زبانشناس یا کلاس زبان مسئله این است😑

:joy::joy:خبه
برا ما انقد بچه ها حرف میزنن اما من نه :neutral_face:

3 پسندیده

سلام دوست عزیزم
به نظرم اگه کلاس ها کمک میتونست بکنه،شما الان باید عین یک native حرف میزدید نه اینکه کلاس برید هنووووز.پنج سال کم نیست
من خودم یک سال کلاس رفتم و فهمیدم که بیشتر از این کلاس فایده نداره و خوشبختانه با زبان شناس شش ماه تونستم کار دو سال اموزشگاه رو انجام بدم.

4 پسندیده

خش به حالت من فکر کردم ادامه بدم بهتر میشه اما نشد همکلاسی های زبانمم خوب حرف میزنن بد نیستن منم میتونم حرف بزنم جوری که بتونم نظرمو برسونم و توضیح بدم اما خودم راضی نیستم بعده ۵ سال
ولی الان اگه ول کنم دیگه نمیتونم مدرک بگیرم چون الان ول کنم خونوادم دیگه نمیفرستنم برم مدرکمو بگیرم کلاس زبانم دوس دارم خعلی فضایه خوبی داره اما وقتی بعضی چیزارو متوجه نمیشم اعصابم خورد میشه

2 پسندیده

عجب! من دو سال بیشتر کلاس زبان نرفتم و چند بار استادم عوض شد. این آخریا اکثراً کلاس کنسل میشد یا استادمون که خودش صاحب اون آموزشگاه بود اکثراً تایم کلاس رو به مراجعه کننده ها اختصاص میداد و عملا وقت ما رو هدر میداد به طوری که کلا از کلاس زبان رفتن زده شدم. :joy:
ولی این چیزایی که شما نوشتین رو خوندم فهمیدم چقدر کلاس زبان با کلاس زبان متفاوته، استاد با استاد. :no_mouth:

5 پسندیده

دیگه معلم اونا خیلی وقت داره:joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام دوست گرامی
همین طور اجی مجی نمیشه که native بشی شما باید کتاب ها رو جز به جز بخونی بله منم میتونم کتاب ها رو جهش کنم اما دوست دارم تمام گرامر ها رو کلمات رو کم کم یاد بگیرم چون هیچ عجله ای هم ندارم طبق برنامه ریزی ام If God will پیش میرم
بله درسته 5 سال کم نیست اما برای یادگیری زبان اره خیلی کمه
البته من نمیگم زبانشناس اپ بدی هست اما تخریب کامل آموزشگاه های زبان هم کار خوبی نیست

4 پسندیده

اینطوری سخت شد. ولی زبان شناس لامصب خیلی تاثیر داره رو اسپیکینگ…بعد یه مدت بدون اینکه متوجه بشی داری گرامری استفاده میکنی که نمی دونی چی هست:joy::joy: یعنی من عاشق اینم…

3 پسندیده

اینو خیلی موافقم دیگه نباید جوری بگیم که هیچی یاد نمیگیریم اخه اون همه تیچر از کجا شدن پ :joy:
الان تیچره خددمون که مدیره اموزشگاهم هس از نِیتیوم بهتر حرف میزنه به نظرم

3 پسندیده

من از کلاس چهارم ام معلم زبانم همون بود و ایشون به قدری مهربون و حرفه ای در تدریس و خیلی چیزها …
که من واقعا دوستشون دارم و اگه یک جلسه تعطیل بشه آموزشگاه واقعا دلم برای معلم ام و همه ی بچه ها تنگ میشه

2 پسندیده

اره بعضی وقتا میزنه به سرم به بابام بگم کلاسامون انلاین درصورتی که حضوریه کلاس نرم با زبانشناس پیش برم بعد برم کلاس زبان

2 پسندیده

اووم زبان و کلاس زبان و بچع ها ی جورین ادم بهشون اعتیاد پیدا میکنه منم میترسم از کلاس نرفتن

2 پسندیده

شما درست میگید. اسون نیست.
ولی فک کنم شما یکم نگاهتون فرق داره به زبان تا مثلا من.
من فک میکنم اول باید خوب انگلیسی حرف بزنم و بعدش اگه خواستم گرامر رو یاد بگیرم اگه بخوام در اموزشگاه ها تدریس کنم یا بخوام ازمون ایلتس یا تافل بدم.
اموزشگاه خوبه،من نمیگم بد ولی همون اموزشگاه هم تاکید داره که باید خودتون هم بخونید از منابع دیگه. خودم یادم اموزشگاه که میرفتیم، کلی منبع دیگه میخواستن که بخونیم یا پرزنت کنیم تا پیشرفت کنیم

3 پسندیده

آخ حرف دل منو زدی عزیزم
درسته این همه تیچر و استاد زبان انگلیسی که مثل بلبل حرف می‌زنند نکنه خود آموز زبان یاد گرفتند. آموزشگاه خوب رفتند و 2 برابر آنچه که تو کلاس یاد گرفتند تو خونه تمرین کردند صرف فقط کلاس زبان رفتن نیست. بعضی ها تنبل تشريف دارند و فقط میخوان با یه کلاس زبان مثل نیتیو زبانها هم حرف بزنند خنده داره به خدا
به خودت نگاه کن اگه دیدی دو برابر چیزی که تو کلاس بهت یاد ميدند تو خونه تمرین کردی و چیزی یاد نگرفتی اونوقت میشه گفت آموزشگاه و کلاس رفتن بی‌فایده است
گرچه در کنارش اپلیکیشن زبان شناس واقعا کمک کننده هست. دست مریزاد میگم به آقای ناصری و سازندگان این برنامه.

3 پسندیده

ی جوری گفتی عزیزم گفتم الان اگه به یکی دیگه گفته باشه قشنگ حسودیم میشد مشتاق شدم ببینم کیه دیدم عه منم:smiley::smiley::joy::joy::joy:
من ذوق مرگ
اره الان بچه های کلاس ما که تمرین کردن عین بلبل حرف میزنن من کع از گرامر متنفر بودم و هستم هیچ وقتم نمیخوندمش همشم تقصیره خودمه حرف زدنم ب اونا نمیرسه

3 پسندیده

گپ بزنیم تو وات یا تلگرام انگلیسی کار کنیم پارتنر هم شیم اخه تو اون مقاله پارتنر من هیچی پیدا نکردم

2 پسندیده

عه چه همزمانن:joy::smiley:منم همینو گفتم

2 پسندیده

خب گروه بزن بی زحمت بعد لینک بده

1 پسندیده

A999nhh@این ایدیه ی من

2 پسندیده

مرسی دوست گرام
من ۱۵ سالمه :joy:

2 پسندیده

احساس میکنم این حرف بلفه

2 پسندیده