون بزارم و گوش بدم و اگر خواستم برم سراغ كتابه😛
از اينكه لينك مطلب رو گذاشتيد، خيلي از شما ممنونم واقعاً لطف بزرگي كرديد، انشالله سلامت باشيد و موفق باشيد هميشه🙏🏻 شما مكالمه اتون پيشرفت كرده با روش اي جي؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیز (ببخشید که اسمتون رو نمی دونم).

من بیش یک ساله که دارم از زبانشناس استفاده می کنم. اگر نظر و توصیه من رو به عنوان یک سال بالایی :joy: بخواهی، کتاب رو کلاً بزار کنار (ترجیحاً بزار تو انباری :grin:) و فقط با درس های همین اَپ پیش برو. هیچ کس با کتاب و متن صرف خوندن، تلفظ و مکالمه اش، تقویت نشده. سیستم درس های اِی جِی، طوری هست که تکرار زیاد همراه با گوش دادن، نیاز داره. مخصوصاً بخش “داستان کوتاه” که باید همزمان با گوش دادن، به سوال های اِی جِی جان جواب بدی و بلافاصله خود اِی جِی، درست همون ها رو بهت می گه.

اینکه می گی “نگران شارژ باطری یا خرابی تبلت یا گوشی ام هستم” زیاد منطقی به نظر نمی یاد. یکم بوی وسواس می ده.

گوشی خودم، قبل از شروع کار با زبانشناس، پارسال مشکل داشت و اینقدر که من تو طول این یک سال ازش بابت زبانشناس کار کشیدم، باید تا الان، صد بار، کامل سوخته بود! :joy: هر چند خودم یک ماهه که تو اَپ، نمی تونم انگلیسی بخونم و باید بچه ها :blue_heart::blue_heart: حسابی دعوام کنند!! :joy: :laughing: :woman_facepalming:

در ضمن اگر می تونی، با هدفون یا هدست به ویس درس ها گوش نده و ترجیحاً با صدای آزاد گوشی یا تبلت، به اونها گوش بده. چون هدفون هم سردرد می یاره و هم برای شنوایی گوش، خیلی ضرر داره.
حتی اگه اشتراک زبانشناس رو هم تهیه نکرده باشی، به این درس های اِی جِی می تونی دسترسی رایگان داشته باشی.

ببخشید :heart::pray: یکم واقع بینانه نوشتم. امیدوارم ازم چیزی به دل نگرفته باشی. :sunflower::yellow_heart:

:rainbow: :butterfly: :revolving_hearts:

5 پسندیده

درسته، هرکس روش مخصوص خودشو داره. توصیه های اساتید را با روشی که راحت هستید ترکیب کنید و انجام بدید.

3 پسندیده

سلام دوست عزيزم ممنونم از شما و راهنماييتون، خوشحال ميشم دوستان تجربيات باارزششون رو بامن مطرح ميكنن، اميدوارم هر سه دوست محترم بهترينها نصيبشون بشه و سلامت باشيد :rose::smiling_face_with_three_hearts::clap:t2:

3 پسندیده